رهبری به معنای بازگشایی امریکا در حال حاضر

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

آن را به طور فزاینده ای روشن است که ووهان شیوع کروناویروس نیست روز قیامت رویداد alarmists آن ساخته شده باشد. حداقل این است که در حال ظهور بهداشت عمومی واقعیت; دامنه خود وارد ما فاجعه اقتصادی هنوز به تعیین خواهد شد.

حتی اگر مرگ و میر نسبت به کروناویروس آمار جدید با کیفیت بالا هر روز یکی می توانید شروع به ایجاد چیزی است که شاید بالای منحنی بل از مرگ و میر است که آهنگ هر بیماری شیوع.

روزانه تعداد موارد جدید شده است نسبتا ثابت در 25000-35000 نفر در محدوده هفته گذشته. حتی اگر 400,000 کل ایالات متحده موارد و 15000 مجموع مرگ و میر دو برابر یا چهار برابر قبل از این بیماری اجرا می شود در آن دوره وقوع هنوز هم کمتر شدید از سخت 2014-15 آنفولانزا فصل است که در آن 34 میلیون آمریکایی قرارداد آنفولانزا 710,000 در بیمارستان بستری شد و حدود 56,000 درگذشت.

این واقعیت در تضاد با پیش بینی توسعه یافته توسط مراکز کنترل بیماری بود که نشان داد این بیماری را بکشند 140,000 به 200,000 آمریکایی است. حتی بیشتر اغراق آمیز بود, ترسناک, پیش بینی از امپریال کالج لندن است که 2.2 میلیون آمریکایی ممکن است بمیرد. پیش بینی است که بسیاری از بیمارستان ها خواهد سرریز شده اند اشتباه است.

بی اعتبار این تخمین می زند که یک تمرین را در صبح روز دوشنبه quarterbacking: این بیماری را در دوره پیشرفته و رایگان آمار سازمان ملل برای اولین بار در شرق آسیا مانند تایوان و کره جنوبی و ژاپن نشان داد خطرناک اما قابل کنترل شیوع بود که بدون کنترل شدید اقتصادی shutdown ما به تصویب رسید در ایالات متحده است.

اما شاید گفتن ترین آماری است که در حدود نیمی از کل مرگ و میر رخ داده در درون گسترده تر منطقه متروپولیتن نیویورک. حذف که شیوع کانون از تصویر و یکی در سمت چپ با 6,000 زودرس و مرگ و میر بیشتر از افراد سالمند با شرایط بهداشتی اساسی در یک کشور از 327 میلیون دلار است. هر یک از این مرگ و میر یک تراژدی شخصی برای خانواده ها و جوامع درگیر و البته قربانی. اما این عوارض است که غلبه با حتی سنگین تر تاثیر اقتصادی که خود را برساند و کوتاه شدن زندگی به طور چشمگیری.

فرمانداران که توجه مقامات بهداشت عمومی باید قفل کردن تمام اما هشت ایالات متحده است. هشت “holdouts” را به عنوان آنها در حال تمسخر که همه در جای خود قرار داده و اقدامات به سرعت ویروس را اجتناب ناپذیر گسترش است اما اضافی اقتصاد-قتل مرحله از سفارش همه اما غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه.

تا کنون این مستندات را به کمک 10 میلیون تازگی بیکار آمریکایی ها با شاید دو بار که بسیاری از پیوستن به صفوف خود را در هفته های آینده. از دست دادن اقتصادی در خروجی این سه ماهه خواهد بود بدتر از هر پس از رکود بزرگ. سهام از دست داده اند و نزدیک به یک سوم از ارزش خود را.

تلفات از این قتل عام اقتصادی قابل توجهی خواهد شد. خودکشی خواهد بود واضح ترین هزینه, اما کسانی که فقیر نیز تسلیم مهم مراقبت های بهداشتی تاخیر انداختن بازنشستگی را کمتر تعطیلات حاضر به سرمایه گذاری درایو اتومبیل های قدیمی تر کمتر ویژگی های ایمنی را بدتر تغذیه, چشم پوشیدن داشتن کودکان, حد, حرارت و تهویه مطبوع و تعدادی از عوامل دیگر که تاثیر سلامت و کیفیت زندگی است.

در طول این بحران رئیس جمهور تهمت گرفته تهاجمی مراحل برای محافظت از سلامت. او bucked دیدگاه های فاسد سازمان بهداشت جهانی و سیاستمداران مانند جو بایدن با توقف پروازها از چین قبل از بحران آشکار بود. او Coronavirus نیروی کار است که به کمک فرمانداران مقابله با بار ویروس قرار داده شده در ایالت نیویورک به طور خاص – در حالی که دولت امریکا نوار قرمز به میدان زندگی صرفه جویی در تجهیزات و روش های درمانی جدید.

اما تهمت نیز به درستی مشاهده بیش از دو هفته پیش که “درمان نمی شود و بدتر از بیماری است.” او مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: اقتصاد می تواند بازگشایی در چهار تا هشت هفته. خواهد بود که بی معنی تاخیر برای کم بروز مناطق که شامل بسیاری از کشور. در حال حاضر وقت آن است که در امریکا به کار می کنند.

به طور خاص تهمت باید نرم افزار کسب و کار فرمانداران فضای سیاسی برای بازگشایی کشورهای خود را و مردم بازگشت به کار. او همچنین نیازهای واقعی اقتصادی و مقامات بهداشتی که می توانید به گواهی ایمنی از بازگشایی کسب و کار کم ریسک افراد در جغرافیای که اصلا نیویورک-سبک شیوع است.

کسب و کار خود بروید مایل اضافی برای کمک به. برای خواستگاری بازگشت مشتریان رستوران را فضایی خود را در شام و گسترش وعده های غذا را با چند seatings. ساخت و ساز و کارگران کارخانه می تواند به حفظ جدایی زمانی که انجام این کار ایمن و عملی و در غیر این صورت تکیه ماسک و مکرر دست مایع. کسب و کار و مدارس و مکانهای عمومی می توانید درجه حرارت از کارگران و دانشجویان و مشتریان و ارسال آن با علائم. این کارآفرینی گام برای بهبود سلامت در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در مکان هایی مانند تایوان و کره جنوبی و هنگ کنگ است. شرکت های آمریکایی انجام خواهد شد فقط به عنوان به خوبی.

در اوایل این هفته در یک وظیفه نیروی نشست خبری در کاخ سفید با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد: “ما ساخته شده است بزرگترین اقتصاد در جهان است. من آن را برای بار دوم.” هیچ وقت به زباله آقای رئیس جمهور. بازگشایی اقتصاد در حال حاضر.

مسیحی Whiton یک مشاور ارشد در مغلوب ساختن پیشی جستن و جورج دبلیو بوش دولت. او یک عضو ارشد در مرکز منافع ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im