افسانه ای هستی رستوران در N. D. G. قرار داده تا برای فروش

محتوای مقاله در ادامه

“آن را به حال طعم و پرنیان و آن را شخصی” mmm sports zone اضافه شده است. “نبود این بیچهره محل. این مکان واقعی با مردم واقعی که شما را به صحبت و در مورد مراقبت. شما می نشستن side-by-side با غریبه ها و هر کس می چت. هیچ بیشتر در مکان هایی مانند این که در جهان است. آن را ارزان و بی ادعا بود و آن را فقط همه چیز را که یک رستوران می تواند باشد اما نیست هر بیشتر. که بیش از همه. آن را نیز gentrification و اقتصاد و مردم نمی مراقبت در مورد حمایت از واقعی sh– در هر سطح.”

صاحبان نمی خواهد اظهار نظر در مورد چرا قرار دادن آنها هستی و برای فروش اما مونترال کسب و کار رستوران را ویران شده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها همه بسته شده است برای چندین هفته هر چند برخی در حال انجام گرفتن است و تاریخ تنظیم کنید و در عین حال برای زمانی که آنها قادر خواهد بود برای بازگشایی شده است. و وقتی که آنها احتمالا آنها را به زور به مشتریان به نشستن در اجتماعی دور, مد, که تا حد زیادی کاهش می دهد مقدار زیادی از مشتریان در هر زمان داده شده.

اما Soiferman برای یک, هنوز هم آفرید.

“این می تواند به رشد چون همه را دوست دارد خوب چرب صبحانه هر یک بار در در حالی که” Soiferman گفت. “این جامعه است که اتفاق می افتد در اطراف آن مقابله است ، آنها قادر به اتصال در سطح خرد و شما واقعا نمی توانید که در بسیاری از مکان ها هر بیشتر. بنابراین من فکر می کنم بزرگ وجود دارد نیاز به یک محل است که می خواهم.”

[email protected]

twitter.com/brendanshowbiz

ما عذرخواهی می کنیم اما این فیلم شکست خورده است را به بار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de