جول: چگونه کودکان می توانند جشن روز مادر بدون معلم کمک

محتوای مقاله در ادامه

میزبان یک رنگ-و-جرعه شب. شما فقط نیاز به پر کردن یک لیوان را با نوشیدنی های مورد علاقه خود را و مجموعه خود را با بوم و رنگ. وجود دارد 579 ویدئوها در یوتیوب باب راس کانال. اگر افسانه ای “ما اشتباهات را ندارد فقط کمی خوشحال حوادث” هنرمند نیست سبک او وجود دارد ده ها تن از دیگر نقاشی-برای-مبتدیان گزینه های. آن را به یک حزب با تنظیم زوم دیدار با مادران دیگر و دیدن آنچه که آنها به نوبه خود.

آن را در مورد چیزهای کوچک. او تخت, مرتب, اتاق نشیمن, رفتن برای قدم زدن در اطراف محله و اجازه دهید او را انتخاب کنید آنچه که به سازمان دیده بان در Netflix بکشد. بهترین از همه, او برخی از فضا. او اجازه نشستن در بالکن و یا رفتن برای پیاده روی تنهایی. این نیست که او نمی خواهید به صرف هر لحظه بیداری با شما — این است که او نیاز به برخی از زمان برای تنظیم مجدد.

روز مادر خواهد بود به خصوص برای هزاران نفر که از دست من یا خاله. سعی کنید به خصوص آرام با مامان و پیدا کردن راه هایی برای جشن او که نمی خواهد نیاز به او را به انجام هر گونه داوری و یا پاکسازی.

آن را مانند فرزند من گفت: “مهم ترین چیز هنگامی که شما در حال دادن هدیه و چیزهای است که برای کمک به آنها را با آنچه آنها نیاز به انجام. اگر آنها نیاز به کمک شما به آنها کمک کند.”

بیشتر در مورد این موضوع

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de