کنت ناگانو: در این زمان نامشخص موسیقی ارائه می دهد امید و آسایش

محتوای مقاله

در این زمان نامشخص, من آرزو می کنم به آدرس خودم را به اعماق جامعه مونترال و کبک so dear to my heart.

در طول تاریخ ما را دیده اند که چگونه ثابت و وفادار همراه موسیقی است. در تمام مراحل زندگی از دوران کودکی به بزرگسالی در زمان تراژدی عشق و شادی و انعکاس تنهایی و یا جشن ما که عشق به موسیقی پیدا کردن که در آن است بیشتر مقطر متوسط و روح انسان از آنچه در آن نشان دهنده و از آنچه در آن ارائه کرده است.

برای من مهم آن است که همیشه به یاد بیاورید که همه اشکال از بیان موسیقی و به خصوص ما “هنر کلاسیک موسیقی” نشان می دهد خلاقیت انسان در یک حالت خاص متفاوت از آنچه دیگر اشکال هنر منعکس کننده. برای مثال گوش دادن به یوهان سباستین باخ, یکی از آگاه می شود به جهت حساسیت و از یک سطح معینی از کمال است.

این موسیقی که سهم ما به عنوان یک جامعه نشان می دهد حتی بیش از چیزی استثنایی یک قدرت منحصر به فرد. یعنی موسیقی ما اجازه می دهد برای غلبه بر ترس و افزایش بالاتر از حد معمول محدودیت های تحمل. آن را به ما می دهد توانایی برای اتصال به مفرد زمان به آن “لحظه” زمانی که یک تجربه “اینجا و اکنون” به طور همزمان با حافظه و امید است. این عناصر ادغام به ما ارائه یک مسیر به سوی آینده است. این “لحظه” چیزی است که باعث می شود موسیقی خیلی متفاوت از دیگر زیبایی و یا شکلی از ارتباطات است. این دقیقا همان چیزی است موسیقی ما سنت این است که بر اساس و که در نهایت توضیح می دهد که بی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>