کارل Lohnes: کشف یک راه جدید برای لباس خود ویندوز

آنها بلوک خورشید و پیشنهاد حریم خصوصی اما پوشش پنجره نیز بخش بزرگی از دکوراسیون یک اتاق, طرح, بنابراین مطمئن شوید که تابع دیدار زیبایی.

ساخته شده به تناسب درون پنجره روده سفارشی پرده می تواند به جلوگیری از نور و گرما و یا نیمه خصوصی views. لایه غلتک و سایه www.graberblinds.com

شما احتمالا متوجه شده ام بیدار شدن از خواب به صبح روشن می بینم. به عنوان بهار پدیدار می شود از آن زمان به فکر می کنم از سمت عملی از درمان های پنجره و چگونه آنها می توانند بیش از ارائه برخی از حفظ حریم خصوصی.

اگر شما عشق به خواب در تعطیلات آخر هفته و سپس شما را درک خواهد کرد خود را درمان پنجره توانایی تیره اتاق خود را. اگر شما عشق را به نگه داشتن خانه خود را خنک در طول ماه های تابستان و سپس شما احتمالا درک حرارتی توانایی های است که اجازه می دهد برخی از سایه برای جلوگیری و حفظ گرما. این که آیا آن را مسدود کردن خورشید و یا دادن حریم خصوصی پوشش پنجره نیز بخش بزرگی از دکوراسیون یک اتاق, طرح, بنابراین مطمئن شوید که عملکرد نیز در دیدار زیبایی.

برای مدت زمان طولانی پنجره سایه بودند تا حدودی نامرئی حمایت از شخصیت به دکور اتاق — آنها مخلوط به اتاق و نمی ایستادگی کردن. در این سال نگاهی به پنجره مد را برعکس انجام; اضافه کردن برخی از مد و سبک و بافت را به اتاق خود را.

پرتاب برخی از سایه

بزرگ buzz برای پرده ها و سایه های بافت و اتوماسیون. چمن طبیعی بافته شده پرده است که ارائه یک نگاه آلی باز و نور و تصفیه و حفظ گرمای تابستان و اجازه می دهد برای حفظ حریم خصوصی هستند یک انتخاب شیک برای نصب پرده. اضافه کردن تکنولوژی به پرده طریق موتوری سایه های لوکس (هزینه حدود 1000 $در هر سایه بزرگ) اما متناسب به امروز نیاز به کنترل خانه های ما با ما دستگاه های بی سیم. اتوماسیون است به خصوص محبوب در اتاق خواب: آیا شما می خواهم به ترک خود پرده در شب به خواب رفتن به شهر یا کوه ها اما نمی مانند خورشید روشن در صبح ؟ به سادگی بیش از رول را به گوشی خود را در اوایل صبح و نزدیک پرده بدون ترک تخت خود را. خودکار پرده نیز استفاده می شود که با یک تایمر یا برنامه به آنها را پایین تر در زمان های خاصی از روز به نگه داشتن آن بعد از ظهر داغ و آفتاب درخشان از در خانه خود را هنگامی که شما در محل کار هستند.


بافت پارچه سرای پانل اضافه کردن نرمی و علاقه به پنجره و دیوار فضا. اطلسی داش پرده پنل http://www.Simons.ca

اضافه کردن برخی از تجمل

برای پارچه سرای نگاهی به پارچه مانند slubbed کتانی و یا با شکوه بافت مخملی برای لوکس نگاه و احساس. به منظور به دور از پرده سخت افزار باید همان رنگ به عنوان دیوار (اجازه می دهد آن را به ناپدید می شوند) و یا پنهان کردن سخت افزار در سقف و یا در پشت پرده بنابراین نمی توان آن را در همه دیده می شود. پوشش بافت پارچه سرای پارچه های با نور-مسدود کردن ‘dim-کردن’ بوش را ایجاد یک ساختار نگاه کلی حلق آویز با پارچه مزین کردن و البته نگه داشتن نور است. شما ممکن است فکر می کنم پارچه های سنگین را نگاه دلهره آور در یک اتاق به سادگی را انتخاب کنید سبک رنگ (من همیشه توصیه پارچه ای رنگ است که در عرض یک تا دو سایه از دیوار رنگ). می خواهید برای اطمینان از شما پرده آویزان کاملا راست ؟ اضافه کردن سکه (یا آجیل و پیچ و مهره) به پایین سجاف!

چند طراح قوانین در هنگام انتخاب و ترکیب پرده و پرده

اجازه به اشتراک گذاشتن چند محاکمه و درست کلاهبرداری که انجام آن را در خود.

— مطابقت با رنگ خود را معرفی کردن پرده به رنگ/پایان پنجره را قاب; اگر قاب چوب است را انتخاب کنید یک نور زرد رنگ است. اگر آن را آلومینیوم انتخاب رنگ خاکستری. در بسیاری از موارد پنجره ها یک نسخه از سفید تا را انتخاب کنید که.

— پارچه فروشی باید یک سایه روشن تر یا تیره تر از رنگ دیوار. اگر دیوار پوشش داده شده در تصویر را انتخاب کنید رنگ پس زمینه کاغذ برای رنگ پارچه مزین کردن پانل.

— آیا می خواهید یک طراح واقعی به دنبال خود ویندوز ؟ خود را مطابقت پرده به دیوار رنگ و سپس لایه سایه به پنجره که کمی رنگ تر به صورت کامل بر روی بافت نگاه کنید که پنجره خود را شیک نقطه کانونی برای هر اتاق.

آیا شما یک دکور معضل و یا می خواهید برای دادن بازخورد ؟ شما می توانید تماس با کارل در Facebook یا Instagram در کارل Lohnes طراح.

کارل به عنوان یک دکور خانه, متخصص و طراح محصول برای 25 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de