برگها در Canadiens: پنج چیز شما باید بدانید

این بازی باید برنده برای هر دو تیم به عنوان آنها در تلاش برای ماندن در کشاکش یک نقطه حذفی در کنفرانس شرق.

در اینجا پنج چیز شما باید بدانید در مورد Canadiens-Maple Leafs بازی در زنگ مرکز روز شنبه (7 p.m CBC را دارا ورزشی TSN 590 رادیو).

رقابت: در این بازی باید برنده برای هر دو تیم به عنوان آنها در تلاش برای ماندن در کشاکش یک نقطه حذفی در کنفرانس شرق. این برگها که شکست Anaheim Ducks 5-4 در وقت اضافه شب جمعه به حرکت به محل سوم در اقیانوس اطلس بخش با 65 امتیاز و آنها افتتاح شش نقطه سرب در مونترال. این سومین از چهار جلسات بین این رقبا و Canadiens موفق به کسب دو. آنها 6-5 در ضربات پنالتی برندگان در تورنتو در Oct. 5 و ضرب و شتم برگ 5-2 در مونترال در Oct. 26.

این goaltenders: این Canadiens موفق به کسب هشت از خود گذشته 11 شروع می شود و کری قیمت منجر راه با هفت برد در نه بازی. قیمت بازی های برگزار شده است 45 Canadiens’ 56 بازی و سرعت بازی حداقل 65 بازی اما Canadiens هیچ چاره ای اما برای بازی او در هر بازی به خاطر او به آنها می دهد بهترین شانس را به نفع خود. خبر خوب این است که Canadiens تنها دو back-to-back شرایط. Frederik اندرسن نمی بازی این آخر هفته و تازه وارد جک کمپبل ممکن است بازگشت به عقب شروع می شود برای تورنتو.

تاتار نگه می دارد خط زنده: توماس تاتار بود برخورد با آنفولانزا پنج شنبه شب اما او اصرار داشت در بازی برابر آناهایم و او را برداشت تا کمک به گسترش خود متوالی-بازی نقطه خط برای شش بازی با سه گل و پنج پاس گل. تاتار است Canadiens’ رهبر در اهداف (20) کمک می کند (31) و امتیاز (51) و در سرعت به خرد خود را حرفه ای-بالا 58 امتیاز که او متصلب در فصل گذشته.

پزشکی به روز رسانی: آنفولانزا اشکال شده است در حال اجرا از طریق Canadiens ‘, اتاق پانسمان و وجود خواهد داشت چند بازی در زمان تصمیم گیری برای مربی کلود ژولین. تاتار اردن سعادت ویکتور Mete و رایان Poehling همه قلم تمرین دوشنبه زیرا آنها تحت آب و هوا. جاناتان Drouin که تا به بازی پس Nov. 15 در زمان تاتار را نقطه بر روی خط بالا و در بازی قدرت ولی با وجود تایید او به صورت برگها. Defencemen کودی Ceci و مورگان Rielly هر دو مجروح در لیست ذخیره برای افرا برگها که یکی از بدترین دفاعی تیم در NHL.

سازمان دیده بان برای متیوز: Auston ماتیوز است Maple Leafs’ گلزن برجسته با 68 امتیاز از جمله 40 اهداف است که روابط او با الکس Ovechkin برای برتری در این مسابقه برای Maurice Richard جایزه. ماتیوز شده است به خصوص موثر در برابر Canadiens با 12 گل و پنج پاس گل در 13 بازی. میچ Marner به ثمر رساند تا 56 امتیاز در این فصل است و در میان NHL رهبران با 43 کمک می کند. دیگر همکاران اصلی به NHL چهارم-بهترین جرم در حال ویلیام Nylander که جمع آوری کرده است 24 گل و 24 پاس گل و جان توارث که چک در با 22 گل و 25 پاس گل. توارث گل وقت اضافه برنده پنج شنبه شب در یک بازی قدرت.

[email protected]

Twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de