Kahnawake رئیس جمهور کلمات خشن برای فرانسوا ایتالیایی, توالت

Mohawk رهبر پیش بینی خط لوله بست می تواند حل شود به زودی

در Kahnawake که در آن فعالان همچنان به بلوک a Canadian Pacific خط راه آهن در حمایت از مرطوب’suwet’en اعتراض Grand رئیس جو نورتون پیش بینی ملی راه بندان می تواند به زودی به بیش از, به لطف دولت فدرال تصمیم به خروج افسران RCMP در بریتیش کلمبیا.

اما او محفوظ سخت قضاوت برای کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت را از دست داده و وضعیت.

“او به ارمغان آورد بر روی فرش برای رویکرد خود را در (دفاع برای استفاده از نیروی مسلح و خواستار آن است که وجود یک هماهنگ تلاش بین نیروهای پلیس به مجموعه ای در حرکت یک عمل است که فاجعه بار خواهد بود,” نورتون گفت: در مصاحبه با روزنامه رسمی مونترال در Mohawk گروه شورای اداری پنج شنبه.

“اگر شما فکر می کنم اوضاع بد خواهد بود که حتی بدتر است. زیرا من می دانم که در آن است که می تواند منجر به. به از دست دادن زندگی و تغییر صورت کامل از کشور است.”

این Sûreté du Québec دخالت در طول سال 1990 اکا بحران منجر به مرگ یک افسر پلیس و یک 78 روز مسلح بن بست که تعطیل مرسیه پل در Kahnawake و مسموم روابط بین گروه های بومی و دولت

“دولت فدرال گرفته شده یک گام جسورانه در غارنوردی به خواسته مخالفان تحت فشار در مجلس و همچنین به خواسته های استان ها به خصوص استان کبک و نخست وزیر ایتالیایی, توالت,” نورتون گفت.

گراند رئیس Mohawk شورای اسلامی گفت: چهار ارثی روسای مرطوب’suwet’en انتظار می رود در Kahnawake این آخر هفته برای تشکر از جامعه برای حمایت خود را پس از سفر خود را به Tyendinga Mohawks نزدیکی Belleville, Ont. نورتون گفت که او انتظار دارد دولت فدرال خواهد مذاکره با ستاد در طول بازدیدکننده داشته است خود را در انتاریو و کبک.

فعالان در Kahnawake خود را برداشت موانع است که قطع رفت و آمد قطار سرویس بین Candiac و مونترال به مدت دو هفته زمانی که مرطوب’suwet’en رهبران راضی هستند با دولت فدرال اقدامات نورتون گفت. ارثی رهبران درخواست RCMP به خارج برای شرکت های کار بر روی این خط لوله را به حالت تعلیق فعالیت های بیشتر و برای لغو مجوز اجازه می دهد این خط لوله است.

یکی از آخرین “است که به شدت سوال برانگیز تقاضا اما آن وجود دارد” نورتون گفت. “من نمی دانم که چگونه قاطعانه آنها در داشتن که یکی از پر شده است.”

محاصره شده اند که باید برای دولت فدرال به تغییر راه آن مذاکره با گروه های بومی نورتون گفت: “با داشتن بیش عادلانه و صادقانه جداول دور بودن راه اندازی در مذاکرات که منجر به شهرک بیش از زمین و مسائل دیگر به جای داشتن برای رفتن به دادگاه برای سال و صرف میلیون ها دلار.”

گروه های بومی مانند مرطوب’suwet’en و دیگران که اختلاف نظر در مورد اینکه آیا یا نه این خط لوله باید اجازه داده شود نیز باید نقش بازی کرد.

“آنها را به مرتب کردن بر اساس است که از میان آنها باید به مسئولیت برای برخی از آنچه که بوجود آمده است,” او گفت:. “مطمئن شوید که وجود دارد بحث وجود دارد استدلال در اینجا بحث در مجلس است.

“اما نیز وجود دارد که دانش را برای رفتن به اتفاق می افتد در همه زمان ها, بنابراین من امیدوارم که آنها می توانید شروع به درمان خود را به عنوان یک نتیجه از شرایط و بدانید از چه چیزی اتفاق افتاده است. و ما از آن یاد بیش از حد.”

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im