آخرین: نوشیدنی مانند یک پادشاه را در یک دلقک حقوق و دستمزد

به عنوان مصرف کنندگان همه ما می خواهیم محصولات که بیش از ارائه است; $25k ماشین که انجام می دهد مانند یک مک لارن, اگر شما خواهد شد. شراب متفاوت است. خبر خوب این است که من فکر می کنم من با خیال راحت می توانید می گویند وجود دارد بوده است هرگز بیشتر با قیمت مناسب و کیفیت شراب در جهان بیش از وجود دارد در حال حاضر. اگر شما به دنبال 100 نقطه از سیستم از امتیاز شراب آن را نسبتا آسان برای پیدا کردن نمونه هایی که به ثمر رساند 92 امتیاز است که فروش برای زیر $30; متناوبا وجود دارد شراب که برای فروش صدها دلار است که همان دریافت نمره. بنابراین آیا این آنها را برابر ؟ اگر آن را یک امتحان ریاضی آن را, اما شراب ذهنی است و به عنوان مثل یک 92-نقطه, نمره, ندارد, تمام داستان نیست. این داستان که من آن را ببینید این است که مردم محل و ارادت به هنر و صنعت; خبر خوب این است که شما می توانید این چیزها را بدون نیاز به صرف یک پادشاه باج تمرکز این ماه را در ستون.

Rodano نوعی شراب قرمز Classico 2016 — 25 دلار

Rodano بوده است از قرن 17 و نوعی شراب قرمز است ستارگان معامله با شکوه و متوسط و سالم قرمز با رایحه آلو سیاه گیلاس و برخی از گیاهان وحشی با ابریشمی رسیده تانن و پر جنب و جوش اسیدیته. آن را در رقابت با نمونه های هزینه دو برابر شریک زندگی ایده آل برای لازانیا یا ساده پاستا با گوجه فرنگی و ریحان.

Ciu Ciu Gotico Piceno Superiore 2015 — 25 دلار

در اینجا این است که دیگر به طور جدی خوب شراب ساخته شده از Montepulciano و Sangiovese. آن veers سمت تنومند طرف با میوه های وحشی مریم گلی و شیرین بیان با جذاب البته گل ظریف توجه داشته باشید. آن را ایستاده تا بیشتر گوشت قرمز و یا بازی.

Champalou Vouvray Brut — $33

هنوز نسخه ای از این شراب ساخته شده من بالا 10 لیست اما درخشان این نسخه ساخته شده در روش های سنتی برای کار شامپاین — به همان اندازه خوب است. آن را ارائه می دهد رایحه سیب سبز بادام و میوه ها با سنگ پر جنب و جوش, ظریف, اسپری های مناسب شروع به یک مهمانی شام یا جفت آن را با صدف.

بلدرچین’ دروازه Gewurztraminer 2018 — $24

بلدرچین’ دروازه یکی از B. C. بهترین تولید یک آرایه گسترده ای از شراب که به ندرت دست علامت و این Gewurztraminer این قاعده مستثنی نیست. این نمایش کلاسیک رایحه لیچی سفید هلو و مرکبات به طور کامل خشک سبک که جفت خوبی با کره سرخ شده با مرغ و سایر غذاهای که لگد کردن برخی از گرما. آنها در حال حاضر ساختمان جدید کارخانه شراب سازی است که تمرکز به طور کامل در شراب گازدار, چیزی برای پایین جاده.

Domaine Virginie Thunevin 2016 — $24

پیدا کردن ارزش بزرگ بوردو می توانید برخی انجام می دهند اما این یکی از بازدید علامت سادگی متعادل شراب قرمز از یک محصول است که ستاره از بخشی بهتر از دهه گذشته. این نمایش کلاسیک نت های سیاه و سفید/قرمز میوه ها با برخی از شیرین بیان سیاه و سفید و ادویه و یک لمس از بلوط است. آن را به سادگی کباب با مرغ یا یک همبرگر خوشمزه و متنوع شراب.

Domaine Gassier Viognier 2018 — 20 دلار

Domaine Gassier است که به خوبی شناخته شده حجم زیادی کارخانه شراب سازی بر اساس در Languedoc در جنوب فرانسه. شراب خود مترادف با ارزش خوب و Viognier است که واقعا به خوبی انجام می شود ارائه کلاسیک کوکتل میوه بیان انگور شناخته شده است. روشن اسیدیته این نمایش روابط این همه در مجموع خوب غذا شراب و همچنین غذاهای دریایی.

به دنبال شراب در آلبرتا? رفتن به http://www.liquorconnect.com

جف گذشته است دیرین کلگری تاجر شراب نویسنده و گوینده و یک عامل به طور منظم به شهرستان کام مجله و نشریات دیگر. او دستور غذا و شراب در کتاب آشپزی آشپز شرکت بود و به تازگی اعطا کمک هزینه تحصیلی به سمپوزیوم حرفه ای شراب نویسندگان مستقر در دره نپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im