لورا کبوتر کلید جمهوریخواه سنا کارمند به بازنشسته

سنا وزیر برای اکثر لورا کبوتر ترک پست خود در اواخر این ماه و جایگزین خواهد شد توسط معاون حزب جمهوری خواه وزیر رابرت دانکن.

کبوتر مشغول به کار در سنا برای بیش از 20 سال از جمله پست در جمهوری رخت جمهوریخواه کنفرانس ایران با رهبری و نقش فعلی به عنوان وزیر برای اکثریت است.

“لورا کبوتر شده است یک بخش اساسی از این کشور ایالات متحده آمریکا,” میچ مک کانل رهبر اکثریت در بیانیه ای گفت. “وزیر امور خارجه برای اکثریت یکی از مهم ترین افراد در این نهاد است. هر حزب جمهوری خواه و سناتور دهکدهای شمارش لورا به گوش دادن به ما اهداف و نگرانی های خود را و کمک به ترجمه آنها را به عمل در آمریکا هستند.”

Dove برای اولین بار در کاپیتول هیل بود که مجلس سنا صفحه. که به احتمال زیاد خود را آماده برای جدید ترین بالا مشخصات وظایف در طول سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در آن صفحات تقبل قایق از آب عبور بی پایان یادداشت بین کبوتر قانونگذاران این رخت و کارکنان.

در یک نقطه در طول محاکمه به عنوان بی حد و حصر صفحه وارد راهرو به ارائه یک توجه داشته باشید کبوتر در زمان یک لحظه به چشمان او. او به نظر می رسید به بند خودش را برای هر چه اطلاعات جدید و یا پرس و جو به رهبری بود راه خود را و سپس لبخند زد گسترده در این صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>