در پی تک منابع Ltd. s تصمیم به خروج آن Frontier پروژه نرم افزار برتر جیسون کنی در زمان هدف چهارشنبه در “سبز شهری چپ داعش” که او را سرزنش می کردند برای از بین بردن بالقوه شغل در جوامع بومی.

صحبت کردن به صدها نفر جمع شده بودند در کلگری در هند شورای منابع بومی مشارکت در پروژه های مهم کنفرانس کنی به جمعیت گفت که پیشنهاد $20.6 میلیارد cenovus معدن در شمال آلبرتا به نمایندگی از “مسیر رو به جلو” برای رفاه.

Teck یکشنبه اعلام کرد آن را به حال لغو آن برنامه با کمتر از یک هفته قبل از دولت فدرال مهلت برای تصویب پروژه. پیش از آن در روز آتاباسکا Chipewyan اولین کشور در توافق با استان در چندین محیط زیست مناطق از نگرانی معنی تمام 14 مبتلا سازمان بومی در این منطقه به حال خود اعطا حمایت از این پروژه است.


برتر Jason Kenney استقبال نمایندگان در بومی مشارکت در پروژه های بزرگ کنفرانس در Westin فرودگاه کلگری هتل پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 است.

گاوین جوان / Postmedia

آن را ایجاد صدها شغل برای نزدیکی جوامع بومی و ارائه $55 میلیارد دلار درآمد برای آلبرتا دولت برای کمک به تامین مالی برنامه های بهره مردمان بومی با توجه به برتر.

“اما آن را بیش از در حال حاضر گفت:” کنی “به دلیل عدم اطمینان ایجاد شده توسط سازش ناپذیر ایدئولوژیک مخالفان از هر گونه توسعه منابع.

“بنابراین سوال من از جین Fondas و لئو DiCaprios جهان است که تا به پرواز تا آتاباسکا Chipewyan ملت می گویند: “ترک آن را در زمین’ و ‘تعطیل نفت ماسه” است که در آن آنها در حال حاضر؟”

مرتبط

“آنچه آنها در حال رفتن به انجام?” او گفت:.

“آنها برای رفتن به غنی خود را در هالیوود و بالا بردن میلیاردها دلار برای سرمایه گذاری در یک صنعت جدید در شمال آلبرتا است که می تواند فرصت و درآمد و آینده برای جوان مردم از آن ملت ؟ هیچ. آنها را فراموش کرده ام در مورد آن. آنها را فراموش کرده ام در مورد آن جامعه است.”

کنی صحبت کرد که برای حدود نیم ساعت بود و نه در دسترس ساخته شده برای سوال از رسانه ها پس سخنان خود گفت: بدون شک انرژی ادامه خواهد داد به در خواست که فقدان فرصت برای رشد در آلبرتا بخش نفت و گاز را به معنای “بدترین رژیمهای” بهره مند شوند.

این نیز به معنی آینده مبارزات اقتصادی محلی و جوامع بومی.

“وجود دارد مقدار زیادی از فشار خارج و اطلاعات غلط و حتی تهدید و ارعاب توسط تعداد کمی از سبز شهری چپ نظامیان مسئله به صحبت می کنند برای اولین بار سازمان ملل, اما به اعتقاد من مهمتر هستند misappropriating علت مردم بومی” او گفت:.

“ما درک می کنیم در آلبرتا که فقر نیست مسیر آشتی و از این فرصت باید در قلب مشروع تلاش های آشتی.”

برتر نیز به تمسخر اخیر اعتراضات ساحلی GasLink خط لوله در B. C. که مسدود شده و ترافیک راه آهن در بخش هایی از این کشور با این استدلال که این پروژه با حمایت از انتخاب بومی مقامات در منطقه است.

“این افراد در تورنتو و ونکوور که می گویند: ” shut این همه پایین و ترک آن را در زمین’ که در آن نگرانی خود را?” کنی گفت. “که در آن به مسئولیت اجتماعی خود را برای پیامدهای اجتماعی این؟”

کنی نیز چهارشنبه اعلام کرد که وودلند کری اولین کشور غربی صلح رودخانه خواهد بود اولین دریافت کننده از استان بومی دادخواهی صندوق.

$10 میلیون صندوق ایجاد شده در سال گذشته برای حمایت از اولین کشورهای گروه در حمایت از توسعه منابع طبیعی.

جنگل کری اولین کشور دریافت خواهد کرد $187,688 کمک مالی برای حمایت از آلبرتا دولت در قانون اساسی چالش لایحه C-69 که اصلاح کانادا ارزیابی زیست محیطی فرآیند برای پروژه های مانند خطوط لوله و خطوط برق.

shudes@postmedia.com
توییتر: @SammyHudes


برتر جیسون کنی صحبت می کند در بومی مشارکت در پروژه های بزرگ کنفرانس در Westin فرودگاه کلگری هتل پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 است.

گاوین جوان / Postmedia

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im