معترضان اجازه Canadian Pacific Railway به بازرسی خطوط راه آهن در Kahnawake و پاک باقی مانده از این مسیر است.

Kahnawake Mohawks ادامه داد: برای حفظ خود را در محاصره جنوب مونترال در حمایت از مرطوب’suwet’en روز یکشنبه 1 مارس سال 2020 است. دیو Sidaway / Montreal Gazette

این Kahnawake راه آهن محاصره است پایین آمدن پنج شنبه بعد از ظهر با توجه به منابع در داخل Mohawk اردوگاه.

پس از مسدود کردن ترافیک در CP آهنگ برای 25 روز Mohawks اجازه خواهد داد که حمل و نقل و ترافیک رفت و آمد به عبور از قلمرو خود را یک بار دیگر. عمل آغاز شد که در همبستگی با مرطوب’suwet’en زمین مدافعان دستگیر شده در بریتیش کلمبیا بخشی از یک مقاومت ملی حرکت که متوقف صدها قطار بین مونترال و تورنتو.

“ما هرگز نمی تواند دوباره از این ما نشان داده ایم کانادا چه بومی مقاومت به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی دوران” یکی Mohawk مدافع زمین گفت: در مصاحبه با روزنامه رسمی مونترال. “ما یک نیروی سیاسی محسوب می شود. ما گفته بودند این را به پایین. ما انتخاب کردیم و اگر ما مجبور به آن را قرار داده تا ما خواهد شد.”

این زیر Lynne نورتون از Mohawk ملت دفتر گفتن پرس Canadienne که Kahnawake را اعلام صبح روز پنجشنبه در مورد محاصره.

معترضان اجازه Canadian Pacific Railway به بازرسی خطوط راه آهن در Kahnawake که در آن معترضان را حفظ محاصره بیش از سه هفته.

CP کارکنان تا حدی پاک آهنگ با از بین بردن باقی مانده است.

نیروهای حافظ صلح و دیگر اعضای جامعه نظارت و بازرسی.

اعتراض مسدود کردن آهنگ است تعطیل Exo قطار خط اجرا می شود که بین مونترال و Candiac به مدت سه هفته و نیم. همچنین مانع CP از حمل و نقل کالا در این بخش از آهنگ.

CP به دست آمده دستور منع خروج از مانع شدن اما از آن شده است نه اجرا. دولت برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت است حاکی از آن است که محدود به Sûreté du Québec دخالت کند. برتر برانگیخت با پیشنهاد او که احتیاط خود را به دلیل حضور سنگین سلاح در Mohawk ذخیره شارژ آن شده است را تکذیب کرد.

یکی دیگر از کبک محاصره در Listuguj در Gaspé است فلج Société du chemin de fer de la Gaspésie که دارای بیش از 150 واگن قطار در حال انتظار برای تصویب.

آزمایشی مقابله زده شد یکشنبه بین فدرال و B. C. دولت و ارثی ستاد در’suwet’en خاک. شرایط معامله معلوم نیست در این نقطه است.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de