یک گروه حدود 20 نفر به نام Cuzzins برای مرطوب’suwet’en گفت: آن را در نظر دارد برای حفظ این محاصره تا زمانی که نخست وزیر جاستین ترودو دخالت و “RCMP برگ مرطوب’suwet’en خاک است.”

محاصره شده است تا مجموعه ای در یک خط راه آهن ملی کانادا در لبه غربی ادمونتون در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی, ستاد, که مخالفت با یک گاز خط لوله در بریتیش کلمبیا.

یک گروه حدود 20 نفر به نام Cuzzins برای مرطوب’suwet’en در انتشار اخبار گفت که آن را به برگزاری تظاهرات در همبستگی با ستاد. آن گفت: معترضان “قصد محاصره حفظ تا زمانی که نخست وزیر جاستین ترودو دخالت و RCMP برگ مرطوب’suwet’en خاک است.”

محاصره شامل پالت چوبی بر روی آهنگ ها و نشانه هایی گفت: “بدون اجازه” و “هیچ خطوط لوله در زمین به سرقت رفته.”

یک تعداد انگشت شماری از مقابله با معترضان بعد از آن تبدیل شده تا در اردوگاه کوچک. یک مرد تلاش برای از بین بردن نشانه ها و حذف هر بشکه در سایت.

“این خشونت است. دیدن این خشونت” گفت: یکی از معترضان که تا به حال چهره خود را پوشش داده است.

“این است که خشونت, من فقط تلاش برای حذف برخی از زباله” ضد معترضان پاسخ دادند.

CN در بیانیه ای گفت: اوایل روز چهارشنبه که CN پلیس و پلیس محلی بود در پاسخ محاصره.

“حرکات قطار در حال حاضر متوقف شده گفت:” بیانیه است. “ما خواهد بود لازم است اقدامات قانونی تحت این شرایط است.”


یک معترض آویزان پرچم بیش از یک CN خط راه آهن در ادمونتون در روز چهارشنبه.

کانادا پرس/Jason Franson

ادمونتون پلیس گفت: آنها توصیه شده است از محاصره, اما نه به طور مستقیم درگیر در این زمان.

آلبرتا وزیر دادگستری داگ شوایتزر گفت: در توییتر است که مسدود کردن از لحاظ اقتصادی در زیرساخت های حیاتی از جمله خطوط راه آهن یک جرم و تحمل نخواهد شد.

“این است که درک من این است که CN راه آهن است که به دنبال اضطراری دستور … که دولت آلبرتا به طور کامل پشتیبانی,” او نوشت.

یک دادگاه بود که شنیده ام در ادمونتون در بعد از ظهر.

مرتبط

برتر جیسون کنی که انتقادی از محاصره و گفت که او انتظار دارد که پلیس به احترام و اجرای دستور دادگاه.

او برنامه ریزی شده بود و در یک بعد از ظهر کنفرانس تماس با کانادا premiers مورد محاصره در سراسر کشور است.

“این محاصره غیر قانونی وجود دارد مردم از دست دادن شغل خود یقه آبی, مردم, مردم آسیب پذیر او گفت:” در کلگری. “چه اتفاق می افتد در اینجا این است که هرج و مرج.”

محاصره است در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی, ستاد, که مخالفت با یک گاز خط لوله از طریق سنتی خود را خاک در شمال بریتیش کلمبیا — اگر چه خط دریافت تایید از انتخاب گروه شوراها.

پس RCMP نقل مکان کرد در اجرای دستور و حفظ ارثی ستاد و حامیان آنها به دور از خط لوله worksites تظاهرات توسط مردم بومی و هواداران باید تعطیل CN شبکه راه آهن در مرکزی کانادا به حالت تعلیق بیشتر از طریق راه آهن مسافری خدمات و به طور موقت مسدود شده و ترافیک در خیابان ها و پل ها و در بنادر در شهرهای متعدد.

کنفدراسیون از پیمان شش برای اولین بار سازمان ملل که نشان دهنده 16 برای اولین بار سازمان ملل در سراسر آلبرتا گفت: در بیانیه ای که آن را پشتیبانی ارثی ندارند.


حامیان مرطوب’suwet’en بلوک CN خط راه آهن در لبه غربی ادمونتون در روز چهارشنبه.

دیوید بلوم/Postmedia

“ما بر اجرای قانون مقامات به اطمینان از ایمنی از زمین مسالمت آمیز محافظ و کارگران راه آهن گفت:” Grand رئیس ویلیام مورن. “ما از RCMP به افتخار درخواست مرطوب’suwet’en مردم بلافاصله از بین بردن RCMP تلفن همراه فرماندهی واحد از مرطوب’suwet’en خاک.

“پس از این ما تماس بر نخست وزیر ترودو و (B. C.) برتر (جان) هرگن بلافاصله پس از دیدار با مرطوب’suwet’en مردم برای حل این مشکل به شیوه ای صلح آمیز برای همه مردمان بومی و کانادایی است.”

در اتاوا ترودو گفت: دولت در تلاش است برای پیدا کردن یک قطعنامه اما همچنین اذعان کرد که تاثیر اقتصادی که راه آهن راه بندان ها در سراسر کشور است.

“ما می دانیم که مردم روبرو هستند کمبود. آنها در مواجهه با اختلالات. اونها رو اخراج. که غیر قابل قبول” او گفت:. “به همین دلیل ما قصد داریم برای ادامه کار بسیار سخت با همه درگیر برای حل و فصل اوضاع به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”


اعتراض در یک CN خط راه آهن در حومه ادمونتون در روز چهارشنبه.

کانادا پرس/Jason Franson

با فایل های از بیل Graveland در کلگری و دین بنت در ادمونتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de