کارل Lohnes: به دنبال این دو گرایش به طراحی شیک منزل آسایش

محتوای مقاله

آن را ایمن می گویند که آب و هوا در تابستان بسیار دیر شده این سال است.

من هرگز به خصوص نوع outdoorsy اما در این سال من پیش بینی تابستان به طوری که من می توانید لذت بردن از یکی دیگر از جنبه های که در صفحه اصلی: من تراس, که, آمده, تابستان, تبدیل پسوند از فضای زندگی. همانطور که با هر اتاق, تزئین فضای در فضای باز خود را باید منعکس کننده هر دو سبک خود را و چگونه شما می خواهید به استفاده از این فضا که آیا آن را برای lounging و یا ناهار خوری. و, البته, وجود دارد, تابستان روند و سبک را در نظر بگیرید.

من عاشق این تابستان دو تا از بزرگترین تأثیرات در هوای آزاد, دکور روند: تزئینات خارج به عنوان شما می توانید در داخل خانه و ایجاد یک سفر الهام گرفته از تم. در اینجا آنچه به دنبال و چگونه به استفاده از این روند به ایجاد خود را تابستانی واحه.

من را به دور

برنامه سفر ممکن است منقبض شده به محلی سفر این بهار و تابستان است اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید در آغوش گریز رویاهای راست در حیاط خلوت خود را. نگاه برای لوازم جانبی را برای ایجاد احساس های مورد علاقه خود را گریز مقصد که آیا آن ناهار خوری خارج از منزل در ایتالیا (با کیفیت بالا نگاه داخل سالن/فضای باز ملامین ظروف با کاپری-کاشی و لیمو نقوش با شروع از $7 در تخت خواب, حمام و فراتر از آن) نوشیدنی در مراکش (اتمام زیبا موزاییک سیمانی مرمر نما کشاورزان در CB2) یا چای در لندن (فروشگاه یخ-دم کردن چای از DavidsTea برای خنک نگه داشتن و ماندن هیدراته در حالی که در پاسیو). اين همه به علاوه مضمون فرش طوفان فانوس و placemats در حال راه آسان برای لباس تراس و بیرون کشیدن برخی از سبک خاطرات. آیتم را انتخاب کنید با یک موضوع خاص در ذهن و یا لوازم جانبی را انتخاب کنید در یک رنگ (فکر می کنم فیروزه ای برای جزایر یونانی یا اسطوخودوس برای Provence) برای بیرون کشیدن خاطرات مورد علاقه خود را در تابستان مقصد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net