مرکز کندی نجات: نیاز به کمک یا “باتلاق’ سیاست ؟

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بپرسید نه آنچه که کشور خود را می تواند برای شما انجام — بپرسید آنچه شما می توانید انجام دهید برای کشور خود که این اسم از واشنگتن برجسته مرکز هنرهای نمایشی یک بار گفت. نیم قرن پس از آن تعهد حرفه ای کارکنان مرکز کندی به نظر می رسد به آن راه دیگری در اطراف. آنها به تازگی به دنبال و دریافت 25 میلیون دلار از کنگره است.

اما علاوه بر وادار سازد کارکنان عمیق تمیز کردن فرش قرمز و پرداخت سنگ مرمر و ستون های به اصطلاح سوپر پناهگاه در بخش شرقی رود پوتوماک خالی است. به عنوان “اجتماعی فاصله” می شود قانون و دولت فدرال نژادها برای ساخت اورژانس بیمارستان های سراسر کشور همه از بیش از 6 ، 000 صندلی در مجتمع هنر خالی باقی می ماند.

آن است که یک ملی نقطه عطفی در حال حاضر توقیف با توجه به کروناویروس همه گیر همراه با شغل و درآمد از ضرر و زیان است. باید 25 میلیون دلار صرف شده در هواکش و یا ماسک یا دیگر بسیار مورد نیاز تجهیزات پزشکی? RealClearPolitics قرار داده است که سوال این هفته به رئیس جمهور تهمت های پوپولیستی معضل واشنگتن “باتلاق.” او را نیش می زنند. رئیس جمهور گفت که او از ذهن نیست که مرکز کندی رو نجات. “آنها انجام یک کار زیبا,” او گفت:, و اضافه کرد که این تاسیسات شده است “اساسا بسته” و اعتراف به این که او را “عشق” رومئو و ژولیت.'”

این کنار گذاشتن او نیست ایده او گفت: با وجود این واقعیت است که او امضا 2.2 تریلیون دلار بسته امداد از آن به قانون است. و او می دانست که آن را نمی ممکن است نگاه بزرگ. “من گفت:” این شپشو صدا نیش می زنند. که یک صدای خوب نیش می زنند.’ اما این راه زندگی می کند.” و راه خاص مذاکرات کار کرده با توجه به ناروا شد که دموکرات ها یک درخواست و او “به آنها چیزی. آن چیزی که آنها می خواستند. این آثار که در راه است.”

آنچه به دنبال در کاخ سفید و مشاوران می گویند رئیس جمهور از انتظار نیست. به عنوان RCP اولین گزارش مرکز کندی دریافت 25 میلیون دلار در تسکین و سپس furloughed 60 درصد از کارکنان تمام وقت از طریق شروع ممکن است. این اقدام تاسف بار اما لازم است مرکز کندی مقامات اصرار داشت در یک بیانیه است. دولت پول می تواند استفاده شود برای صرفه جویی در برخی از مشاغل و “تضمین شغل برای ما furloughed کارکنان برای بازگشت به یک بار همه گیر فروکش و ما قادر به بازگشایی برای کسب و کار است.” آنها پروژه 20 میلیون دلار در ضرر و زیان است.

برای بافت آن از کل درآمد در سال 2018 شد $171 میلیون از 40 میلیون دلار از, که می آید از یک تخصیص بودجه فدرال. برای اطلاعات بیشتر در زمینه اینکه چرا این مرکز کاهش یافته و در زمان های سخت نگاه به این مجموعه وسیع گسترش در جنوب چمن که باز در ژانویه. بالاتر از زمین وجود دارد “سبز” سالن های کنسرت و ساختمان های جدید. در زیر زمین وجود دارد اتاق تمرین و کلاس های درس. همه دولت از هنر این پروژه هزینه برآورد شده 250 میلیون دلار.

هیچ کدام از آن استفاده خواهد شد برای برخی از زمان و قطعا توسط اعضای ملی و ارکستر سمفونیک که گذشته خود را چک روز جمعه.

“این تصمیم از یک سازمان با وقف از نزدیک به 100 میلیون دلار است که نه تنها ظالمانه — آینده پس از نوازندگان حال ابراز تمایل خود را به بحث در مورد راه های به جای مرکز کندی در طول این زمان به چالش کشیدن — آن را نیز پرهیاهو و غیر قانونی تحت طرفين توافق دسته جمعی” نوشته اد مالاگا از سی سوره از آمریکا فدراسیون نوازندگان.

این اتحادیه اعضای ارکستر خود را در دادگاه. آنها تحت پیگرد هستند. بسیاری در کاپیتول هیل در ضمن احساس می کنم فریب خورده. فرض آنها این پول را به هر کس از bassoonists به نوازنده در حقوق و دستمزد. داستان نجات پول و چرا آن را نگه نمی نوازندگان در حقوق و دستمزد مقدمه بلندی مردمی مبارزه با بیش از چگونه همه گیر بودجه صرف شد و برخی می گویند به هدر رفته است.

وارد ویسکانسین در کنگره Bryan Steil.

این جمهوریخواه مجلس چپ جنسویلل به درایو به واشنگتن این هفته این قانون با عجله به تصویب رسید. او وارد حدود نیمه شب دوشنبه به منظور رای گیری برای تسکین لایحه با کندی مرکز ارائه جمع درون آن از 1200 صفحه است. “این شد که چگونه آنها اجازه داده شد به پرش به جلو از خط” Steil گفت: RCP “اما پس از آن بود بیشتر از همه وحشتناک برای دیدن چگونه آنها را درمان خود کارگران است.”

او رای دادند برای این قانون در جمعه بعد از آن او معرفی بیشتر قوانین همان روز به پنجه برگشت بودجه از سوی مرکز هنرهای تجسمی. او نمی داند که دقیقا چگونه پول رو اختصاص در وهله اول. اما این بدان معنا نیست که او شگفت زده شده است. “هنگامی که شما در لیست قدرتمند نام کرده اند که قابلیت اتصال به کندی مرکز” Steil گفت: “شما می توانید ببینید که دقیقا چگونه آنها یک یار معامله است.”

و غیاب مرکز کندی هیئت مدیره شامل برخی از ثروتمندترین اعضای یک بار چه خواهد شده اند به نام واشنگتن “جورج تاون تنظیم شده است.” میلیونرها و میلیاردرهای که به طور منظم به رتبه فوربس فهرست ثروتمندترین آمریکایی ها نشستن در هیئت مدیره و راه رفتن روی فرش قرمز در طراحی tuxedos و ظریف ballgowns. همکاران خود شامل هفت سناتور ایالات متحده آمریکا و یکی دیگر از هفت خانه اعضای هر وعده در یک مقام و ظرفیت. پس از آن وجود دارد مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کابینه: بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos و وزیر خارجه مایک Pompeo. آن است که یک سمفونی از ثروت و نفوذ و قدرت است.

هادی از نظر روابط دولت است تریسی Henke, معاون رئیس جمهور در هنرهای محل. او بازگشت نیست RCP درخواست برای نظر و نه مرکز کندی. اما کنگره شده است بازگشت او تماس. کارکنان در مجلس نمایندگان و سنا می گویند که هنکه منفجر صندوق خود را با پی در پی ایمیل ها و مسدود شدن خود از پاسخ دادن به ماشین آلات با nonstop های صوتی.

“عذر خواهی من برای یک بعدی ایمیل, اما من با ارائه جزئیات این Covid-19 وضعیت داشتن در مرکز کندی,” هنکه نوشت بالا تصاحب از هر دو طرف در یک ایمیل به دست آمده توسط RCP. “از طرف دبورا Rutter ما هیئت مدیره ما صدها نفر از کارکنان و ما میلیون ها نفر از بازدید کنندگان/مشتریان ما نیاز سریع به کمک به اطمینان حاصل شود که ما قادر خواهد بود برای دیدار با حقوق و دستمزد و به بازگشایی شده است.”

دولت سخاوتمندانه را دنبال و با آن نمي شود. دفتر مجلس نانسی پلوسی که نیز در مرکز کندی هیئت مدیره کاهش یافته است به نظر دیگر از توجه داشته باشید که هنکه بود یک کارمند سابق از ایالت Roy Blunt. اما از میسوری جمهوری خواه که نشسته روی تخته اصرار داشت که آن را نمی چوپان هر بودجه در سراسر خط پایان.

رغم طیب نیا گفت: RCP که پول “اولویت نیست.” این سناتور که کارمند ادامه داد: خیلی بیشتر نگران بودجه برای HHS و آن را درک بود “که این فشار به کمک آمد از آمریکا.”

که قانونگذاران خواهد بود cagey در مورد قانونی سوسیس-ساخت تعجب آور نیست. اما رهبر اقلیت کوین مک کارتی که نمی, پاسخ به چند RCP درخواست برای اظهار نظر کرده و با اشاره انگشت در پلوسی. مک کارتی که به همین ترتیب نشسته در هیئت مدیره این مرکز شکایت کرده است که پلوسی هرگز دلیل خوبی برای برگزاری امداد بسته های دیگر از “اضافه کردن $24 میلیون دلار بیشتر برای مرکز کندی در واشنگتن است.’

معلوم نیست تا به این نقطه که در واقع معرفی متن به این لایحه که بودجه مرکز هنرهای. اولیه سنا در لایحه گنجانده شده فقط 1 میلیون دلار است. مطلع حدس و گمان مشترک با RCP بود که میچ مک کانل رهبر اکثریت خودداری کردند در بزرگتر مقدار دلار و در نهایت تصمیم رو punted به کاخ سفید است.

چگونه خط پایین این بالون از 1 میلیون دلار به $25 میلیون ؟ جداگانه ارشد مشاور گفت: RCP آن را به حال چیزی برای انجام با حزب بزرگ قدیمی: “این کاملا درست است که پلوسی درخواست برای تن بیشتر مرکز کندی پول است.” آنچه در مورد بلانت کارمند ساخت دور در کاپیتول هیل? “این doula بود هک GOP کارمند,” دستیار استدلال کرد. “اما این یک دموکرات نوزاد همراه است.”

پول مذاکره شد در تخصیص بودجه سنا و رئیس جمهوری خواه ایالت ریچارد شلبی کاهش یافته است به نظر. رتبه بندی دموکرات تر بود بی محابا. “بله سناتور [پاتریک] Leahy را پشتیبانی ورود اضطراری برای حمایت از مرکز کندی در سوم اضطراری Coronavirus بحران لایحه” سخنگوی گفت: RCP.

“مرکز کندی به عنوان شما می دانید ویژه ایستاده نه تنها به عنوان یک فرهنگی ملی منابع بلکه به عنوان یک یادبود ملی به رئیس جمهور کندی. بودجه که شامل کمک خواهد کرد که حمایت های ضروری نگهداری و عامل توابع, اما البته آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای تمام رویدادهای برنامه ریزی شده در این مرکز آینده نزدیک” دستیار خود ادامه داد.

همانطور که از جمعه شب با توجه به مراکز کنترل بیماری وجود دارد 276,965 داخلی موارد coronavirus و 7,391 آمریکا مرگ و میر. زمانی که مرکز هنرهای دوباره باز خواهد نامشخص است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im