پلیس دستگیر 51 ساله در مونترال در روز پنج شنبه در ارتباط با مرگ Océane بویر, 13 که در بدن داشت در کنار یک جاده جدا شده در Brownsburg-Chatham صبح روز چهارشنبه.

بدن از Océane بویر, 13 بود که بر روی یک بزرگراه در نزدیکی Brownsburg-Chatham, در شمال شرقی مونترال در فوریه. 26, 2020. Facebook

LACHUTE — یک مرکز جوانان در Laurentians تبدیل به مکانی برای جمع آوری و غمگین جمعه به عنوان محلی برای مقابله با “بی معنی به قتل” از یکی از خود را.

با مدارس بسته به دلیل کولاک مرکز در Lachute, شمال مونترال افتتاح زودتر از معمول ماند و باز بعد از آن شهر را به جوانان یک محل گرد هم می آیند. اضافی کمک رسانی کارگران در دست به گوش دهید و سعی کنید برای پاسخ به هر گونه سوالات آنها بود.

“ما مانند یک خانواده در اینجا, بنابراین ما می خواستیم به وجود داشته باشد برای حمایت از آنها و به حمایت از ما بیش از حد” گفت: مدیر جولی Desrosiers. “هیچ کس می داند چه اتفاقی افتاده است.”

Océane بویر, 13 مرده پیدا شد در کنار یک جاده جدا شده در کشور همسایه Brownsburg-Chatham صبح روز چهارشنبه. او بنا به گزارش به ضرب گلوله در سر و پیدا کردم تا حدودی unclothed, اما پلیس را تایید نمی کنند ،

پلیس دستگیر 51 ساله در مونترال در روز پنج شنبه در ارتباط با این قتل است. مرد که می دانست که قربانی است و انتظار می رود arraigned در دادگاه در روز جمعه. پلیس گفت که خیلی زود به تایید چه اتهامات او می تواند.

دستگیری پس از یک کوره 24 ساعت یا بیشتر در شهر کوچک غرب مونترال.

یک رهگذر را کشف کرده بود, نوجوانان در بدن توسط جاده و حدود 11:15 صبح چهارشنبه. پدر و مادر او گذشته او را دیدم در حدود ساعت 8 صبح که صبح هنگامی که او به سمت چپ برای مدرسه. از مدرسه بودن فقط در سراسر خیابان را از خانه و خانواده خود را به آنها گزارش گم شده خود را هنگامی که او تا به حال بازگشت از ظهر.

“هنگامی که یک افسر پلیس رفت و برای دیدن خانواده ما قادر به به سرعت در حال پیوند این دو رویداد” توضیح Sûreté du Québec سخنگوی مارک Tessier.

قبل از روز شنبه بازداشت پلیس بود هر گونه اظهارنظر مسیرهای بین Lachute و Brownsburg-Chatham با سگ واحد جستجو برای هر سرنخ بین Océane خانه و جایی که بدن او پیدا شد. دو محل هستند و حدود 22 کیلومتر از هم جدا.

یک مرد ایستاده در خارج از خانه و خانواده خود را در روز پنج شنبه پرسید: برای حفظ حریم خصوصی به عنوان آنها غصه دار. پدر و مادر صحبت می کرد به TVA شبکه تلویزیونی در اوایل صبح.

Océane مادر کارولین Sarrasin گفت: دختر خود را به سمت چپ برای مدرسه به طور معمول در روز یکشنبه است. او توضیح داد که او به عنوان یک بچه خوب که نمی هر گونه مسائل را با هر کسی.

“بچه های ما همیشه با ما است. ما هرگز به آنها اجازه راه رفتن به تنهایی” اضافه, نوجوانان, پدر فرانسیس بویر. “این بی معنی کشتن.”

Océane شناخته شده بود به اغلب وقت خود را صرف در مرکز جوانان. او در شرکت مواد غذایی کیسه جمع آوری کمک تنها چند روز پیش از آن.


بدن از Océane بویر, 13 پیدا شد توسط یک رهگذر در 11:15.m روز چهارشنبه در نزدیکی نزدیکی ده برلین St. و د Horrem Rd. در Brownsburg-Chatham. او بنا به گزارش به ضرب گلوله در سر و پیدا کردم تا حدودی unclothed, اما پلیس را تایید نمی کنند ،

دیو Sidaway / jpg

در یک Facebook, پست, مرکز صحبت کرد و از او مزه برای زندگی و داستان که همیشه برداشته هر کس خلق و خوی.

“شما فوق العاده و با شکوه زن جوان” مرکز نوشت. “ما ممتاز شده اند قادر به زندگی در چنین لحظات زیبا با شما.”

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت شنبه ارائه تسلیت به خانواده است.

“چه یک تراژدی وحشتناک. قلب من می رود به پدر و مادر و خانواده و دوستان جوان Océane.”

صحبت از دفتر کار خود در روز پنج شنبه Lachute شهردار کارل Péloquin گفت: در این شهر همه چیز را می تواند برای اطمینان از خانواده و محلی دریافت حمایت آنها نیاز دارید در هفته های آینده.

اخبار Océane را به قتل شوکه tight-knit, جامعه, او گفت:.

“وجود دارد هیچ توضیح آن” Lachute شهردار کارل Peloquin گفت: در مورد قتل. “این سخت است به درک که چرا ما باید برای مقابله با چیزی شبیه به این.”
دیو Sidaway / Montreal Gazette

“وجود دارد هیچ توضیح آن را,” او گفت:. “این سخت است به درک که چرا ما باید برای مقابله با چیزی شبیه به این.”

شهردار گفت: خدمات اجتماعی در دسترس خواهد بود در این شهر دبیرستان زمانی که آن را بازگشایی در روز جمعه و در آنجا باقی خواهد ماند تا زمانی که مورد نیاز است. این شهر همچنین نگه داشتن در تماس با خانواده از طریق محلی خدمات بهداشتی و درمانی برای کمک به آنها را در هر راه لازم است.

کشته شدن یک کودک خردسال می تواند برای هر شهر برای مقابله با Péloquin گفت: اما آن را دشوار است به خصوص در یک جامعه کوچک که در آن هر کس یا می دانستند که قربانی یا خانواده او.

پسر خود را به مدرسه رفت و با Océane سال گذشته او اضافه شده است.

“جوانان را درک نمی,” او گفت:.

jfeith@postmedia.com

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im