فقط همین حالا تماس بگیرید و آن را به ترکی: چرا ترکیه رستوران با هر نام دیگر کرایه بهتر

مجلل ترکیه رستوران در مونترال نادر است. و برخی می گویند هر کسی که به امید باز یکی بهتر خواهد بود خاموش خواستار آن چیزی جز ترکی.

آشپز Fisun Ercan از سو رستوران با برخی از غذاهای معمولی. Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

در Mürver رستوران در استانبول عثمانی رب از 40 گیاهان و ادویه جات ترشی جات است که راز ترد پوست و گوشت آبدار از شعله بو بره شانه. تقریبا همه چیز محلی است در آجر-فر و گریل کانون از هشت پا کاراملی در آب انار به دارچین, سیاه, گیلاس, نعناع و سس بخارا پوشاند خرد اردک confit.

شما شنیدن مشابه خودداری از “محلی و فصلی و شعله را بوسید” در Griffintown را ترشیده و پیدا کردن مشابه عطر و طعم ترکیبات در ل در وردن و همچنین سوریه رستوران Damas در Outremont, اما مجلل ترکیه رستوران در مونترال نادر است. و برخی می گویند هر کسی که به امید باز یکی بهتر خواهد بود خاموش خواستار آن چیزی جز ترکی.

آشپز Fisun Ercan از سو می گوید مجلل غذاهای ترکیه وجود نداشت در مونترال تا او را باز رستوران 15 سال پیش. او هدف از ترویج “ترکی جدول” به معنای کبک با استفاده از مواد تشکیل دهنده در غذاهای مانند او نوردیک میگو با چاشنی سیر کره. اما اکثر Montrealers آشنا نیستند با این نوع تصفیه شده غذاهای ترکیه, به جای اینکه, ترکی, رستوران همراه با خاورمیانه خدمت رستوران کباب چهار نان و کباب ترکی می گوید ترکی شراب وارد می Turkmenoglu.

وجود دارد تعدادی از گاه به گاه ترکی نقاط مانند TGV استانبول و Antep کباب با کباب و پیتزا و دیرینه اوستا در Ste-Catherine St. W. (هر چند به رستوران ترجیح می دهد خود را کرد) اما در حال حاضر به جدا کردن خود از مواد غذایی سریع کلیشه و جذب گسترده تر مشتریان جدید ترکی, رستوران ها, اجتناب از کلمه “ترکی” در دسترس نباشد.


بخشی از هیئت مدیره در وعده غذایی صبحانه برای دو نفر در Mirazu در مونترال.

آلن McInnis / Montreal Gazette

Mirazu ترکیه است که در رستوران موسوم به آناتولی. آن را باز کرد دو سال پیش شد و یک ضربه با توجه به آن سخاوتمندانه بخش و محل آن در چه ترکی-Montrealer Basak Buyukcelen خواستار “یوبی سافت دادگاه مواد غذایی” نزدیک St-Laurent بلوار. و Fairmount Ave. “این ارزان, خوشمزه و سریع, اما نمی, فست فود,” او می گوید. “اما اگر آن را به حال فقط گفت: “ترکیه رستوران’ من رفتن به راه رفتن در, حتی اگر که با استفاده از کلمات آناتولی دیگر از ترک?”

تعریف غذای سنتی ترکیه گسترده است. آناتولی یکی از هفت منطقه در ترکیه یک کشور است که دهانه دو قاره (بسفر تنگه — اتصال اروپا و آسیا اجرا می شود از طریق استانبول پایتخت سابق امپراتوری عثمانی). در یک تور مواد غذایی از طریق استانبول بازارهای آسیا و اروپا با آشپزی رفتی آخر پاییز شد همه چیز از نان شیرینی حلقوی مانند snake به پنیر شیرینی; فصلی محلی سرخ شده آنچوی در تند برگ منداب; بادمجان بلغور ماست و گیاهان سالاد شور و کف شور ماست و نوشیدنی; griddled چاشنی گوشت گاو tantuni چهار نان; باقلوا و شربت خیس kadaifi; lokum (الحلقوم) با دانه قهوه; و بی پایان فنجان چای.

که تنوع زیادی در استانبول, اما باعث می شود آن را سخت برای باز کردن یک “ترکی” رستوران در مونترال — شاید حتی احمقانه می گوید: Ercan. ترکی صاحبان رستوران در مونترال اغلب احساس می کنند مجبور به انتخاب فقط یک سبک یا غذاهای, مانند زمانی که یک “کانادا” رستوران باز می شود در خارج از کشور در خدمت چیزی جز poutine.

این تغییر علامت تجاری نیست و فقط با هدف ترکیه شام. ترکیه جامعه در مونترال کوچک است (جمعیت در سال 2016 شد فقط 4,310) و اعضای آن باید انتظارات بالا برای رستوران ها از جمله بی پایان نان استثنایی خدمات و بخش های زیادی. به همین دلیل بسیاری از ترک رستوران شروع به هدف قرار دادن کنجکاو foodies از همه نوع به جای فقط ترک می گوید Buyukcelen.


شراب وارد می Turkmenoglu به نظر می رسد در یک خط از روغن زیتون او واردات و فروش در Marché استانبول.

John Mahoney / Montreal Gazette

تعداد انگشت شماری از کوچک دست ساز mantı کوفته ارائه شده در Su, برای مثال, یک far cry از چه شراب وارد Turkmenoglu انتظار می رود در خانه. “مردم ترکیه در انتظار یک بشقاب بزرگ مانند آنچه که مادر خود را صرف در تمام طول روز ، ایتالیایی ها می گویند همان (در مورد مواد غذایی ایتالیایی); آنها انتظار می رود به طور منظم مامان بشقاب,” او می گوید.

بیکر و ترکی-Montrealer یام اتکینز فکر می کند ترک ها ترجیح می دهند به خوردن مواد غذایی ترکیه در صفحه اصلی به دلیل آن را فقط نمی طعم همان در رستوران ها به عنوان نشانی از آن را در ترکیه است. “آنها می گویند آن را خوب و سپس آنها به شما می گویند آن را گران” او جوک. “این آب انگور طعم و مزه سبزیجات, برنج, حیوانات در حال مطرح شده در آن کاملا متفاوت است.”


Özgür Doygun سهام قفسه های خود را در Marché استانبول در مونترال.

John Mahoney / Montreal Gazette

اما جزر و مد ممکن است تبدیل به. در Marché استانبول خانه از وسیع ترین انتخاب از مواد غذایی در این شهرستان شرکت مالک Özgür (آزی) Doygun سهام ردیف دو غلیظ گوجه فرنگی, رب ها و سس تخمیر سیاه, آب هویج با بلغور (“این طعم به دست آورد می گوید:” Turkmenoglu) فشرده pastirma گوشت انگور ملاس و $45 کوزه از روغن زیتون به عنوان به خوبی به عنوان عمده نخود و حق بیمه ترکیه برنج.

“ما فروش نوستالژی. بسیاری از ترکها که حرکت به کانادا آنها را از دست ندهید مواد غذایی از بازگشت به خانه می گوید:” Doygun که کسب و کار در حال افزایش بوده است به عنوان جمعیت ترکیه در اینجا رشد می کند و بیشتر غیر ترکی آشپز خانه آمده برای محبوب مواد تشکیل دهنده مانند انار ملاس و بخارا. “آن را حدود 70-30 اما در حال حاضر آن را 50-50 می گوید:” Doygun در مورد ترکیه در مقابل غیر ترکی مشتریان.

Doygun دوست دارم را در ادامه مطلب ببینید ترکیه رستوران در مونترال با استفاده از با کیفیت بالا, ترکی, مواد تشکیل دهنده. که بدیهی است که می تواند برای کسب و کار, اما او همچنین امیدوار است این امر در نتیجه مواد غذایی بیشتر شبیه به آنچه که او به یاد می آورد در استانبول.

Buyukcelen همان احساس است. او را به اشک پشت سر هم هنگامی که او برای اولین بار دیدم Antep کباب کوبيده, کباب خانه در نزدیکی دانشگاه کونکوردیا و خود گرسنه جمعیت دانشجویی.

در حال حاضر زمانی که ولع مصرف انار-کاراملی, هشت پا, شما هنوز هم ممکن است بهترین خاموش رقص یک پرواز مستقیم به استانبول, اما نگه داشتن چشم خود را پوست کنده در مونترال برای رستوران جدید در خدمت دودی بادمجان نرخهای ذغال کبابی, ماهی, آهسته پخت و پز گوشت بره و استادانه درست شده brunches — که آیا آنها خود را از آناتولی عثمانی و یا فقط ساده است.

مرتبط


Özgür Doygun با برخی از آیتم های تخصص او به فروش می رساند در Marché استانبول.

John Mahoney / Montreal Gazette

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de