رهبران باید شروع به نگاه کردن به داده های واقعی نه مدل

رئیس سابق Neuroradiology در دانشگاه استنفورد مرکز پزشکی دکتر اسکات اطلس به نظر می رسد در فاکس نیوز’ ‘داستان’ با Martha MacCallum به بحث در مورد ستون محبوب او در coronavirus با عنوان ‘داده است که در جلوگیری از وحشت و پایان دادن به انزوای کامل.’

Scott W. اطلس, MD, است, David and Joan Traitel ارشد در دانشگاه استنفورد موسسه هوور. او رئیس neuroradiology در دانشگاه استنفورد مرکز پزشکی از سال 1998 تا سال 2012.

MARTHA MACCALLUM فاکس نیوز: پس از من مهمان بعدی این است که یک عضو ارشد در دانشگاه استنفورد و او نوشت: یک ستون است که بدست مقدار زیادی از توجه امشب. این است که به عنوان داده ها که در جلوگیری از وحشت و پایان دادن به انزوای کامل.

بنابراین در اینجا در حال حاضر برای توضیح عنوان این قطعه است که دکتر اسکات اطلس رئیس سابق Neuroradiology در دانشگاه استنفورد مرکز پزشکی. دکتر با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای بودن در اینجا. پس چرا ما باید جلوگیری از وحشت و پایان دادن به انزوای کامل ،

دکتر اسکات اطلس عضو ارشد موسسه هوور: خوب, من فکر می کنم ما در موقعیت های مختلف در حال حاضر از ما یک ماه پیش که موقعیت است که ما یک مقدار زیادی از شواهد. ما لازم نیست که فقط به سادگی بر فرضی پیش بینی. ما می توانیم ترکیب که داده های تجربی به جای نادیده گرفتن آن ما می توانیم ترکیب آن با دانش ما از زیست شناسی اساسی دهه ما شناخته شده زیادی در مورد ویروس های زیادی در مورد عفونت و برای چندین دهه حتی در مورد این خانواده از ویروس ها است. و سپس ما می توانیم ملاحظه ترکیب که شواهد با راه برای بازگرداندن این کشور در یک راه امن.

MACCALLUM: پس شما می گویند که اکثر مردم در این کشور هستند در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19. توضیح دهد.

اطلس: خوب مطمئن شوید. منظورم این است که اینها برخی از نکات کلیدی است که ما یاد گرفته ایم. نقطه شماره یک این است که اکثریت قریب به اتفاق مردم نمی باید هر گونه خطر قابل توجهی از مرگ. این نشان در سراسر جهان است. و در واقع آنچه که ناشی از وحشت این حد برآورد از آنچه به نام مرگ و میر عفونت توسط سازمان بهداشت جهانی است. اما در واقعیت که کسری. بنابراین اگر شما تعداد زیادی از مردم که در حال رفتن برای مردن و شما تقسیم آن توسط افرادی که آلوده آنها را از سه به پنج درصد از مردم که بسیار بالا است.

اما در حال حاضر ما می دانیم از داده ها در سراسر جهان از جمله آمریکا که تعداد گسترده ای از مردم به این ویروس بودند که یا بدون علامت است. در واقع 50 درصد از افرادی که آلوده می شوند باید صفر علائم.

و سپس یکی دیگر درصد زیادی باید چیزی واقعا قابل توجه است که نیازمند هر گونه مراقبت های پزشکی و قطعا بستری شدن در بیمارستان. بنابراین زمانی که شما در نگاه جدیدتر داده است که آمده است که تخمین زده می شود که نرخ مرگ و میر بسیار پایین است شاید 0.1 درصد است. منظورم این است که آن را غم انگیز است. معلوم نیست دقیقا. اما این تخمین می زند. و ما همچنین می دانیم که هنگامی که شما را از مردم در حال رفتن برای مردن. دو سوم از مردم از این است که نیویورک داده است. دو سوم از مردم بیش از 70. 95 درصد از مردم بیش از 50.

اگر شما جوان و سالم شما باید اساسا صفر نزدیک صفر شانس از مرگ. و سپس آخرین بخش از است که در معرض خطر مرگ هستند وقتی که شما در سر چشمه در آمریکا و شهر نیویورک است. آن را چیزی شبیه به 99.2 درصد داده ها امروز از همه کسانی که برای بررسی شرایط اساسی. 99.2 درصد تا به حال برخی از بیماری زمینه ای.

منظورم این است که واقعا مهم–

MACCALLUM: و آنچه در حال شایع ترین در میان کسانی که?

اطلس: شماره یک است اگر شما نگاهی به دور و سن و شماره یک بیماری زمینه ای است که چاقی و دیابت. کسانی که بالای دو و فشار خون بالا. اگر چه روشن نیست که چگونه موثر هر یک از این است که وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات خوبی در این.

اما بیماری های دیگر مانند بیماری های کلیوی, نارسایی احتقانی قلب. منظورم این مهم شرایط اساسی اگر شما جوان و سالم در غیر این صورت شما باید در اصل صفر خطر مرگ در یک بسیار کم خطر به عنوان دومین نقطه از بستری به دلیل سیاست های کارگردانی برای متوقف کردن مردم از مرگ و برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد. و ما می دانیم که حفاظت از خطر جمعیت را جلوگیری از بیمارستان و ازدحام بیش از حد.

منظورم این است که واقعا بسیار مهم است. اگر شما زیر 18 سال در نیویورک شما را تا 0.6 درصد از بستری شدن در بیمارستان. و اگر شما بیش از 60 سال را تا دو سوم. وجود دارد بسیار مهم و هدفمند جمعیت در اینجا. ما نیاز به حفاظت از آنها را که نیاز نیست کل انزوا.

MACCALLUM: قبل از اینکه من به شما اجازه شما را فقط به سرعت اگر شما می توانید و شما نمی فکر می کنم که این است که رفتن به ادامه حرکت راه خود را در سراسر کشور شما صحبت در مورد نیویورک به عنوان مرکز. آنچه را به آن را متوقف کند از هدف قرار دادن همه این مناطق دیگر که در آن نبوده است در عین حال ؟

اطلس: اول از همه ما نیاز داریم – ما می دانیم که سیاست منزوی کردن مردم و برای شستن دست و این همه اما نیویورک ویران شد به دلایل خاص. آنها تا به حال 350000 نفر در ماه ژانویه به تنهایی به آمریکا و یک شماره پورت نیویورک بود از چین شهروندان است. وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین نیویورک و در همه جا دیگری در کشور آن است که به سادگی نادرست به کسانی که تشابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de