Kahnawake محاصره در نیروهای حافظ صلح به عنوان تنش

موهاک نیروی پلیس شده است حرف آخر در مورد اینکه آیا یک دستور فراخوانی برای پایان دادن به این اقدام اعتراض در جامعه اجرا شده است.

محاصره در Kahnawake را مسدود کرده است حمل و نقل و رفت و آمد قطارها پس از Feb. 8. آلن McInnis / Montreal Gazette

همه چشم ها به Kahnawake Mohawk حافظ صلح نیروی انتظامی با حرف آخر در مورد اینکه آیا یک دستور فراخوانی برای پایان دادن به راه آهن محاصره در جامعه غربی مونترال اجرا شده است.

این تظاهرات در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی روسای اعتراض یک خط لوله در ایالت بریتیش کلمبیا — مسدود کرده است کانادا اقیانوس آرام راه آهن حمل و نقل قطار و Candiac رفت و آمد قطارها پس از Feb. 8.

که نیروهای حافظ صلح?

یک نیروی پلیس با حدود 33 افسران آنها تنها پلیس خدمات برای جامعه با صلاحیت انحصاری با توجه به Kahnawake نیروهای حافظ صلح قانون است. نقش خود را: “به منظور حفظ و نگهداری صلح جهت حفاظت و امنیت.”

تحت یک توافق با دولت کبک “در Sûreté du Québec و نیروهای حافظ صلح باید گام های لازم برای اطمینان از کمک متقابل و همکاری با توجه به نظارت موثر و مطابق با قانون قابل اجرا.”

آیا SQ گشت Kahnawake?

هیچ. نیروی گاهی اوقات وارد خاک است اما انتظار می رود برای هشدار دادن به نیروهای حافظ صلح در پیش است. در مناسبت مربع موبایل وارد نشده جرقه خشم در Kahnawake.

در سال 2014 به عنوان مثال Kahnawake رهبران شکایت کرده است که یک متر مربع افسر کشیده بیش از یک عضو از جامعه رانندگی در Kahnawake و با نزدیک شدن به او را با اسلحه خود را کشیده شده است.

“بسیاری از اعضای جامعه مشاهده این به عنوان یک عمل تحریک آمیز و با ما به اشتراک بگذارید که نگرانی” موهاک شورای Kahnawake گفت: در آن زمان.

چگونه SQ منع شده است از Kahnawake?

Kahnawake شده است با احتیاط از استانی نیروی حداقل از سال 1979.

که سال SQ موجب خشم و انزجار در جامعه که یکی از آن افسران رابرت Lessard, کشته steelworker David Cross, پس از به دنبال 28 ساله Mohawk بیش از مرسیه پل به Kahnawake خانه در یک ماشین با سرعت بالا چیس.

صلیب بود brandishing یک چوب که Lessard او سه بار در قفسه سینه قبل از یک گروه از وحشت Mohawk شهود. هیات داوران بعد از تبرئه افسر پلیس از قتل نفس.

پس از تیراندازی خشم Kahnawake رهبران هشدار داد که SQ افسران دستگیر شده اگر آنها در تلاش برای ورود به خاک دوباره.

می تواند مربع اجرا محاصره دستور?

تنها در صورتی که نیروهای حافظ صلح برای درخواست استانی نیروی کمک مارسل Savard سابق معاون SQ گفت: Radio-Canada در روز چهارشنبه.

“من نمی بینم در افق در حال حاضر یک سناریو است که در آن مربع را نشان می دهد وجود دارد برای اطمینان از دستور محترم است” Savard گفت.

او گفت: این میدان دارای یک مفصل “مداخله طرح” جادوها است که چگونه آن را ادامه دهید اگر آن را تا کنون به دخالت در Kahnawake. در یک وضعیت شدید است که می تواند شامل درخواست برای عملیاتی کمک از ارتش Savard گفت.

اما او گفت: ممکن است عواقب منفی از مداخله باید وزن — خشونتآمیز فوران می تواند به عنوان مثال به عنوان آن را در طول اکا بحران است.

در ژوئیه سال 1990 مارسل لمی یک متر مربع افسر بود به ضرب گلوله در هنگام استانی نیروهای نقل مکان کرد به پاک کردن یک مانع در یکی دیگر از Mohawk جامعه Kanesatake. این اکا بحران خنثی شد 78 روز بعد.

Savard اشاره کرد که پزشکی قانونی مرد گیلبرت در سال 1995 گزارش لمی مرگ گفت:ny عملیات پلیس با جامعه گسترده اثرات باید بررسی شود و بر اساس قانونی بودن ضرورت و اضطرار.

در Kahnawake وضعیت با وجود مشکلات ناشی از محاصره Savard گفت که او می بیند هیچ ضرورت به حکم یک متر مربع مداخله و اضافه کرد او فکر می کند وجود دارد حرکت به سمت یک راه حل صلح آمیز به بن بست.

CP گفته است که گفته شد در آن مربع است که آن را “دخالت در هر گونه راه مگر اینکه نیروهای حافظ صلح به دنبال کمک.”

تا به هر چیزی تغییر پس اکا?

“SQ آموخته است یک معامله بزرگ از اکا و تلاش برای بهبود وجود دارد آگاهی بیشتر از یک حساسیت بیشتری نسبت وجود دارد که 30 سال پیش گفت:” جفری کلی سابق, Quebec وزیر بومی در امور.

“من فکر می کنم مربع ساخته شده است که بهتر است تلاش برای توسعه افسران رابط که بیشتر از نزدیک با جوامع که سعی در ایجاد روابط بهتر با جامعه است. اما مانند هر چیز دیگری چیزهایی که همیشه می تواند بهبود یافته است.”

آیا رهبران گویند در مورد محاصره?

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت بارها گفت که او می خواهد به دخالت پلیس. روز چهارشنبه نخست وزیر پیشنهاد متر مربع در حال برگزاری است به دلیل Mohawks مسلح هستند با AK-47 تفنگ اتهام به شدت تکذیب کرد توسط داعش است.

Kahnawake Grand رئیس جو نورتون گفت: دستور “اجرا نخواهد شد در این سرزمین است.” رئیس صلح Dwayne Zacharie نیز گفت: خدمات پلیس نمی خواهد اجرای دستور.

که بودجه نیروهای حافظ صلح?

پس از 1990s نیروی دریافت بودجه از دولت فدرال و استانی با اتاوا ارائه 52 درصد از بودجه و کبک 48 درصد است. در 2017-2018 دولت فدرال عرضه شده $2.33 میلیون در حالی که کبک ارائه شده $2.15 میلیون.

استانی و فدرال دولت ارائه بودجه برای پلیس در حدود 40 جوامع بومی در سراسر کبک.

دولت فدرال تاسیس اولین سازمان ملل Policing برنامه در سال 1991 برای کمک به پرداخت هزینه برای اجرای قانون در 450 جوامع در سراسر کانادا است. هدف: “به ارائه اولین ملت و Inuit جوامع با دسترسی به خدمات پلیس که در حال حرفه ای و موثر فرهنگی مناسب و پاسخگو باشد.”

چه در حال صلح بانان آموزش داده ؟

استخدام در یک فشرده شش ماه برنامه های آموزشی در RCMP آکادمی در Regina حافظ صلح گفته شرقی درب یک Kahnawake روزنامه در سال 2017.

مرتبط

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de