Klobuchar به پایان می رسد انتخابات ریاست جمهوری قصد دارد به حمایت بایدن

ایالت مینه سوتا ctq است پایان دادن به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و پرواز به تگزاس به تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در یک تجمع دوشنبه شب یک کمپین گفت:

مینه سوتا سناتور تن به تن خودش را به عنوان یک نسیم که می تواند با پیروزی در ایالت های به دست آورده و ستایش از صاحب نظران. اما پس از یک مقام سوم پایان در نیوهمپشایر به او مختصر به نوبه خود در کانون توجه او تصمیم گرفت برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود را یک روز قبل از سیل از سه شنبه مقدماتی که شامل خانه دولت.

Klobuchar خروج یک روز پس از شهردار سابق پیت Buttigieg به نام آن واریز شده, از بین بردن دو مخالفان به بایدن در میانه خط حزب به عنوان ایالت ورمونت برنی ساندرز که برنده نیوهمپشایر و نوادا و بیشترین آرا (اما در آمد دوم) در آیووا قفقاز ادامه داد: برای جمع کردن آرا از سمت چپ.

Klobuchar راه اندازی کمپین خود را در وسط یک توفان برف در زمستان سال گذشته و تعریف خودش را به عنوان یک ریگ عملگرا که به تجربه ثابت شده است با تمرکز بر وزش اهداف است. او گفت: برای مثال او را بهبود قانون مراقبت مقرون به صرفه نیست تصویب “مدیکر برای همه است.” او همچنین خواهان تصویب حذف قوانین قدرت نه بیشتر جارو سبز معامله جدید است.

او پیشنهاد یک جایگزین برای این آرمان گرایی فراگیر از طریق حزب دموکرات و تجسم توسط ساندرز. اما او در تلاش برای ارائه یک حس بالا بردن و اغلب مورد انتقاد قرار صدایی بیشتر شبیه به یک نامزد سناتوری از یک رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im