Keenan: آیا مردان خود را نشان می دهد افراد در پزشکی از راه دور?

محتوای مقاله در ادامه

شایان ذکر است که طیف گسترده ای در کیفیت آنلاین خدمات بهداشتی از آنهایی هستند که در واقع نسخه میلز برای احتمالا تقلبی داروهای اختلال نعوظ به سایت های معتبر توسط کارکنان بهداشت حرفه ای. یک مثال از دومی است Dermago که راه اندازی در کبک در سال 2017 و در حال حرکت است به گسترش در سراسر کشور. برای هزینه شما می توانید یک وب سایت مبتنی بر مشورت با هیئت مدیره گواهی متخصص پوست و همچنین به عنوان نسخه در صورت لزوم. نرخ $249.99 برای یک سفر در 24 ساعت $179.99 اگر شما می توانید صبر کنید دیگر (72 ساعت).

این قانونی است ؟ در یک بحث و گفتگو در Sunnybrook علوم بهداشت مرکز وب سایت, بیمار, ناوبری مشاور Paul Taylor توضیح می دهد که چگونه آنها قادر به انجام این کار. “کانادا, پزشکان نمی تواند پرداخت هزینه برای خدمات است که معمولا تحت پوشش ما با بودجه عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی” او می نویسد اما “واقعیت این است که آنلاین پوست مشاوره نیست در لیست بیمه “لازم پزشکی” خدمات بدان معنی است که آنها فقط می توانید آن را انجام دهد.”

از آنجا که سیاست در حال حاضر در حال تغییر مدل کسب و کار از این تجاری “جست و خیز اتاق انتظار” خدمات ممکن است در خطر است. هنوز هم ما باید به نکته کلاه ما به آنها و از قضا به COVID-19 گیر برای آوردن بچه ها به دنیای پزشکی از راه دور حداقل از کمر به بالا.

دکتر تام Keenan است که یک روزنامه نگار برنده جایزه, عمومی, سخنران, استاد در دانشکده طراحی محیط زیست در دانشگاه کلگری و نویسنده کتاب پرفروش Technocreep: تسلیم شدن حریم خصوصی و سرمایه گذاری از صمیمیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de