پیشرو کارفرمایان قرار داده و کارگران خود را برای اولین بار

Top Employers Ab 2020 sidebar

فرودگاه کلگری قدرت کارکنان و داوطلبان استقبال مسافران عبور از طریق ترمینال فرودگاه. عرضه

آلبرتا بالای 75 کارفرمایان از سال 2020 در حال تمرکز بر کارکنان خود را.

آنها درک کنند که هنگامی که رفتن سخت می شود — به عنوان آن را در آلبرتا پس از چند سال از مبارزات اقتصادی — از کارفرمایان بالا رفتن.

و به طور فزاینده آنها در حال پیدا کردن که تکرار و یا پالایش منحصر به فرد خود چشم انداز و ارزش ها و استانداردهای به ارمغان می آورد برخی از مقدار مورد نیاز پشتیبانی و ثبات به کسانی که برای آنها کار در یک زمان از عدم قطعیت.

آن را نیز فراهم می کند یک انگیزه قوی برای بهره شروع در یک مسیر شغلی و یا به دنبال تغییر جهت برای پیدا کردن یک کارفرما است که نمایش تعهد نسبت به کارکنان.

برای اولین بار منتشر شده در سال 2006 آلبرتا کارفرمایان برتر رقابت سالانه سازمان یافته توسط سردبیران کانادا بالا 100 کارفرمایان.

این ویژه تعیین شده در بالا 75 برای سال 2020 به رسمیت می شناسد که کارفرمایان در استان که منجر صنایع را در ارائه استثنایی اماکن به کار می کنند.

ریچارد Yerema مدیریت ویرایشگر کانادا به بالا 100 کارفرمایان پروژه می گوید یک خوش بینی وجود دارد پیام ناشی از کارفرمایان خواست که به در نظر گرفته شود برای رقابت در این سال.

“مثبت داستان این است که ما در حال شنیدن از سازمان هایی که می خواهید به پرتاب کلاه خود را در حلقه می شود و به رسمیت شناخته شده است که آنها را رفو در مورد خود مردم است که در زمینه داستان می گوید:” Yerema.

“به طوری که اغلب از آن است که در مورد صرف تمام پول خود را در عجیب مزایای. آن است که اغلب در مورد انجام کارهای درست آن است که آیا به سادگی محل کار طراحی و یا انعطاف پذیری برنامه های بهداشتی و یا معرفی برنامه های است که آن را کمی آسان تر برای مردم را به تعادل کار و زندگی شخصی.

“این نوع از چیزهایی که ما در حال صحبت کردن در مورد چیزهایی که نمی باید jettisoned در بد” Yerema می گوید از برنامه های قابل توجه از کارفرمایان. “آنها در حال انجام مترقی چیزهایی که ندارد به تغییر است.”

کسانی که درخواست برای در نظر گرفتن برای این لیست در نظر گرفته شد در هشت دسته بندی طراحی شده به نمایش گذاشتن تدریجی سیاست ها و شیوه ها در محل در هر محل کار.

کارفرمایان پس از آن در مقایسه با دیگر سازمان ها در این زمینه خود را به تعیین که ارائه بیشتر رو به جلو فکر کردن در برنامه است.

هشت معیارهای مورد استفاده برای قضاوت در مورد آلبرتا رقابت همان است که در سطح ملی:

  • (1) فیزیکی محل کار;
  • (2) فضای کار و اجتماعی;
  • (3) سلامت مالی و استفاده از مزایای خانوادگی ؛
  • (4) تعطیلات و زمان خاموش.
  • (5) کارمند ارتباطات;
  • (6) عملکرد مدیریت ،
  • (7) آموزش و توسعه مهارتهای; و
  • (8) مشارکت جامعه.

رقابت باز است به همه کارفرمایان بدون در نظر گرفتن اندازه که خود در دفتر مرکزی واقع در استان است. زمینه هدف این است که به رنگ یک تصویر از آنچه در آن مانند به نظر می رسد به کار در آلبرتا در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de