بیایید جلوگیری از خودکشی ملی و بازگشت به زندگی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

با آخرین گزارش ها از کاهش نرخ مرگ و میر از همه علل این بحران است. این بیماری همه گیر از عذاب فوران به عنوان یک هراس از جمهوری است و در حال حاضر یک کمدی از Mash-فکر med مدیران و اعوان و انصار پوشش خود ifs ands و ته با بیش از مرض و تحریف آمار.

بحران در حال حاضر آمار سیاستمداران و سیاسی دکتر Faucis که gullibly پذیرفته و بوق و کرنا چه آمار ویلیام بریگز خواستار “عظیم ترین و پر هزینه دمیده هوا در تمام دوران است.”

فاحش آماری داستان ترسناک از میلیون ها نفر از پیش بینی مرگ و میر عجین با بخور و حزن انگیز لهجه از امپریال کالج لندن به دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد باعث کمتر به اعمال vandalistic مستند در اقتصاد است. آن شده اند که خشم را حتی اگر فرض نمی شد wildly شدت اشتباه است.

مسطح منحنی همیشه یک احمق ماموریت که گسترده تر از آسیب.

رئیس جمهور تهمت بهتر است اطلاع می دهد. او به زودی خود این عظیم botch از سیاست و رهبری است. هیچ کس متوجه خواهد شد که مخالفان خود خواست و حتی بیشتر دست پاچه اشتباهات.

آخرین آمار کلی نرخ مرگ و میر از همه باعث می شود نشان می دهد هیچ افزایش در همه. مرگ و میر پایین تر از در سال 2019, 2018, 2017 و 2015, کمی بالاتر از در سال 2016. هر صعودی تعصب ابلاغ شده است با رشد جمعیت ،

در حال حاضر نوشتن یک کتاب در مورد بحران با پرفروشترین نویسنده جی ریچاردز بریگز آمده است: “پس از پنومونی مرگ و میر بالا و در عین حال همه مرگ و میر پایین باید آن را به معنی مردم در حال ثبت به عنوان در حال مرگ از چیزهای دیگر در کوچکتر نرخ بیش از حد معمول است.” مرگ و میر ناشی از علل دیگر هستند به سادگی نسبت به کوروناویروس.

طبق معمول هر سال مرگ و میر شروع روند نزولی در ماه ژانویه است. آن را سالانه الگوی. آن را نگاه کردن. پس این مستند آغاز شد در اواسط ماه مارس سیاستمداران نمی توان ادعا کرد که سیاست های خود را به حال چیزی برای انجام با کاهش مرگ و میر.

یک مطالعه جهانی منتشر شده در اسرائیل توسط استاد اسحاق بن-اسرائیل, رئیس آژانس فضایی اسرائیل و شورای تحقیق و توسعه نشان می دهد که “گسترش coronavirus کاهش تقریبا به صفر پس از 70 روز—بدون توجه به جایی که در آن حملات و بدون توجه به آنچه اقدامات دولت تحمیل سعی کنید برای خنثی کردن آن است.”

در واقع مانع گله ایمنی به خصوص در میان دانشجویان و دیگر غیر مستعد ابتلا افراد جوان این مستند در ایالات متحده طولانی مدت و تشدید مشکل پزشکی. به عنوان بریگز آمده: “مردم نیاز به خارج شدن به ویروس-کشتن آفتاب و هوا میکروب کشی.”

این آنفولانزا مثل همه قبلی ویروسی مخازن را تنها راه به گله ایمنی چه از طریق طبیعی انتشار بسیار عفونی بیماریزا و یا از طریق موفقیت یکی از صدها واکسن پروژه ها.

هیچ شواهد نشان می دهد که این آنفولانزا فوق العاده خطرناک است. در 20 مارسthفرانسه منتشر عمده کنترل شده مطالعه نشان می دهد که هیچ بیش از حد مرگ و میر در همه حال از coronavirus در مقایسه با سایر مخازن. سارس و Mers هر دو بسیار کشنده تر و نه مناسبت آنچه بریگز’ خواننده “عمو دیو” به عنوان “گرفتن یک داس و چکش و به اقتصاد است.”

ما اکنون می دانیم که این بحران یک کمدی اشتباهات. چینی اجازه دهید آن را دریافت خواهید در خام بت بازارهای ووهان. اما همراه با کره ای ها چینی dithered و demurred و اجازه شش هفته از شایع انتشار برای ایجاد گله ایمنی قبل از آنها شروع به قفل کردن همه است. بنابراین چینی ها و کره ای ها اولین کسانی بودند که به بهبود می یابند.

ایتالیایی ها می ترسم همه با اتفاقی نظام سلامت و fogies. کهنه هم در مترو و اتاق های اجاره ای به نیویورک ثبت شده خلاصه تصویری بر روی صفحه رادار از موارد شدید. لوله و هواکش معلوم نیست به کمک (80 درصد درگذشت). این پاشیدند ترس و نا امیدی در میان پرسنل پزشکی آهسته به ببینید که مشکل اختلال hemogloblin در خون به جای ریه آسیب می رساند.

نیویورک رسانه های انباشته شده در با وحشت ساختگی با گزارش افزایش مرگ و میر. “Coronavirus مرگ” افزایش یافت با این فرض که مردم در حال مرگ با ویروس در حال مرگ بودند از آن و سپس نسبت به coronavirus دیگر مرگ و میر در میان افراد با علائم ریوی پریشانی حتی بدون اینکه تست شده است.

در حال حاضر سرقت مورد رای بیشتر خواهد شد بی معنی تست. به عنوان بریگز اشاره “Fauci خواستار ‘سه برابر’ از تست که تنها می تواند در افزایش این روزنامه [مورد بالغ]. و آن را به نظر می رسد مانند وجود دارد یک افزایش واقعی اتفاق می افتد. آه من! روزانه موارد گزارش شده هستند! آن را باید به معنای بیماری در حال گسترش است!

“نه. آن را نیز می تواند معنی و احتمالا آیا با توجه به تمام شواهد دیگر ما در حال حاضر از نمونه که این بیماری در حال حاضر وجود دارد و ما فقط در حال حاضر آن را اندازه گیری.”

میزان مرگ و میر بالا می رود بیشتر با طبقه بندی از ذات الریه و دیگر ریوی مرگ و میر. هنگامی که ما رسیدن به گله ایمنی و تقریبا همه آنتی ژن تقریبا تمام مرگ و میر می تواند chalked به COVID19. سلام این خواهد بود Quod Erat Demonstrandum برای وحشت mongers.

در بازی جذاب نامه سرگشاده به نخست وزیر آنگلا مرکل اپیدمیولوژی Mihai Grigorius آمده است که با مطالعه تایید توسط یافته های حاصل از یک استنفورد آنتی بادی سرمی مطالعه در شهرستان سانتا کلارا “مورد برای اقدامات شدید فرو می ریزد و مانند یک خانه از کارت.” Grigorius می گوید که از آنجایی که این ویروس گسترش در حال حاضر به طور گسترده ای در جمعیت عمومی تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر هر دو بیهوده و مخرب است.

بنابراین اجازه دهید متوقف تظاهر است که سیاست های ما شده اند گویا و باید از رده خارج به عنوان اگر آنها تا به حال یک بار یک هدف است. آنها باید معکوس شتابزده و اذعان به یک اشتباه مرتکب آمار با اشتباه مدل های کامپیوتری.

شاید پس از آن ما می توانند یاد بگیرند از این تجربه با نقص از تخصص و نه به تعطیل کردن اقتصاد دوباره به صورت کاملا ساختگی “بحران” از تغییر آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de