این خط لوله در اعتراض به مسدود کردن CP خط راه آهن در Mohawk جامعه Kahnawake معنی لغو برخی از Exo و از طریق راه آهن قطار.

صبح ساعت شلوغی خدمات در Candiac رفت و آمد خط راه آهن متوقف شد برای دومین روز متوالی یکشنبه زیرا از یک خط لوله در اعتراض به مسدود کردن Canadian Pacific خط راه آهن است که اجرا می شود از طریق Mohawk جامعه Kahnawake.

محاصره غزه در همبستگی با مرطوب’suwet’en زمین مدافعان و ارثی ستاد که در حال مبارزه برای جلوگیری از ساخت و ساز ساحلی GasLink پروژه خط لوله در شمال غرب B. C. اعتراض نیز قطع برخی از طریق خطوط راه آهن. در B. C. معترضان مسدود شده و دسترسی به بندر ونکوور.

جیمز نولان ایستاده بود در محاصره در Kahnawake اوایل روز سه شنبه. زمانی که او وارد برای از بین بردن شیفت شب وجود دارد یک افسر پلیس محلی گرم دست های خود را با آتش است که معترضان به سوزاندن نزدیکی آهنگ.

“مسائل وجود دارد که ما را تقسیم بین جناح; خانه طویل گروه شورای پلیس. این است که یکی از آنها گفت:” نولان یک گارد امنیتی. “ما در این با هم, ما در حال ایستاده با برادران و خواهران ما از غرب ما در حال ایستاده با زمین مدافعان.

“من درک می کنم این است که خسته کننده برای مسافران اما ما در حال مبارزه برای حقوق خود ، ما در حال مبارزه به طوری که آنها می توانید زندگی در یک کشور با مردم و آب پاک. ما در حال مبارزه برای زندگی است.”

نولان که در زمان پسرش جیمز جونیور به محاصره غزه گفت: ساختار خواهد ایستاد تا RCMP برگ مرطوب’suwet’en خاک.

او می گوید که او مطرح شد نه تنها به این باور در همبستگی با دیگر مردمان بومی بلکه به عمل در کسانی که اعتقادات. در سال 1990 زمانی که ارتش و پلیس احاطه شده خواهر خود را در جامعه از Kanesatake نولان پدر نمی دهد او را به یک انتخاب.

“او گفت:” خوب پسر برویم.’ من 16 و 17 ساله بودند و ما به پست های بازرسی به پایین نگه داشتن در برابر ارتش” نولان گفت. “شما یک نوجوان هستید, شما می خواهید به اویختن با دوستان اما شما بخشی از چیزی بزرگتر است. شما باید برای ایستادن برای ارتش ایستادن برای خود مردم است.”

در شهر کبک برخی از سیاستمداران صحبت شد در مورد محاصره

“من به دعوت دولت به محتاط (در دست زدن به آن از وضعیت),” موقت رهبر حزب لیبرال Pierre Arcand به خبرنگاران گفت:. “اما یک چیز روشن است: ما نمی توانیم تحمل اعمال غیر قانونی.”

“اما مذاکرات مسیر همیشه باقی می ماند بهترین مسیر را. من دعوت طرفین به ادامه بحث. وجود دارد به بحث در این, اما ما نمی توانیم بپذیریم که غیر قانونی بود.”

Exo قدرت های منطقه ای که نظارت محلی راه آهن رفت و آمد و سرویس و توصیف این مدت از سرویس وقفه به عنوان “نامحدود” است و ارائه اتوبوس شاتل به مشتریان از ساحل جنوبی به مونترال.

این تظاهرات در مونترال مسدود کانادا اقیانوس آرام راه آهن خط و تحت تاثیر مسافران با استفاده از ایستگاه های در Candiac, Delson, St-ثابت و Ste-Catherine همچنین LaSalle و du Canal ایستگاه در مونترال.

از طریق راه آهن صادر سفر مشورتی که ذکر شده در قطار بین مونترال و تورنتو که لغو شده اند برای شنبه. آن گفت: این لیست به روز خواهد شد در 7 p. m. مسافران متاثر از لغو مسترد خواهد شد به صورت خودکار. از طریق قطار از مونترال به اتاوا و شهر کبک در حال فعالیت است.

مونترال کانادا National Railway Co. گفت: از آن خواهد شد مجبور به تعطیل کردن “قابل توجه” بخش هایی از آن کانادا شبکه imminently مگر اینکه محاصره در آن خطوط راه آهن برداشته شده است.

صدها نفر از حمل و نقل قطار لغو شده است پس از محاصره – در بلویل اونتاریو و در شمال بریتیش کلمبیا – شروع پنج روز پیش CN گفت. CN گفت: آن را امن احکام دادگاه برای هر دو مکان و در حال همکاری با پلیس محلی به اجرای دستورات است.

“ما در حال حاضر در پارکینگ قطار در سراسر شبکه ما اما با توجه به محدود فضای در دسترس برای چنین CN انتخاب خواهد شد اما به طور موقت قطع سرویس کلید دالان مگر اینکه محاصره به پایان رسیده است” رئیس اجرایی ژان ژاک Ruest گفت.

در بریتیش کلمبیا بندر شاهزاده روپرت موثر تعطیل CN گفت. بنادر مونترال و هالیفاکس نیز احساس تاثیر محاصره “که یک trickledown اثر مصرف کننده کالا در چند هفته آینده” Ruest گفت.

مرتبط


اعضای Mohawk جامعه در Kahnawake معترض هستند در همبستگی با مرطوب’suwet’en از میلاد در برابر پروژه خط لوله در شمال غربی B. C.

Graham Hughes / کانادا پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su