ایتالیایی, توالت باید در انتخاب کلمات خود دقت,’ بومی خدمات وزیر می گوید

مارک میلر به چالش کشیده است ادعا می کند توسط کبک برتر که Kahnawake Mohawks مسلح با تفنگ.

“در Kahnawake من شنیده ام یک کلمه در هر گونه سلاح ها می گوید:” بومی خدمات وزیر مارک میلر. بلر شیروانی / ایسنا

بومی خدمات وزیر مارک میلر به چالش کشیده ادعا توسط فرانسوا ایتالیایی, توالت که معترضان در Kahnawake Mohawk خاک مسلح با تفنگ و او توصیه برتر به “را انتخاب کنید (خود) کلمات دقت” در این وضعیت فرار.

“این بسیار دشوار است بسیار فرار هستند و من فکر می کنم ما باید عاقلانه در انتخاب ما از عبارت” میلر گفت: Montreal Gazette در یک مصاحبه تلفنی. “در Kahnawake من شنیده ام یک کلمه در هر گونه سلاح و درک من از هر رهبری در داخل جامعه وجود دارد هیچ سلاح.

“من هیچ دلیلی برای باور کردن آنها.”

میلر شده در “تماس مداوم” با Grand رئیس جو نورتون معترضان در زمین و رهبری در Longhouse — Kahnawake سنتی دولت است. او می گوید که فراتر از پرداختن به این نگرانی دامن زدن به راه آهن تظاهرات در مونترال ساحل جنوبی و خارج Belleville, Ont., کار او این است که مطمئن شوید همه اطلاعات دقیق.

“ما در عصری زندگی میکنیم که در آن با رسانه های اجتماعی دروغ به سرعت گسترش می یابد و همه چیز می تواند تشدید می شود در قطره از کلاه” میلر گفت. “بنابراین ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که هر کس — از مرطوب’suwet’en به Mohawks — در حال گرفتن دقیق ترین اطلاعات ممکن است.”

استان انتاریو با پلیس منتقل شد به Tyendinaga روز دوشنبه به معترضان را بازداشت کرد که متوقف شده بود هزاران نفر از راه آهن حمل و نقل بین تورنتو و مونترال پس از Feb. 5. که باعث یک حرکت آهسته را محاصره در مرسیه پل در Kahnawake و محاصره در مسیر 344 در Kanesatake.

این اعتراضات آغاز شده در اوایل فوریه در همبستگی با مرطوب’suwet’en ستاد ایستاده در برابر ساخت و ساز از یک خط لوله از طریق قلمرو خود در شمال بریتیش کلمبیا. RCMP نقل مکان کرد و به مرطوب’suwet’en اردوگاه و بازداشت مدافعان زمین در فوریه. 5.

کانادا و اقیانوس آرام به دست آمده از دستور روز شنبه به پاک کردن راه آهن در Kahnawake اما Mohawk پلیس می گویند که آنها نمی خواهد کمک به اجرای دستور دادگاه. ایتالیایی, توالت گفت: Sûreté du Québec در حال حرکت نیست در آنجا حضور AK-47 تفنگ در ذخیره.

سه Mohawks در اعتراض اردوگاه گفت: برتر کلمات طراحی شده بودند به علت وحشت و آنها در حال افزایش است در حال حاضر وضعیت پر تنش.

“من فقط به پایان رسید, تمیز کردن آشپزخانه, چادر و ما در حال رفتن به دود ماهی بعد از” یک منبع گفت. “وجود دارد بچه ها بازی با مادران خود را بیش از اینجا. که پرنیان. وجود دارد هیچ سلاح در اینجا وجود دارد و هرگز نمی شدند.”

میلر و سه نفر دیگر از وزرای کابینه وارد مذاکره شده با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد هفته گذشته و او می گوید که آنها در حال پیشرفت در یک سری از نکات کلیدی است. یعنی:

  • خروج از RCMP از مرطوب’suwet’en اردوگاه.
  • توقف در ساخت و ساز در سواحل GasLink خط لوله در حالی که مذاکرات گیرد.
  • چهره به چهره نشست بین دولت فدرال و مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در خاک خود است.
  • شتاب از زمین ادعای مذاکرات مربوط به’suwet’en را 22,000 کیلومتر مربع سنتی خاک.

مرطوب’suwet’en می خواهید RCMP به جلو و خارج از قلمرو سنتی خود را اما میلر می گوید: با توجه به وسعت که خشکی را بپرسید. سابق حزب دموکرات جدید MP ناتان کالن است که تسهیل بحث.

بومی تاج روابط وزیر کارولین بنت برنامه ای برای ترک B. C. مدت کوتاهی اما میلر ممکن است باقی بماند و کار از اتاوا “برای بهره وری است.”

“آنچه من می خواهم کانادایی به دانستن این است که در حالی که شما ممکن است توافق با معترضان و یا تاکتیک های خود این مهم را به گوش دادن به آنها را” میلر گفت. “بخشی از گفت و گو باز است که احترام به نظرات کسانی که با شما اختلاف نظر دارند ، من فکر می کنم که از دست این روز است.

“ما نیاز به مقاوم بحث با افرادی که لزوما موافق با ما و امیدوارم در رسیدن به برخی از زمینه های مشترک. وجود دارد درس می توان گرفت.”

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de