لیتون تاپ U ورزشی بسکتبال برادری

این دایناسور’ برت لیتون به دست آورده U ورزشی player-of-the-year افتخارات. عکس های دیوید Moll دانشگاه کلگری /ویژه به Postmedia.

پس از پیوستن به دانشگاه کلگری بسکتبال مردان برنامه فصل گذشته آن را گرفته برت لیتون طولانی برای تبدیل شدن به یک رهبر در میان Dinos.

و یا برای که ماده یک رهبر در میان همه آنها را.

در تمام کانادا جوایز جشن در شب چهارشنبه در اتاوا لیتون شد و نام برنده مایک موزر یادبود جایزه به عنوان U ورزشی برجسته ترین بازیکن سال — اول دینو به پلیس افتخاری پس از ریچارد Bohne در سال 1996. کارل Tilleman بود دیگر کلگری برنده در هر دو سال 1982 و ’83.

“ما در کنفرانس و در سراسر کشور وجود دارد که بسیاری از بازیکنان خوب که مستحق آن, پس از آن سرد است که من در این گفتگو گفت:” لیتون یک چهارم-سال 6-پا-8 رو به جلو است. “من همچنین فکر می کنم آن را بازتابی از یک برنامه خوب. این نشان دهنده خوب من مربی و به خوبی هم تیمی های من به دلیل کار ما به خوبی با هم. فروتنی آن است و همچنین آن را به یک تلاش جمعی است.”

لیتون و فارغ التحصیل از سر وینستون چرچیل دبیرستان, بازی های برگزار شده در کوه دانشگاه سلطنتی برای یک زن و شوهر از فصل قبل از رفتن به شمال در Crowchild نوین برای تبدیل شدن به یک دینو.

“آنها تا به حال فقط موفق به کسب یک قهرمانی ملی و آنها بازگشت همه من را به نقش های مختلف فقط کمک کردن در هر کجا من می توانم” او توضیح داد. “این سال ما از دست یک دسته از مردم و همه احساس از آنچه آنها انجام می شود با این تیم است. نقش من به پایان رسید تا کمی بیشتر.

“ما یک دسته از های مختلف با سبک های رهبری. من سرب در راه های مختلف حضور مداوم نوع راه است. ما به خوبی گرد در راه است که ما مردم است که می تواند گام و انجام آنچه آنها نیاز به انجام است.”

لیتون که به طور متوسط 20.5 امتیاز و 14.7 ریباند در طول یک 18-2 برنامه منظم بود و در زیر آب و در غرب کانادا برگشتی به عنوان او گرفتار هر چهار دختر ساله بود. او هنوز هم تقویت شده توسط الکترولیت قادر به کمک به کلگری گذشته مشخص UBC Thunderbirds تیم در کنفرانس نیمه نهایی.

در حال حاضر با Dinos اعطا وحشی-کارت نقطه نهایی 8 مسابقات لیتون مشتاق است برای رستگاری و به چالش کشیدن بالا-کشت Carleton کلاغ که ضرب و شتم کلگری بد در سال گذشته مسابقات نهایی. این بازی در 1 p. m. MT در روز جمعه.

“من فکر می کنم ما واقعا هیجان زده گفت:” لیتون که همچنین دارای یک پسر. “من فکر می کنم ما زیر انجام می شود کمی در پلی آف و من فکر می کنم ما خیلی بهتر از ما نشان داده ایم. ما هیجان زده برای پرش به آن است.”

Carleton پایان فصل به طور منظم 21-1 در مسیر به OUA عنوان. کلاغ رهبری کشور توهین تولید 97.8 میانگین امتیاز دفاع 63.5 در برابر. ‘نیروگاه’ بوده است و همچنان به عنوان نام میانی خود.

“من فکر می کنم بیشتر شما بازی را راحت تر شما می توانید با آنها بازی” لیتون اشاره کرد. “آنها تیم های مختلف از هر من تا به حال در U ورزشی. شما باید عاری از خودخواهی و بازی بسیار نزدیک به کامل بازی به ضرب و شتم آنها. از آنجا که ما از دست رفته (در غرب کانادا) ما فکر می کنیم می خواهم بازی Carleton بنابراین ما تا به حال دو هفته به امتحان کنید و آنها را کشف کردن. ما احساس می کنید آماده تر از ما گذشته زمان ما بازی آنها را.”

***

در دیگر نهایی 8 ترکیب هیرو در روز 1, No. 4, Alberta در شماره 5 غربی در 11 a. m. MT; غرب کانادا-قهرمان UBC, رتبه, سوم, مربع خاموش در برابر شماره 6 اسقف را در 4 p. m. و در 6 p. m. از ویژگی های بازی شماره 2 دالهوسی در دیدار No. 7 اتاوا.

آلبرتا (19-1) است که به دنبال اولین پیروزی در اتباع از سال 2014. این خرس طلایی را در تعداد آدم پیج که رهبری تیم ملی با 19.7 نقطه متوسط و بازگشت همه مجروح-کانادا برودی کلارک برای کمک به غرب. ایرانی (16-6) یک تیرانداز ماهر خود را در Omar Shiddo که 19.6 PPG رو غربی است.

UBC (16-4) تکیه به شدت در سال پنجم گارد Jadon Cohee (19.1 PPG) برای رفتن از سوم در این کنفرانس به قهرمان شکست کلگری و آلبرتا. این 8-8 گتر و در عین حال امیدوار هستند junior Nervens Demosthene ادامه می توانید سحر و جادو خود را به عنوان او به رهبری اسقف را به RSEQ عنوان.

Dalhousie نگاه از گرفتن بروید به یک gnarly حریف. ببر شد 10-0 در نمایشگاه بازی و به جز از دست دادن به StFX در ماه ژانویه باید برنده هر بازی دیگر. آنها به دنبال برای اولین بار به عنوان ملی اما میزبان اتاوا خواهد شد که چیزی برای گفتن در مورد آن.

تنها تیم به ضرب و شتم Carleton این سال Gee-Gees نوشته شده در 18-4 رکورد اما از دست رفته را به رقیب خود سامسونگ در OUA نداد. سال پنجم گارد نقطه Calvin Epistola به طور متوسط 19 امتیاز در هر بازی.

اتاوا و دالهوسی هستند کسانی که هنوز به پیروزی U ورزشی بسکتبال مردان تاج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>