قضات بپرسید اگر خانه-مغلوب ساختن پیشی جستن حکم مرحله نهایی مسابقات مناسب است برای دادگاه

دیوان عالی کشور به شکل “سیاسی سوال دکترین” بیش از چند دهه و به تازگی با تکیه بر آن در عمده آن 2019 تصمیم گیری است که دادگاه فدرال نمی تواند در مهار سیاستمداران کسانی که در قرعه کشی سیاسی نقشه به entrench یک حزبی مزیت شناخته شده به عنوان حزبی gerrymandering.

در آن 5-4 دادگاه جناح محافظه کار نشان داد که قانون اساسی را نمی دهد که دادگاه قدرت به اعتصاب کردن نقشه به عنوان حزبی gerrymanders. در عوض اکثر نوشت که یک سوال سیاسی و یک وظیفه برای کنگره و ایالات متحده.

تفنگ زدن توپ

در اقدام دیگر روز شنبه به دیوان عالی کشور punted در دقت مورد درباره سیاسی منفجره موضوع حقوق تفنگ — اما به دلیل مختلف در دسترس نباشد.

قضات ارسال به دادگاه های پایین یک چالش سخت شهر نیویورک تفنگ قانون است که پس از لغو شده است و گفت که موضوع اصلی آن خواسته شده بود برای تصمیم گیری در حال حاضر مسئله. دادگاه شنیده شفاهی در ماه دسامبر در مورد آن سوال مطرح شده تا چه حد قضات ممکن است گسترش حقوق تفنگ خارج از خانه.

دادگاه است و نه خطاب به حدی که کنگره یا دولت و نمایندگان مجلس می تواند با تصویب قوانین است که محدود کردن سلاح گرم پس از 5-4 احکام در سال 2008 و 2010 در بر داشت یک فرد حق داشتن اسلحه گرم در خانه برای دفاع از خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im