کارل Lohnes: Cool پایین تخت خود را برای آب و هوای گرم جلوتر

ترکیب بهار ملافه روند و افزایش آسایش داغ روی تخت است یک راه عالی برای خوش آمدن تغییر در فصل.

تازه ورق های سفید با یک رنگ خنثی رنگ لهجه اجازه می دهد تا شما را به accessorize با هم ترد رنگ های روشن و یا خاموش و خنثی. Wamsutta هتل سه گانه Baratta کوک لحاف مجموعه $210, bedbathandbeyond.ca

یکی از چیزهای جالب در مورد کانادا تغییر فصل — بله بهار است که کمتر از دو هفته به دور است. نه تنها ما را وادار به تغییر کمد, ما همچنین برای ایجاد یک سطح متفاوت از راحتی در خانه ما است. یکی از اولین مناطق تمرکز بر این است که اتاق خواب. ترکیب بهار ملافه روند و افزایش آسایش داغ روی تخت است یک راه عالی برای خوش آمدید به زودی به آب و هوای گرمتر. در اینجا چند تغییرات را قبل از اینکه سر خود را بازدید بالش.


کلاسیک حافظه فوم بالش به روز شده است با سرد ژل تکه دوزی است که کمک می کند تا نگه داشتن خواب خود را در منطقه کولر (و آرامش) هنگامی که خارج از درجه حرارت افزایش یابد. GelCool بالش 130 دلار SleepCountry.ca

ورق

ورق تخت در یک ترجیح شخصی است که بسیاری از مردم متفاوت است. من برای یک خواب نمی روی ورق هایی که مصنوعی می آمیزد. من راه بیش از حد و احساس می کنم مثل من تان در پلاستیک. خرید یک مجموعه ای از با کیفیت ورق های ساخته شده از الیاف طبیعی ارائه می دهد چند مزایا: دیگر الیاف (که در کیفیت پنبه و کتان ورق) اجازه می دهد برای بهتر پوشیدن و راحت تر اتو کردن و به یک نرم شین لوکس به طور کلی نگاه کنید. برای تابستان گاه به گاه به نظر می رسد من می خواهم به خط خشک من ورق و ملحفه و آهن نیست در همه. من دوست دارم که چگونه نرم چین و چروک به یک نگاه گاه به گاه به تخت. در اتاق مهمان و یا برای کسانی که ترجیح می دهند یک نگاه رسمی تر اتو کردن و نشاسته است که راه را برای رفتن برای یک هتل-مانند بکر ورق.

بالش

اعتراف میکنم من دو بالش نوع پسر در زمستان. Snuggling به یک بالش نرم با یک دوم شرکت بالش برای حمایت از ایجاد یک گرم و نرم و راحتی برای من. اما در تابستان وجود دارد بدون نیاز به جمع شدن برای گرم نگه داشتن یک بالش است فقط خوب است. خوب حافظه فوم برای پشتیبانی و قابل شستشو بالش پوشش (به دنبال بالش محافظ با ویژگی های مانند Coolmax تکنولوژی که باعث جریان هوا و فتیله رطوبت دور) کمک خواهد کرد که شما را خنک نگه دارید در داغترین شب.


مخلوط انواع الگوها و رنگ ها به طور مداوم تغییر نگاه از تخت خود را در ماه های گرم پیش رو است. بالش پرت و ورق از $15, homesense.ca

خواب مد

تغییر فصل و زمان برای خداحافظی به سنگین comforters و خز مصنوعی و پلی اکریلونیتریل می اندازد. تبدیل به کولر-احساس مواد مانند پنبه و کتان و نازک تابستان-وزن پتو. نگاه برای بسیاری از رنگ و طرح به لایه التقاطی و یا قومی احساس خود را به آب و هوای گرم تخت. می خواهید برای اضافه کردن قوی رنگ به یک موجود خنثی تخت ؟ قطع رنگارنگ پرتاب بیش از بالین و بازی شیر یا خط در بزرگ تزئینی بالشتک برای ایجاد یک لوکس لایه بندی می کنید که خود را تبدیل خواهد شد به سبک جدید ایستگاه برای بهار selfies.

فکر redecorating اتاق خواب خود را این بهار ؟ در اینجا چند راهنمایی

  • رنگ کانونی دیوار پشت تخت. انتخاب یک رنگ شبیه به بالین (اگر چوب را انتخاب کنید یک قهوه ای که منطبق). آن را به تاثیر بزرگ به حتی کوچکترین اتاق.
  • مگر اینکه خود را در بستر یک پلت فرم سبک همیشه استفاده از یک تخت خواب, دامن, برای پنهان کردن تشک پایه و اساس و هر آنچه را در زیر تخت پنهان شده. مانند فاصله کانونی به رنگ دیوار رنگ آن را به رنگ همان بالین.
  • بزرگ حلق آویز آویز چراغ همه خشم برای اتاق خواب. نقطه سمت راست: محور به وسط بالین در پایان از تخت.

آیا شما یک دکور معضل و یا می خواهید برای دادن بازخورد ؟ شما می توانید تماس با کارل در Facebook در کارل Lohnes طراح.

کارل به عنوان یک دکور خانه, متخصص و طراح محصول برای 25 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im