RCMP گروهبان. مایک مک کالی مصاحبه Derek Saretzky در این ویدئو, ضبط صفحه نمایش. Postmedia Archives

این عدم تعادل قدرت بین سه قاتل درک Saretzky و پیچیده Mountie که تا به حال او اعتراف باید منجر به پذیرش خود را در حال پرتاب وکیل او استدلال دوشنبه.

دفاع مشاور بالفور در گفت Saretzky را اعتراف به قتل کلمن ارشد هانه Meketech پس از او کشته شد در خانه خود را نقض منشور حق به یک وکیل.

Der گفت: پس از آن-RCMP گروهبان. مایک مک کالی استفاده می شود خود را متخصص بازجویی مهارت های Saretzky به اعتراف به قتل Meketech در حالی که او در بازداشت و در مدیسین هت بازداشتگاه مرکز به اتهام قتل یک Blairmore پدر و دختر.

Der گفت: به دلیل هوش و قدرت تعادل McCauley موثر بود Saretzky تحت بازداشت و افسر لازم بود به اطلاع او از حق خود را برای مشاوره.

اما تاج دادستان کریستین Rideout گفت Saretzky بود “کاملا زیرک و حیله گری” و امر آگاه بوده است که حق قانونی بر اساس زودتر مصاحبه های که او در آن اعتراف به قتل تری Blanchette و آن مرد را پدر هایلی دانبار-Blanchette, در سپتامبر. 14, 2015 پس از شکستن به خانه خود و آدم ربایی کودک است.

Rideout اشاره کرد در اوایل مصاحبه — که در آن Saretzky را رد دخالت در Meketech مرگ در سپتامبر. 9, 2015 — او ساخته شده بود آگاه از حق خود را برای مشاوره.

سه عضو آلبرتا دادگاه تجدید نظر پنل این سایت متعلق به تصمیم خود در مورد اینکه آیا برای سرنگونی Saretzky اعتقاد برای قتل درجه اول از Meketech.

Saretzky شد و محکوم به زندگی در زندان با سه دوره متوالی از آزادی مشروط صلاحیت از 25 سال است.

در طول ارسالی Der گفت: دادگاه تجدید نظر باید به حساب McCauley تخصص در استخراج یک اعتراف در مقابل مشتری خود را در سطح unsophistication.

“ما را چه به سختی می تواند به عنوان یک نبرد تیتان” وکیل گفت.

Der اشاره کرد McCauley است که نه تنها آموزش دیده بازجوی اما با استفاده از آموزش افسران دیگر تکنیک های مصاحبه.

“از طرف دیگر ما یک 22 ساله دبیرستان رها کردن او گفت:” از مشتری خود را در مارس 2, 2016 بیانیه او به McCauley.

اما Rideout استدلال Saretzky نبود بازداشت شده توسط افسر و رایگان به تقاضای گرفته شود به همراه خود در هر زمان و حاضر به صحبت با افسر.

او اشاره کرد Saretzky تا به حال هیچ مشکل امتناع از پاسخ به سوالات در اوایل بحث با پلیس است.

“این کار ذهن کسی که ساده لوح نابخردانه و یا ساده و بی تکلف” Rideout گفت.

در اعتراض کرده است Saretzky را دوره متوالی و به دنبال یک دوره آزادی مشروط رد صلاحیت صرف نظر از اینکه Meketech تجدید نظر موفق است یا نه.

Saretzky بود به جرم سه فقره قتل درجه اول در قتل Meketech در خانه اش — در آنچه که ممکن است از یک محاکمه اجرا برای قتل دیگر — قبل از رفتن به Blanchette اقامت پنج روز بعد از قتل پدر و, آدم ربایی و قتل دو ساله هایلی.

Saretzky ظاهر نمی شود قبل از درخواست تجدید نظر قضات است.

KMartin@postmedia.com

در توییتر: @KMartinCourts

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de