چاقو از: Bolton Lacerates نیکی هیلی در کتاب جدید

X

داستان جریان

مقالات اخیر

تا آنجا که مصاحبه خروج نگران هستند این یکی غیر رسمی و به ویژه زشت است.

در آینده کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” جان بولتون محکوم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک کاراگاه اجرایی و مسخره وزیر خزانه داری استیو Mnuchin به عنوان یک سیاسی فرصت طلب و برکناری وزیر امور خارجه مایک Pompeo به طور کلی به عنوان مخالف به جنگ است.

اما او را متوقف نمی وجود دارد, به عنوان یکی افزایش GOP ستاره است پیدا کردن.

بسیار unflattering 494-صفحه جلد فهرستنویسی سابق مشاور امنیت ملی در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به نظر می رسد به مقصد لیست پرفروش است که اگر آن را می توانید منتشر کنید. با استناد به نگرانی های امنیت ملی اواخر روز چهارشنبه وزارت دادگستری خواسته یک قاضی به صدور سفارش محدود.

اما نسخه در حال حاضر شناور در اطراف در کاپیتول هیل و بدون در نظر گرفتن آنچه در دادگاه قوانین سخت عکس از نیکی هیلی است که در میان پرتره های در حال ظهور. سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد در بسیاری از بولتون تصدی عمل مانند یک “الکترون آزاد” بیشتر در رابطه با جاه طلبی های سیاسی از دیپلماسی بین المللی با توجه به یک نسخه از این کتاب به دست آمده توسط RealClearPolitics.

هیلی نادر عضو کابینه به ترک کاخ سفید در شرایط خوب با رئیس جمهور در نظر گرفته شده است ریاست جمهوری را یک داوطلب در یک پست-مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه. بولتون به نظر می رسد قصد denting که شهرت.

پس از رئیس جمهور سوریه بشار اسد به راه انداخته یک حمله شیمیایی در خود مردم بولتون پیشنهاد کرد که هیلی ایستاده با سفرای بریتانیا و فرانسه در شورای امنیت سازمان ملل به ارائه یک جبهه متحد در برابر rogue رهبر.

“من تا به حال انجام داده است که در بسیاری از مواقع” بولتون نوشت: “اما هیلی کاهش یافته است ترجیح می دهند به عکس های خود را به تنهایی به آمریکا بیانیه ای در شورای. که به من گفت چیزی.” آن را نشان می دهد وی افزود از “untethered عملکرد در نیویورک در سال گذشته-به علاوه” و Bolton, هنوز, های جدید در کار خود را در زمان ساخته شده توجه داشته باشید به بحث در مورد عملکرد با Pompeo.

شاهین وقتی که می آید به مداخله نظامی, Bolton, حمایت یک پاسخ عضلانی در طول یک جلسه در وضعیت اتاق. دیگران مخالف بودند او بازگو خصوص هیلی که “توضیح داد که شوهر او در گارد ملی بنابراین ما باید سعی کنید برای جلوگیری از تلفات نظامی.”

فارغ التحصیل از هر دو دولت بوش Bolton حمایت برای تغییر رژیم در ایران و سوریه و لیبی و ونزوئلا و کوبا و یمن و کره شمالی. او همچنین در اوایل و مشتاق طرفدار برای جنگ در عراق است. هر چند نه به عنوان متهاجم هیلی به هیچ وجه یک کبوتر در حالی که در سازمان ملل و ارسال او از سمت چپ در پایان سال 2018 است. زمانی که کره شمالی آزمایش موشک بالستیک قاره پیما با وجود محکومیت بین المللی, او هشدار داد که ایالات متحده مایل به استفاده از نیروی نظامی در پاسخ به یک عملکرد است که او برنده ستایش بالا در بسیاری از محافل محافظه کار و سوخت ریاست جمهوری گمانه زنی ها برای سابق کارولینای جنوبی, فرماندار.

برخی از این ستایش از درون آمد اول خانواده یعنی از جارد و Ivanka Trump. هر دو از مشاوران رئیس جمهور بودند پس گرفته شده با هیلی بولتون مدعی است که آنها به طور فعال لابی مغلوب ساختن پیشی جستن به جای معاون رئیس جمهور مایک پنس با او در بلیط پیش از سال 2020 است.

علاقه در یک مبادله رشد بسیار شدید که هیلی خودش را در نهایت مجبور به tamp آن را. “به اندازه کافی از شایعات دروغ” او توییتی در ماه اوت گذشته. “معاون رئیس جمهور پنس شده است دوست عزیز من برای سال. او شده است یک وفادار و قابل اعتماد VP به رئیس جمهور. او به من کامل پشتیبانی می کند.”

بولتون هنوز هم اصرار دارد که سفیر سابق بود برای ماهیگیری و پس از حمله به او دست زدن به تحریم ها علیه روسیه و عقب نشینی ایالات متحده از سازمان ملل و کمیسیون حقوق بشر او ادعا میکند که هیلی بیشتر علاقه مند به گرفتن عکس خود را گرفته شده برای صعود سیاسی نردبان. او مدعی است که او به دنبال تهمت اجازه در ژوئن 2018 به یک دیپلماتیک ایران برای دیدار با دالایی لاما.

“هدف از این سفر مشخص نیست به غیر از گرفتن یک عکس op با دالایی لاما همیشه خوب برای مشتاق pol,” بولتون نوشت. “میدان مین او منحرف به با بالا بردن چین تجارت موضوع نشان داد سیاسی قلع گوش: پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب که چگونه چین را مشاهده هیلی دیدن دالایی لاما سفر در اصل مرده است.”

قسمت او به این نتیجه “را تایید کرد به Pompeo تا چه حد از خط مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه داده بود که هیلی به رانش و به همین دلیل آن را به حال به متوقف شود.”

دیگران ظاهرا unimpressed یا تهدید, هیچ کدام بیشتر از سابق وزیر امور خارجه رکس Tillerson. بولتون بازگو مکالمه او با مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی شکل که در آن رئیس جمهور ادعا کرد که Tillerson گفت هیلی “شما جز c*** و هرگز آن را فراموش نکنید.”

حتی بولتون سوال که آیا Tillerson در واقع این گفت. به وضوح مخالف چنین زبان او اشاره کرد که از جمله توهین به معنی ختم اتوماتیک در هر دولت است. اما اگر ملت دیپلمات بود و در واقع این کلمات ادا او نوشت: “چرا تهمت به من بگویید که او تا به حال؟” بولتون گنجانده شده در این کتاب به هر حال.

سخنگوی هیلی بازگشت نیست درخواست برای نظر.

انتقاد می تواند مضر برای هیلی که باقی مانده است به دور از نزاع حزبی. اگر او قصد دارد در بازگشت به واشنگتن barbs می تواند مانع ظهور او را. بولتون متعدد رشته به کشیدن میان ایران با استقرار. او در خدمت سه رئیس جمهور می داند که بسیاری از جمع آوری کمک های مردمی kingmakers و — تا زمانی که به تازگی دیده می شود می تواند به طور منظم در رادیو فردا.

اما هیلی چیزی بولتون می کند: تصویب رئیس جمهور است.

“او برای انجام یک کار فوق العاده و ما به انجام یک کار فوق العاده با هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که دو نشسته در کنار هم در دفتر بیضی شکل و در زمان پرسش خبرنگاران در ماه اکتبر گذشته. “او یک فرد فوق العاده, بسیار مهم, اما او همچنین کسی است که در آن می شود.”

بولتون بود به عنوان خوش شانس. “او یک دروغگو است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته وال استریت ژورنال جمعه شب قبل از اضافه کردن که “همه در کاخ سفید متنفر جان بولتون.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید