آرامش خود را حفظ و نگه داشتن در حمل و نقل

X

داستان جریان

مقالات اخیر

Coronavirus همه گیر فراخوانی ترس است. که قابل درک است. ما مواجه با یک رمان ویروس است که نشان دهنده یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی است.

ما نیز در مواجهه با عدم قطعیت است. عدم قطعیت را افزایش می دهد به اطلاعات غلط و آن را در این محیط است که شایعات اجرای شایع است. هیستری بیشتر از اساسی چالش است که اغلب آنچه سوخت عمومی ترس است.

آن را به من یاد 9/11. در فوری پی که حمله وحشتناک در کشور ما چیزهایی که ما نمی دانیم هرحال چیزهایی که ما انجام داد. کسانی که “گمنام” به اتاق به دروغ و شایعه—مانند یک بیماری همه گیر.

من به عنوان دیده بان این زمان بحران آشکار شدن دوباره من شنیدن مشابه خودداری از کلاس قروچه. من با عجله به نتیجه گیری قبل از حقایق سود خود را. من تمایل به حدس و گمان و تصور کنید که بدترین سناریو مورد. من یک reflexive اصرار به سرزنش بازیگران و نمره ارزان امتیاز سیاسی است.

آنچه رخ وحشت است راه اندازی اجرا می شود در فروشگاه های مواد غذایی, به عنوان مثال. ما نمی دانیم که چه مدت آن را به شکست این بیماری همه گیر و یا در چه هزینه نهایی. اما در اینجا چیزی است که من نمی دانم داشتن صحبت به مردان و زنان در صنعت ما و شرکای ما در سراسر شبکه لجستیک:

وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی و آب و دارو و سوخت و بله کاغذ توالت در زنجیره تامین است. این قفسه های خالی به طور موقت دیده می شود به سادگی ناشی از افزایش تقاضا به عنوان یک آمریکایی با عجله به سهام. آنها بوده ام به سرعت restocked به عنوان حاملان و فروشندگان تنظیم به هوی و هوس از بازار است.

كانون معامله نیست ، آنها یک کار را به انجام. آنها به هاپ در کابین و نگاهی به جاده. کامیونداران همیشه حتی زمانی که وجود دارد یک فاجعه طبیعی و یا گسترش بحران است.

چرا که امریکا بستگی دارد بر روی آنها. خانواده ها و کسب و کار نیاز به مواد غذایی و سوخت و ملزومات زندگی. بیمارستان ها نیاز به دارو و بحرانی زندگی-صرفه جویی در منابع. همه ما بستگی دارد کامیونداران برای کالاهای اساسی است که ما را قادر اساسی بقا.

بیش از 20 سال گذشته آمریکا ایستاده بود قوی از طریق چالش های دلخراش: 9/11, بحران مالی و رکود بزرگ و جنگ طولانی در خارج از کشور. در حال حاضر زمانی که ما به عقب نگاه ما این کار را با یک چشم انداز بزرگتر است که باعث تقویت عزم ما و قدرت ما برای مقابله با چالش های پیش رو پیش بینی نشده. ما می توانیم به لطف نجیب قربانی های بی شماری از قهرمانان که قرار دادن خود را در خط برای خوب بیشتر از کشور ما است.

مانند کسانی که در بحران های گذشته این بیماری همه گیر کوروناویروس بیش از حد بگذرد. پس از یک دوره اختلال برای ما آشنا روال زندگی را به حالت عادی بازگشت. ما را به رستوران رفتن در تعطیلات رفت و آمد به مکان ما را از کار و لذت بردن از رویدادهای ورزشی است. و کشور ما قوی تر خواهد شد برای آن است.

ما انجام خواهد شد با تشکر از بسیاری از میهن پرستان که در پاسخ به ندای وظیفه: حرفه ای پزشکی رسیدگی به بیمار دانشمند مشغول به کار در سراسر ساعت در درمان و آمریکا راننده کامیون در خط مقدم حصول اطمینان از هر کس دیگری ملزومات در دست باقی می ماند سالم, تغذیه و مولد.

من نمی توانم پیش بینی این جاده آسان خواهد بود اما من هیچ تردیدی ما را از آن پیشی بگیرد. اجازه دهید حقایق نیست, شایعه, راهنمای راه. کنار هم نه در مقابل یکدیگر. قرار دادن سیاست در کنار منافع مشترک ما خوب است.

مهمتر از همه آرامش خود را حفظ و نگه داشتن در حمل و نقل.

کریس نیزه است, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت حمل و نقل آمریکا انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de