L’Arche بنیانگذار ژان Vanier مورد آزار جنسی شش زنان گزارش می یابد

زنان تا به حال همه می آیند به Vanier به دنبال هدایت معنوی. این گزارش را رد نمی کند وجود بیشتر قربانیان.

یک گزارش که L’Arche بنیانگذار ژان Vanier دیده می شود در این 2015 عکس از یک کنفرانس مطبوعاتی در لندن مورد آزار جنسی زنان شش جاستین TALLIS / خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

داخلی گزارش نشان می دهد که L’Arche بنیانگذار ژان Vanier کانادایی شناخته شده برای کار های خیریه برای کمک به افراد مبتلا به ناتوانی های فکری در سراسر جهان مورد آزار جنسی حداقل شش زن.

Vanier فوت در سال گذشته در پاریس در سن 90.

بر اساس این گزارش دیده می شود توسط آسوشیتد پرس (AP), زنان, شهادت شواهدی را فراهم می کند که Vanier دستکاری آنها را به داشتن روابط جنسی با آنها را بیش از یک دوره از سال 1970 تا 2005. این گزارش با رد امکان وجود دارد که دیگر قربانیان.

طی تحقیقات مستقل انجام شده توسط GCPS مشاوره شش زنان همه آنها را غیر فعال بزرگسالان گزارش شده قربانیان این سوء استفاده ها در حالی که آنها در جستجوی هدایت معنوی. این گزارش تاکید می کند که زنان هیچ ارتباطی با یکدیگر است.

در بیانیه منتشر شده در فرانسه در روز شنبه L’Arche بینالمللی گفت: هیچ چیز در این تحقیقات نشان می دهد افراد معلول تحت تاثیر قرار گرفتند.

“ما در حال متزلزل این اکتشافات و محکوم کردن بدون رزرو این اقدامات است که در تضاد کامل با ارزش است که ژان Vanier حمایت در تقابل با قوانین ابتدایی از احترام و منزلت شخصی و بر خلاف اصول اساسی جوامع ما” استفان Posner and Stacy Cates کارنی که منجر L’Arche انترناسیونال نوشت: نامه ای به اعضای سازمان و جامعه در 38 کشور جهان است. آنها نیز به رسمیت شناخته شده “رنج و شجاعت زنان” که جلو آمد.

این سازمان همچنین متعهد به حصول اطمینان از که آن “154 جوامع در سراسر جهان مکان های ایمنی و رشد برای همه اعضای آن — با یا بدون معلولیت.

در سال 2015 L’Arche بینالمللی متزلزل شد توسط وحی از سوء استفاده جنسی توسط مؤسسین آن, فرانسوی, کشیش توماس فیلیپ. سال گذشته پس از پخش یک فیلم مستند در ARTE, سازمان یک بار دیگر محکوم کرد خود را “غیر قابل بیان” اقدامات است.

Vanier در پاسخ به این یافته ها در 2015 نامه گفته او “ضعف و شوکه کاملا قادر به درک که چگونه این می توانست اتفاق افتاده است.”

L’Arche بیانیه می گوید GCPS مشاوره گزارش نشان می دهد Vanier را تصویب “برخی از پدر توماس فیلیپ را منحرف نظریه ها و شیوه است.”

متولد در سوئیس ژان Vanier فرزند Montrealer ژرژ Vanier یک دیپلمات و کانادا فرماندار کل از سال 1959 تا سال 1967.

Vanier ساخته شده بود یک همراه و همدم سفارش کانادا در سال 1998 جایزه افسر l’ordre ملی du Québec در سال 1992 و شوالیه فرانسه لژیون افتخار در سال 1994.

– با همکاری آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de