در حالی که وجود دارد این است که شاید هیچ راه روشن به تایید رسمی این خواننده پاپ Eric Nam ادعای او و او تور کنسرت گروه تاریخ ساخته شده در تورنتو اخیرا در Danforth سالن موسیقی.

آن را تا به حال انجام با سطح سر و صدا که نم و خدمه تعیین شده بود که در نزدیکی-پر سر و صدا در سطح. اندازه گیری های گذشته وجود داشت قطعا قابل لمس شور و شوق ناشی از بی کانادا جمعیت.

“در آمریکای شمالی, آمریکای لاتین, آنها فوق العاده رسا در نشان می دهد و می گوید:” نم در یک مصاحبه از یک تور توقف در ایندیاناپولیس. “آنها آواز خواندن همراه آنها فریاد. در تورنتو ما شکست رکورد در محل برای بلندترین جمعیت تا کنون. اما این نوع از هنجار برای تنوع را نشان می دهد. آنها فوق العاده با صدای بلند. آنها فوق العاده پرشور است.”

نم می گوید از آن شده است یک تغییر طراوت از واکنش او تمایل به خود اختصاص داده اما نسبتا محفوظ طرفداران در آسیا, که در آن او یک سوپراستار. تفاوت بین پایگاه طرفداران در سراسر جهان است و جالب کنجکاوی اما به نظر می رسد به خصوص مربوط به نم در این نقطه در زندگی حرفه ای او. او اخیر EP قبل از ما شروع, شد, منتشر شده در اواخر سال گذشته و در می یابد هنرمند در چهار راه. او یک گواهی ستاره است که در همیشه در حال گسترش جهان موازی از K-pop, چتر نوع است که شامل گونه های مختلف موسیقی محبوب در کره جنوبی. اما این آلبوم و تور جهانی پشت آن است عمدی گرفتن در مرز مخاطبان است. به عنوان سنگ نورد هند گزارش آن را با هدف فشار به جلو خود را “گذار از K-pop star به جهانی pop singer-songwriter.” برای یک, این اولین ثبت نم ثبت کرده است به طور کامل در زبان انگلیسی, زبان مادری خود را. همچنین این زبان که در آن همه آهنگ های خود را آغاز کرده اند پس او شروع به ساخت امواج در آسیا هفت سال پیش.

“اگر یک چیز وجود دارد که عالی بود در مورد آن من مجبور به رفتن به عقب و بازنویسی اصلی من در دموی به کره ای, است که چگونه من تمایل به انجام آن می گوید:” نم که انجام خواهد شد در دانشگاه کلگری MacEwan سالن در مارس 3. “پس از آن من یک مقدار زیادی از زمان و تلاش است که تا پایان.”

موسیقی این آلبوم نمی ولگرد دور از پاپ برای تلفن های موبایل نم بزرگ شده گوش دادن به در آتلانتا Ga., جایی که او به دنیا آمد. موسیقی متن فیلم از سال های اولیه خود را شامل ترکیبی از مدرن و R&B مانند ری چارلز Usher و Boyz II Men; به پسر-گروه پاپ از Backstreet Boys یا ‘N Sync; و صاف pop-folk گونه ای از جان مایر. در واقع در حالی که K-pop تبدیل شده است به طور فزاینده ای در همه جا اجرا در آمریکای شمالی فرهنگ پاپ چند سال گذشته آن را ندارد به خصوص در دسترس نم هنگامی که در حال رشد است. در حالی که آن را قطعا خوب بوده است به او فرود, او را میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر آسیا و ورود خود را به آن جهان بود و کاملا عملی.

“بسیاری از مردم بپرسید” آیا شما رفتن به کره به دنبال آن است ؟ ” او می گوید. “به خوبی در ایالات متحده است که می تواند به شما فکر می کنم که یک جریان اصلی موسیقی پاپ هنرمند که به نظر می رسد مثل من ؟ آنچه آسیایی, هنرمند پاپ وجود دارد ؟ وجود ندارد. در حال حاضر با K-pop پررونق و برخی آسیایی-آمریکایی اعمال افزایش به سطح آن در نهایت حباب به بالا. اما 10 سال پیش هیچ کس. که تنها انتخاب است که من تا به حال به را است.”

هنوز نم جاده به پاپ ستاره شدن در حالی که در کره جنوبی آشنا حلقه به آن است. مانند بسیاری از, او خود را شروع کردم با یک ویدیو یوتیوب که رفت ویروسی است که جلب توجه تولید کنندگان Star Audition: تولد یک ستاره بزرگ 2 کره جنوبی را حذف نشان دادن استعداد الگو پس از X-Factor. او فرود آمد و در بالا 5 و امضا یک قرارداد ضبط یک سال بعد از آن که منجر به یک سری از EPs و تلویزیون ظاهر است که بیشتر افزایش مشهور خود را. GQ او را به نام کره جنوبی در سال, او فرود آمد در فوربس 30 زیر 30 لیست در آسیا و افتخاری سفیر بازی های المپیک زمستانی 2018. به عنوان او در ادامه به ایجاد امواج در امریکا — او گسترده مصاحبه با مجله تایم در ماه نوامبر — نم تبدیل شده مشتاق سخنگو و طرفدار برای نمایش بهتر از آسیایی ها در موسیقی پاپ یک منطقه که در آن وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود.

“نام من خود را مورد علاقه آسیایی-آمریکایی خواننده و ترانه سرا و یا پاپ ؟ هیچ کس یک,” او می گوید. “من می خواهم یک چینی Ed Sheeran. من می خواهم یک کره ای جاستین تیمبرلیک. من می خواهم یک ژاپنی جاستین بیبر. من می خواهم همه این افراد وجود داشته باشد و من می خواهم آنها را به انجام آن هست و مردم به آن نگاه کنید و بگویید: “این یک آهنگ بزرگ و مهم نیست که در مورد رنگ و یا راه افراد نگاه کنید.’ من فکر می کنم ما باید یک راه طولانی برای رفتن.”

Eric Nam نقش MacEwan سالن در مارس 3 در 7 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im