کودکان باید به مدرسه بروند به 5 روز در هفته در کلاس درس

X

داستان جریان

مقالات اخیر

یکی از بزرگترین تهدیدات امریکا امروز این است که همه چیز را سیاسی تبدیل شده است — و ملت ما بدتر است برای آن.

سرگرمی استفاده می شود که به کشور ما هم برای برخی از سرگرم کننده غیر سیاسی مانند فوتبال و سایر ورزش, حاضر شده, ربوده شده توسط عدالت اجتماعی رزمندگان که بهره برداری از هر فرصتی برای پیشبرد دستور کار سیاسی خود را — بدون توجه به هزینه. اما در جایی که امریکا باید به منظور جلب یک مرد خط در شن و ماسه آموزش و پرورش است. ما به سادگی نمی تواند اجازه می دهد کشور ما مدارس بسته باقی می ماند به طور نامحدود به دلایل سیاسی و نه علمی ،

رفتن به مدرسه ضروری است عملکرد یک جامعه متمدن. در عین حال بسیاری از در سمت چپ و در خداوند متعال اتحادیه های معلمان به طور جدی به رایزنی و لابی برای نگه داشتن مدارس بسته و یا نیمه بسته این سقوط در جامعه جمعی هزینه. آنها ادعا می کنند آن را بیش از حد بالا خطر ابتلا به برگزاری کلاس های حضوری در طول یک بیماری همه گیر. اینها همان مردمی که در آنجا ماند مشکوکی سکوت در شش هفته گذشته در حالی که به عنوان بسیاری از 15 میلیون به 26 میلیون Black Lives Matter معترضین به گفته نیویورک تایمز برآورد ایستاده شانه به شانه نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در واقع دموکراتیک فرمانداران و شهرداران که اعمال سخت گیرانه مستندات که ممنوع مطیع قانون مالیات دهندگان از رفتن به کلیسا و یا حتی حضور در یک عشق یک مراسم تشییع جنازه — و یا در معرض خطر جریمه یا حبس — راهپیمایی در کنار معترضان در گردهمایی عظیم بدون مراقبت در جهان مورد ابتلا و یا گسترش ویروس. بدیهی است که اگر این منافقان بودند واقعا ترس از ابتلا به کروناویروس و یا گسترش آن را به دیگران آنها را نمی گرفته اند در معرض خطر و در خانه ماندند.

آشکارا آن مهم تر به آنها را به فضیلت سیگنال و پندر برای رای در سراسر کشور تظاهرات از آن برای محدود کردن گسترش از کروناویروس که فقط در ماه مارس گذشته آنها اصرار بود و آنقدر جدی است که این بیماری همه گیر موجه ملی قرنطینه — انحراف اقتصاد و سلب جمعی ما حقوق مندرج در قانون اساسی ایالات متحده.

در حال حاضر این همان دولت و اتحادیه های معلمان مقامات که در حمایت از اعتراضات در حال تلاش برای نگه داشتن کلاس های درس بسته یا نیمه بسته در حمایت از subpar آموزش آنلاین. چه چیزی تغییر کرده است ؟ که در آن شواهد علمی است که می گوید coronavirus تنها در اتوبوس مدرسه و در کلاس های درس و نه در عظیم سیاسی قرار …

چه داده های علمی می کند نشان می دهد — که مغرضانه رسانه نتواند به برجسته — این است که بچه ها بسیار کمتر احتمال دارد به کروناویروس و یا می میرند از آن از آنفولانزای فصلی. در عین حال ما نمی اساسا تغییر ایالات متحده در سیستم آموزش و پرورش و یا مدارس به دلیل آن است. آکادمی اطفال آمریکا صادر کرده است یک گزارش به شدت حمایت دانش آموزان حضور فیزیکی در کلاس های درس این کاهش بیان کرد:

“اهمیت فرد در یادگیری است که به خوبی مستند شده است و در حال حاضر شواهدی از اثرات منفی بر کودکان به دلیل تعطیلی مدارس در بهار سال 2020 است.

“زمان طولانی دور از مدرسه و ارتباط قطع خدمات حمایتی اغلب منجر به انزوای اجتماعی ساختن آن دشوار برای مدارس به منظور شناسایی و آدرس مهم يادگيری فضايی و همچنین کودک و نوجوان فیزیکی یا جنسی سوء مصرف مواد و افسردگی و افکار خودکشی.

“این به نوبه خود مکان های کودکان و نوجوانان در خطر قابل توجهی از عوارض و در برخی موارد مرگ و میر.”

کشورهای دیگر بازگشایی مدارس سال پیش نشان می دهد این می تواند انجام شود با خیال راحت و با موفقیت. دانمارک و اتریش و آلمان بازگشایی مدارس خود را در آوریل و مه بدون هیاهو. “در واقع مدل های آماری پیش بینی می شود وجود دارد بیشتر پخش كردن, از واقع مشاهده شده با توجه به سورن Riis Paludan استاد ویروس شناسی دانشگاه آرهوس” گزارش سیاسی. “باز شدن مدارس واقعا نمی ترجمه شده است به هر اثر در انتقال شماره” او گفت:.

که گفت: بچه های ما به عنوان یک آموزش و پرورش مناسب رفتن به مدرسه پنج روز در هفته و در حال تدریس توسط معلمان در کلاس درس. که چیزی است که ما مالیات پرداخت نشده پست تر از خود جدا یادگیری آنلاین است که می تواند آسیب بچه ها از لحاظ جسمی و روحی و عاطفی است.

آمده سپتامبر هر معلم است که در معرض خطر بالا برای گرفتن coronavirus باید در خانه بمانند و انجام آموزش آنلاین در حالی که بقیه از جمعيت سالم بازگشت به کلاس درس. مدارس باید موسسه عام پروتکل های مانند افزایش بهداشت و موظف مکرر دست شستن.

خط پایین: ما نباید منع کودکان و نوجوانان از رفتن به مدرسه. در عوض ما باید ممنوع غلط روایات که می گویند در راهپیمایی سیاسی تظاهرات است “امن” و یا ارزش خطر اما بچه ها نشستن در کلاس درس گرفتن آموزش و پرورش مناسب نیست.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>