کمتر از 10 درصد از N95 ماسک درخواست دریافت شده توسط 5 متحده

یک پرستار شاغل در دانشگاه هاوارد در بیمارستان درگذشت COVID-19 اواخر هفته گذشته با توجه به منطقه کلمبیا انجمن پرستاران.

“کشور ما جلسه است و ما تعهد” به مراقبت های بهداشتی کارگران گفت: سناتور. باب کیسی D-Pa. در تماس با خبرنگاران روز چهارشنبه. او گفت: پرستاران و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال “مبارزه با یک جنگ است.”

این ذخایر تا به حال 13 میلیون N95 ماسک, همچنین به عنوان “ماسک” قبل از ایالات متحده موارد COVID-19 شروع به بالا رفتن. HHS تخمین زده 3.5 میلیارد N95s مورد نیاز خواهد بود در طی یک سال در یک ملی شیوع ویروسی.

تنها در مورد 9,500 هواکش که بیمارستان ها به شدت به دنبال کمک به بیماران تنفس در ملی ذخایر با توجه به اطلاعات این کمیته گفت: FEMA ارائه شده در مارس 30.

فرمانداران, شهرداران, پرستاران, اتحادیه ها و انجمن ها به نمایندگی از متخصصان پزشکی مانند انجمن پزشکی آمریکا باید همه به نام ملی هماهنگی در توزیع direly لوازم مورد نیاز با توجه به نیاز. فرمانداران شده اند در رقابت با دیگر فرمانداران برای عرضه تهی در بخش سوم-حزب کارگزاران که خوانده شده را علامت قیمت برای سود و ادامه محموله های خارج از کشور با توجه به آخرین اخبار گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>