لاوال مردی که کشته می شود 9-حکم سال

دونالد Fleurival کشته Kerlande Noël در مقابل 18-ماه-پیر پسر.

یک لاوال اقامت دریافت نه سال حبس برای داشتن همسر خود را کشته و سه سال پیش در مقابل 18-ماه-پیر پسر داخل خانه و خانواده خود را.

مقاطعه در زمان او در حال حاضر در خدمت دونالد Fleurival, 46 سمت چپ بود روز چهارشنبه برای خدمت به چهار سال حبس. با توجه به سوابق دادگاه کبک دادگاه عالی عدالت Hélène دی سالوو تحویل داده و این حکم را از طریق لینک ویدئو-بین مونترال دادگاه و استانی بازداشتگاه جایی که او برگزار شد.

استانی courthouses عامل تحت شرایط عادی به عنوان کبک عدالت سیستم با این نسخهها کار برای جلوگیری از گسترش coronavirus. در حالی که اکثر جلسات دادگاه در حال حاضر در حال انجام بیش خرما در آوریل و مه موارد مربوط به افرادی که در بازداشت هستند به عنوان یک اولویت است.

در حالی که تمام جلسات قبلی در Fleurival مورد برگزار شد در لاوال دادگاه وکلای درگیر در این پرونده در حال حاضر توافق شده در مه که روز چهارشنبه حکم شنیدن برگزار خواهد شد در مونترال.

Fleurival التماس کرد گناه را به قتل نفس در جولای 19 و به حال شده است در انتظار حکم او پس از آن. با توجه به مقاله منتشر شده توسط Journal de Montréal در سال گذشته و در همان روز به او التماس کرد گناه وکلا در هر دو طرف از این مورد ساخته مشترک توصیه که Fleurival دریافت به طور کلی نه سال حبس. دی سالوو سوال که آیا توصیه شد بیش از حد ملایم برای یک قتل که درگیر زناشویی خشونت است. او دستور داد که یک presentencing گزارش آماده شود به طوری که او می تواند جزئیات بیشتر در Fleurival پس زمینه.

او در ابتدا با اتهام قتل درجه دوم اما شارژ کاهش یافته بود به قتل نفس قبل از او وارد خود گناه.

در چهارشنبه, دی سالوو موافقت با این پیشنهاد که Fleurival ادامه مصرف دارو و درمان از یک دکتر. طی حکم دادگاه در ماه جولای دی سالوو گفته شد که Fleurival شنیده ام صدای در سر خود را پس از کشته شدن همسرش Kerlande Noël.

در اکتبر. 23, 2016 دو نفر که در خارج از ساختمان مسکونی در لاوال را Vimont منطقه که در آن خانواده زندگی می کردند شنیده Noël فریاد از داخل. زمانی که آنها وارد خانه آنها را دیدم Fleurival برگزاری یک چاقو و تحت پوشش در خون خود. زمانی که یکی از کارگران سعی در کمک به Fleurival او مهاجم شد.

دی سالوو گفته شد در ماه جولای که Fleurival سعی در کشتن خود را پس از خفه Noël در مقابل 18-ماه-پیر پسر.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im