Latinos’ نقش حیاتی در راه اندازی مجدد سیستم اقتصاد

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

Coronavirus تاثیر ژرف. بیش از 200 کشور و منطقه متاثر شده اند و عملا هر کس حق دارد آشنا با قرنطینه “مسطح منحنی” ماسک و صف های طولانی در فروشگاه های مواد غذایی. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه COVID-19 داشبورد بیش از سه میلیون نفر آلوده شده اند به تاریخ و تقریبا از 220000 نفر کشته شده اند.

در حالی که این وضعیت غم انگیز ویرانی است و نه محدود به, تاثیر بر سلامتی ما و پزشکی زیرساخت ها است. ما هنوز نمی دانیم تا چه حد کامل و ویرانی اقتصادی در ارتباط با اقامت در خانه سفارشات و دیگر اقدامات با هدف متوقف کردن گسترش عفونت و کاهش تعداد مرگ و میر.

آشکار و فاجعه اقتصادی

در ایالات متحده به تنهایی ما باید بیش از 26 میلیون نفر از کار و شمارش. از این اسپانیایی ها مانند افراد جوان و کم درآمد شده و با برخورد سریع اقتصادی ، با توجه به گزارش مرکز تحقیقات پیو بیش از شش در 10 اسپانیایی می گویند و یا کسی در خانواده خود را از دست داده است یک کار و یا چهره یک درآمد کاهش می یابد با توجه به کوروناویروس.

این تعجب آور نیست, از دفتر آمار کار (BLS) و داده های مختلف گزارش های دیگر نشان می دهد که اسپانیایی ها در مقایسه با نسبت جمعیتی در کار دستی و خدمات صنعت. همه چیز بدتر است این واقعیت است که بسیاری از Latinos, آیا به دلیل شرایط شخصی یا انتخاب باید دست به یک سطح بالایی از آموزش و پرورش است. یک 2018 BLS گزارشنیروی کار فنی با نژاد و قومیت,” قرار می دهد و این وضعیت به چشم انداز.

در این گزارش تاکید شده است که “در میان افراد 25 سال و مسن سهم نیروی کار با حداقل مدرک دیپلم دبیرستان شد و بیش از 90 درصد برای هر یک از سفید پوستان و آسیایی.” برای اسپانیایی ها که عدد 76 درصد است. تنها 21 درصد از اسپانیایی ها در نیروی کار تا به حال یک مدرک دانشگاهی در حالی که این درصد به 63 درصد زن و 41 درصد برای سفید پوستان و 31 درصد برای سیاه پوستان است.

خوشبختانه برای اسپانیایی ها وقتی که می آید به شروع کسب و کار, همه چیز متفاوت هستند. تا همین اواخر, اسپانیایی بودند شروع کسب و کار در تعداد رکورد. بیش از 4 میلیون کسب و کار متعلق به Latinos کمک بیش از 700 میلیارد دلار به اقتصاد ایالات متحده در سال است. قبل از این ویروس اسپانیایی همچنین رکورد نرخ بیکاری پایین به لطف سیاست های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. آینده روشن تر از همیشه به نظر می رسید برای بسیاری از.

در حال حاضر آینده نامشخص است. زمانی که مردم در حال کار از یک چک به بعد آن را یک چالش برای قرار دادن پول کنار گذاشته برای مواقع اضطراری است. ثروت فاصله بین اسپانیایی و غیر اسپانیایی بود و در حال حاضر گسترده است. با توجه به “2019 دولت اسپانیایی گزارش ثروت” غیر هیسپانیک سفید خانواده ها برگزار شد $8.30 برای هر دلار از اسپانیایی ثروت خانواده در سال 2016. با آموزش و آگاهی های مربوط به صرفه جویی در پول هنوز فاقد هیسپانیک جامعه, این طبیعی است.

اما اگر اقدام فوری صورت گرفته است به پل شکاف Latinos که کمک کرده اند درایو اقتصاد آمریکا و چه کسی می تواند آن را دوباره انجام خواهد شد به شدت معلول در طول بازیابی.

راه حل

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در زمان سریع و بی سابقه ای اقدام با ساخت تریلیون دلار در دسترس برای کمک به آمریکایی ها خود را بازیابند اقتصادی وضع و این بدون شک به نفع Latinos.

به بازگشت قوی تر هر چند خیلی نیاز به دسترسی به سرمایه با همان مطلوب شرایط اعطای وام دیگران را از بهره مند شوند. کمک به لاتین کسب و کار کردن زمین هوشمند است چرا که آنها در حال حاضر کمک های صدها میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا در حالی که به کارگیری میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

رفتن به جلو توصیه می کنم تفکر خلاقانه برای تزریق به اقتصاد ما با رشد جدید. برای انجام این کار ما نیاز به نگاه از نزدیک در به شدت تحت تاثیر صنایع و پیدا کردن راه هایی را به تولید کنندگان; تشویق مردم به رشد و شرکتهای جدید به آنها کمک های مالی و دسترسی به درس کسب و کار به صورت رایگان و نوآوری و ایجاد صنایع جدید در این فرآیند است. این کاملا روشن است که ما نیاز به حفاظت از منافع امنیتی با قرار دادن منافع آمریکا ،

من تمام راه حل, اما من می دانم که این کشور دارای استعداد باور نکردنی; ما را بر آن در حال حاضر به رهبری راه به یک اقتصادی آمریکا تجدید. علاوه بر این, Latinos نیاز به دفعات مشاهده شده در سیاست ها و رهبرانی که آنها را پشتیبانی می کند و دیگر زحمتکش آمریکایی ها به عنوان آنها پنجه راه خود را از کار اقتصادی و دهانه سمت چپ در پی COVID-19. یعنی خلاص شدن از نوار قرمز کاهش مالیات و به دنبال راه هایی برای کمک به بخش خصوصی کسب و کارهای کوچک و دولت را به همکاری و کمک به قرار دادن مردم به کار سریع تر.

منابع

خوشبختانه رهبران کسب و کار در حال حاضر در حال کار برای کمک به افراد وفق مجددا با ابزار تجهیز و رشد در طول این زمان. من همکاری با کارآفرینی قهرمان باب Sager که کار اجازه می دهد تا مردم را به فکر می کنم خلاقانه تر و نوآوری بیشتر به راحتی خود را به راهنمای “دیدن نامرئی به طوری که شما می توانید انجام دهید غیر ممکن” در دسترس در اسپانیایی.

وجود دارد منابع دیگر برای کسانی که خود را یک کسب و کار و یا در حال فکر کردن در مورد شروع یک از جمله دانشگاه رشد کسب و کار کوچک مدیریت دفاتر همکار کارآفرینان و مربیان. این یک لحظه برای همه ما به همکاری با یکدیگر برای از بند باز کردن لبنی آمریکایی انعطاف پذیری و کارآفرینی است.

آمریکا تجدید

این ویروس انجام داده است به اندازه کافی آسیب. لاتینی ها و آمریکایی ها از تمام خطوط باید با هم کار کنند به نوبه خود بازگشت و اقتصادی موج جزر و مدی است که آمار سواحل ما. مردم آمریکا و رک و پوست کنده جهان در حال شمارش را بر روی آن. اجازه دهید ما را در ساختن چیزی بهتر است که سوق دادن ما به یک فصل جدید از آمریکا و نوآوری و شکوفایی تعریف این دوران به عنوان یکی از آمریکایی تجدید, یکی از ترس و ناامیدی است. تاریخچه در حال تماشای ما.

لوئیس فریاس است Latino کوچک-کسب و کار مالک و مدیر اجرایی لاتین ائتلاف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de