آلبرتا برتر جیسون کنی. جیم ولز/Postmedia

برای اولین بار از سال گذشته انتخابات استانی آلبرتا برتر جیسون کنی را تصویب امتیاز کاهش یافته است کمتر از 50 درصد بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط آنگوس رید موسسه.

آخرین بررسی کانادا premiers’ اجرای برنامه را نشان می دهد کنی تا 47 درصد تایید کردن هفت امتیاز از 54 درصد در ماه دسامبر.

این آنگوس رید نظرسنجی آنلاین انجام شده از فوریه. 24-28 خواسته تصادفی جمعیت نمونه از نه استان کانادا مجموعا 5,042 بزرگسالان آیا آنها “تأیید یا رد” از مربوطه خود را premiers.

آلبرتا نمونه شامل 597 پاسخ دهندگان با یک حاشیه خطا از +/- 4.0 درصد بوده است.

از نه استان بررسی کنی یکی از شش premiers که مصوبات غوطه ور از اواخر سال 2019 از جمله B. C. جان Horgan, انتاریو داگ فورد, Manitoba برایان Pallister کبک را فرانسوا ایتالیایی, توالت و نیوفاندلند و لابرادور را دوایت توپ.

کنی در هفت نقطه امتیاز کاهش دومین کنار هرگن که کاهش 10 امتیاز از 56 درصد در ماه دسامبر به 46 درصد در اواخر فوریه.

یک بررسی منتشر شده توسط آنگوس رید در هفته گذشته نشان داد که فقط 18 درصد از اهالی بریتیش کلمبیا احساس هرگن به کار گرفته مرطوب’suwet’en تظاهرات و همبستگی محاصره خوبی نسبت به 65 درصد که گفت او یک کار ضعیف است.

برای کنی اسلاید در ادامه روند رو به پایین از آلبرتا برتر آن پس از آوریل 2019 انتخابات استانی.

کنی برگزار شد 61 درصد تصویب امتیاز در ماه ژوئن گذشته با توجه به آنگوس رید. او به دنبال آن است که با محبوبیت 60 درصدی در ماه سپتامبر سال 2019 قبل از یک شیب به 54 درصد در ماه دسامبر.

هنوز کنی بود رتبه چهارم محبوب ترین لیگ دسته ماه گذشته انتهایی ایتالیایی, توالت و ساسکاچوان اسکات Moe — که در 58 درصد و بلین هیگز نیوبرونزویک در 48 درصد است.

داده ها در جزیره پرنس ادوارد منتشر شد به عنوان استان را جمعیت کوچک باعث می شود آن را بیش از حد دشوار است به منظور جلب گسسته نمونه در طول زمان با توجه به شرکت.

در 26 درصد تصویب توپ که استعفا ماه گذشته بود که حداقل محبوب برتر. نوا اسکوشیا را استفان مک نیل در 28 درصد و فورد در 31 درصد نیز در رتبه پایین ،

مرتبط

shudes@postmedia.com
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de