Kathy Reichs آخرین Temperance Brennan رمان ریشه در یک شخصی شکست

“من همیشه تمایلی به فاش کردن جزئیات زندگی شخصی من (در رمان های من) می گوید:” پاره وقت Montrealer پزشکی قانونی شناس و فوق العاده محبوب جرم نویسنده است. “با این کتاب (یک توطئه از استخوان) من حل و فصل به تغییر است.”

“من تقریبا هرگز به خواسته توضیح انسان شناسی پزشکی قانونی دیگر. وجود یک آگاهی جهانی از تخصص می گوید:” پاره وقت Montrealer Kathy Reichs. “شاید 12 فصل استخوان و 19 Temperance Brennan رمان کمک کرد فقط یک کمی اندکی برای ایجاد این آگاهی است.” ماری-Reine Mattera

هنگامی که انسان شناس پزشکی قانونی Kathy Reichs ایجاد قانونی شناس Temperance Brennan در سال 1997 یک داستان جرم و جنایت سلسله نادر غنا و محبوبیت بسیار زیادی بود که مجموعه ای در حال حرکت است. بیست کتاب و تحسین spinoff سریال بعد از آن می آید یک توطئه از استخوان (Simon & Schuster, 432 صفحات $31.99) که در آن برنان یابد و خودش را یک حرفه ای lone wolf در مواجهه با یک بیوقفه ، او همچنین مسن تر در زمان واقعی با ضعف و شکست سن می تواند به دنبال دارد — برخی از آنها با او خالق است.

Reichs که صرف بخشی از هر سال در مونترال مصاحبه شد از طریق ایمیل از خانه اش در شارلوت, N. C.

یک توطئه از استخوان آغاز می شود با یک epigraph از ویرجینیا وولف: “آن است که به مراتب سخت تر برای کشتن یک فانتوم از یک واقعیت است.” آنچه که اهمیت آن ؟

موضوع این کتاب نگرانی چه اطلاعاتی واقعی در مقابل آنچه جعلی است. در دو سطح. به دلیل مسائل بهداشتی و به دلیل تمپه است سرقت از تمام داده های سخت در یک نقطه در داستان او به تعیین آنچه درست است با توجه به آنچه که ذخیره شده است در سر او. او می تواند اعتماد خود را برداشت و خاطرات تنها intel چپ ،

در سطح گسترده تر مردم در حال زندگی در یک زمان هنگامی که “خبر جعلی” و “جایگزین حقایق” را تبدیل به رایج زبان ویژه. در یک فضای که در آن میانگین بیننده شنونده و خواننده به طور مداوم با بمباران اطلاعات برخی درست و برخی نادرست است. هر کسی می تواند در هوا و یا در اینترنت و ترویج هر نظریه او و یا او را انتخاب می کند مهم نیست که چقدر خطرناک یا پوچ. تحریف (هستند) که از مردم در موضع قدرت. با خیلی اطلاعات غلط بودن منتشر, آن را سخت برای کشتن “فانتوم” یک بار آن را خارج وجود دارد.

Temperance Brennan شده است bumping تا در برابر برخی از چالش های فیزیکی از جمله آنوریسم مغزی و پس از آن عمل جراحی است. از تمام چیزهایی که او ممکن است شده اند به همین دلیل شما را انتخاب کنید که ؟

همانطور که با همه ی رمان های من واقعی موارد و تجارب و سپس نیشگون گرفتن و کشیدن جزئیات برای ایجاد یک داستانی, داستان. اما من همیشه تمایلی به فاش کردن جزئیات زندگی شخصی من است. با این کتاب من حل و فصل به تغییر است. من تصمیم گرفتم برای به اشتراک گذاشتن با خوانندگان من یک چالش من با آن مواجه شده است. چندی پیش من تشخیص داده شد با یک unruptured مغزی آنوریسم. پس از عمل جراحی, من خوب است. خط پایین: من یک مغز چیز عجیب و غریب و سردرد بنابراین قهرمان ما نیز نامردان اواز یا موسیقی دو نفری.

چگونه قابل توجه آن است که اعتدال می یابد و خودش را قادر به کار از طریق رسمی تاسیسات ؟ آیا این مستلزم یک تغییر اساسی در روش کار?

آن را قطعا می کند. برای اولین بار او نمی تواند تکیه بر حمایت از پرسنل و یا فن آوری ارائه شده توسط او وابستگی با یک معاینه پزشکی یا پزشکی قانونی و آزمایشگاه. او به رسم خود شبکه ای از همکاران. و در خود منابع. از نقطه نظر عملی آن را بسیار دشوار است برای او به یک خارجی. از یک روانی نظر مضاعف ،

“بیچهره” یک کلمه به طور کلی استفاده می شود به معنی گمنامی و حس بودن از دست داد در یک جمعیت. بدن در یک توطئه از استخوان است که به معنای واقعی کلمه بیچهره. باید ما به عنوان خوانده شده هر نماد به این ؟ و برای layperson چقدر از یک مانع است که فقدان یک چهره در پزشکی قانونی?

هیچ ویژگی های صورت: هیچ بصری ID. هیچ دندان: هیچ دندانپزشکی سوابق. بدون دست: هیچ اثر انگشت. یک جسد فاقد شناسه — که باید یک انسان شناسی مورد هنوز تمپه تخصص است نه درخواست. برای او که مرد بیچهره نشان دهنده همه بی نام مرده او اختصاص داده شده به نامگذاری همه حل نشده مرگ او متعهد به حل و فصل.

آنچه که کار خود را نسبت به این روز ؟ انجام عمل خود را و نوشتن را در کنار هم در یک ساختار راه است ؟

در یک نقطه چندی پیش من در حال نوشتن یک فیلمنامه یک YA کتاب و Temperance Brennan رمان هر سال است. وجود دارد به عنوان تنها زمان زیادی در روز است که به معنای چیزی است که تا به حال برای رفتن. که چیزی بود casework. من هنوز هم حفظ هیئت مدیره گواهینامه (American Board of Forensic Anthropology). من حضور در نشست سالانه اصلی سازمان های حرفه ای (آکادمی آمریکایی علوم قانونی). من اقامت فعلی با آخرین روش ها و فن آوری با خواندن مجلات حرفه ای. هر چند من در دسترس هستم باید تخصص من بود نیاز من دیگر به هر آزمایشگاه با نظم.


Emily Deschanel به عنوان Temperance Brennan در استخوان.

فرانک Ockenfels / فاکس

در این نقطه در زندگی حرفه ای خود را شما پیدا کنید که وجود دارد گسترده تر آگاهی از آنچه که پزشکی قانونی مردم شناسی است که از زمانی که شما آغاز شده است ؟

کاملا. من تقریبا هرگز به خواسته توضیح انسان شناسی پزشکی قانونی دیگر. وجود یک آگاهی جهانی از تجربه و تخصص. پشت در ’90s زمانی که من شروع به نوشتن داستانی بود که قطعا چنین نیست. شاید 12 فصل استخوان و 19 Temperance Brennan رمان کمک کرد فقط یک کمی اندکی برای ایجاد این آگاهی است.

آیا شما آگاه باشید از افرادی که باید گرفته تا پزشکی قانونی مردم شناسی خود را از طریق الهام ؟

من دوست دارم وقتی که خوانندگان یا بینندگان رویکرد من در خریدهای یا رویدادهای دیگر و به من بگویید که آنها را وارد حوزه انسان شناسی پزشکی قانونی به این دلیل که آنها با الهام از Temperance Brennan. به من گفته بودند که توسط همکاران در دانشگاه ها که علم پزشکی قانونی برنامه ها در سراسر جهان به وجود آمده و یا گسترش به دلیل افزایش تقاضا توسط دانش آموزان. در سال 1994 زمانی که من شروع اولین رمان برده ایم مرده هدف من این بود که در این زمینه من به مخاطبان گسترده تر. من امیدوارم که من ممکن است الهام گرفته اند چند دانشمندان آینده. به خصوص کسانی که از اجبار!

این است که استخوان های رسمی بیش از ؟ آیا شما دیگر اقتباس آهن در آتش ؟

با 246 قسمت استخوان است که طولانی ترین در حال اجرا اسکریپت درام در تاریخ روباه. اما زمان می آید زمانی که همه چیزهای خوب باید پایان یابد. بازیگران خدمه تولید کنندگان و نویسندگان باید نقل مکان کرد و در حال درگیر در پروژه های دیگر. مراسم همیشه ممکن است. من که دوست دارم. اما در حال حاضر شما باید برای گرفتن برنان غرفه و squints در reruns.

سال گذشته من مشغول تبادل با یک شریک ایده اصلی درام اسکریپت. و من درگیر مراحل اولیه مذاکرات در مورد امکان یک پروژه مربوط به من Virals سری. کسی چه می داند ؟ برای تلفن های موبایل بی ثبات کسب و کار.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im