کارل Lohnes: دکور سنتی است در سبک

اگر شما می خواهید به نوبه خود زمان در تزئینات سلیقه در اینجا یک پرایمر در دکور سنتی و چگونه به ترکیب نگاه با استعداد مدرن.

یک راه آسان برای ایجاد قطعه عتیقه مبلمان نگاه کمتر اعمال در یک اتاق به رنگ آن مشابه رنگ به دیوار. عکس: Domino.com

من فکر می کنم در حال رشد در یک به طور سنتی تزئین خانه مرا شورشی علیه سبک سنتی است. ساخت یک شروع جدید به عنوان یک جوان کالج گراد به معنای متفاوت بودن از پدر و مادر من. آن را سال بعد و پس از واقعا تلاش — دو بار — به من تزئین خانه در یک سبک مدرن تر من اعتراف من به عقب کشیده به راحتی از دکور سنتی. آنها می گویند این سومین بار است که یک جذابیت بنابراین انگشتان عبور! اما مثل من همیشه می گویم چه می آید در اطراف بازده هرگز در راه همان است.

من جدید تزئینات سنتی طرح خواهد شد نگاه بسیار متفاوت از نمای ویندوز در یتن جایی که من پیرزن shopped. اگر شما احساس نیاز به زمان را به عقب بر سلیقه شما تزئین در اینجا یک پرایمر در دکور سنتی و چگونه به ترکیب نگاه با استعداد مدرن.

پس از آن بود

در گذشته سنتی به معنای مبلمان منحنی متوسط-چوب تیره تن (گردو و بلوط) کم رنگ و کم رنگ florals و عمیق رنگ شطرنجی الگوهای. Metallics بودند در طلا تن و فرش و معنوی نقاشی های نفت بودند ستونهای نگاه. ترفند برای عشق و زندگی سنتی امروز بدون احساس مثل شما در حال زندگی در یک شاهکار تئاتر دوره, درام است که به معرفی عناصر که ویترین تکامل از سنت است. آن را به عنوان آسان به عنوان 1, 2, 3.

این است که در حال حاضر

1. انتخاب جدید سنتی مبلمان: سنتی و کلاسیک است اما با یک پیچ و تاب. نگاه برای پارچه ساده در خوش بر و رو وبهلسترد مبلمان و بسیار تاریک یا بسیار روشن لکه قهوه ای در مبلمان از چوب جامد. Louboutin-مانند شگفتی (اشاره پاشنه, رنگ peeking از طریق یک کلاسیک سیاه و سفید کفش) واقعا از خواب بیدار سبک سنتی است. نگاه برای: رنگ روشن پس از اتمام در داخل کمد و کشو و داخل کابینت چین; Queen Anne, پاهای, refinished در کسل کننده سیاه و سفید یا طلا-طلایی; رنگ وبهلسترد دکمه تافتز; لوله کشی برجسته انحنا خطوط سنتی بال پشت صندلی. تمام اضافه کردن یک عنصر به روز شده از تعجب به آنچه که می تواند به عنوان به طور سنتی قابل پیش بینی است.


بهترین از کانادا, قدیمی, برمی گرداند! معرفی شده به عنوان بخشی از نقاشی با مداد رنگی تن سری در سال 1929 آسمان آبی خلیج هادسون است نقطه پتو است که دوباره به راه افتادند این فوریه در نسخه محدود اجرا شود. $450, thebay.com

2. ترکیب سنتی و مدرن: برای اضافه کردن چند عناصر سنتی به مدرن و زیبایی (اضافه کردن مدرن به عمدتا سنتی اتاق) استفاده کنید من 70/30 قانون: لهجه باید 30 درصد از دکور اتاق. برخی از ساده ترین و سنتی و یا فهرست قطعات به ترکیب به یک نگاه مدرن هستند و جداول جانبی هنر و یا خواندن یک صندلی. هیچ یک از کسانی که تا فضای بیش از حد و همه را می توان به روز رسانی برای ترکیب بی سر و صدا به هر دکور اتاق.

3. به روز رسانی یک قطعه باارزش: شما به ارث برده مادربزرگ چین کابینه یا چهار پوستر تخت. چگونه شما آن را جا به خود را کوچک هیپ محل سکونت? در نظر بگیرید آن را به روز رسانی: شاید خط پشت چین کابینه با یک, مدرن, wallpaper, الگوی, تغییر بی تدبیر سخت افزار به سیاه و سفید و استفاده از آن در اتاق خواب به فروشگاه لباس و طلا و جواهر. بزرگ قهوه ای تکه از مبلمان است که فقط رفتن نیست خود را با دکور ؟ به ترکیب تحمیل یک قطعه به پس زمینه در حالی که هنوز ارج نهادن به پیرزن حافظه رنگ قطعه در همان رنگ به عنوان دیوار (تمیز و قبل از شن و ماسه آن را قبل از پوشش در wipeable رنگ). سنتی شکل خواهد درخشید اما نه پایمال کردن فضا.

شانس دوم

کمی TLC است که همه ناخواسته عتیقه ممکن است نیاز به آن را از البدل به ستاره نشان می دهد.

آثار هنری: چه چیزی باعث می شود یک نقاشی نگاه به تاریخ آن است بوریا و قاب. به روز رسانی آثار هنری سنتی توسط reframing با کمتر مزین قاب و یا انتخاب رنگارنگ قاب یا قاب چوب که منطبق بر چوب و مبلمان در اتاق.

فرش: در بسیاری از موارد این رنگ در فرش است که آن را به نظر می رسد منسوخ شده (به خاطر گرد و خاکی رز و نعناع سبز, فرش ایرانی از اوایل ’80s,?). این امکان وجود دارد برای سفید کردن رنگ و سپس رنگ های قوی شیک رنگ. همچنین, پیدا کردن لوازم جانبی در نسخه های به روز شده از رنگ (صورتی جدید جدید سبز) به لینک فرش به دکور طرح.


فهرست فرش دریافت به روز رسانی با بیش از یک رنگ مد روز رنگ. ترکی رنگ-انتقال 9’4″ دست گره دار پشم صورتی گرد فرش $750, ECarpetGallery.ca

jpg

لامپ: تغییر یک گرد و خاکی پلیسه دار خالص آباژور مدرن خاکستری یا سیاه و سفید مقوا سایه برای به روز رسانی نگاه. شما همچنین می توانید rewire یک لامپ با استفاده از مد رنگی بند ناف برای اضافه کردن به آنچه می شده اند dowdy لامپ.

آیا شما یک دکور معضل و یا می خواهید برای دادن بازخورد ؟ شما می توانید تماس با کارل در Facebook یا Instagram در کارل Lohnes طراح.

کارل به عنوان یک دکور خانه, متخصص و طراح محصول برای 25 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de