یک United We Roll عبور کامیون در مقابل Unifor حامیان در يکپارچه تعاونی با مسئولیت محدود ترمینال در یک محاصره در Carseland در چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 است. جیم ولز/Postmedia

موانع بنا در Carseland سوخت ترمینال توسط قفل شده است-از ساسکاچوان کارگران باید پایین آمده کلگری قاضی دستور داد تا پنج شنبه.

اما Unifor اتحادیه به نمایندگی از کارگران می گوید که آنها در حال گرفتن پایین شمشیربازی در سایت با این استدلال موانع لازم برای حفظ picketers ایمن از خودرو به مرکز.

عدالت Glenda کمپبل با موافقت وکلای فدرال Co-op با مسئولیت محدود. که موانع و اعتصاب علیه اشتغال که در محل پس Jan. 24 غیر قانونی هستند.

او گفت: موانع است که اجازه داده اند picketers برای محدود کردن دسترسی به سوخت ترمینال باید پایین آمده و اعضای اتحادیه و یا حامیان ممنوع است از جلوگیری افراد برای ورود و یا خروج اموال.

“پاسخ دهندگان ممکن است در حال حاضر در Carseland سوخت ترمینال, آنها ممکن است در انتقال پیام خود به آن دسته از افرادی که انتخاب می کنید برای متوقف کردن و شرکت در بحث و گفتگو, اما آنها ممکن است تحمیل نیست که بحث در صومعه” کمپبل گفت:.

او گفت: در حالی که کشورها در برابر اعضای اتحادیه در رجاینا اجازه داده اند برای متوقف کردن افراد تا 10 دقیقه یا تا زمانی که اصرار بر مجاز بودن به ادامه, خواهد بود وجود دارد هیچ زمان تخصیص داده شده به picketers.

کمپبل گفت: هر اعتصاب اتحادیه های عضو و یا افرادی اقدام از طرف آنها هستند “مهار از مسدود کردن, مانع مانع و یا تداخل با ورود به یا رو از دسترسی به نقاط ورودی وآمد و یا دروازه به Carseland سوخت ترمینال.”

به منظور خود را نیز ممنوع آن دسته از افراد “از مانع مانع مسدود کردن تهدید و اذیت و آزار, اجبار و یا در هر راه تداخل با کارکنان و پیمانکاران و مشتریان و خریداران و اعضای عمومی یا هر شخص دیگر به دنبال ترک یا وارد Carseland سوخت ترمینال.”

کمپبل گفت: picketers باید در ترک پنج متر از هر ورودی در انطباق با نظم.

این دستور نیست اما شامل یک پلیس در اجرای بند که اجازه داده اند RCMP به زور picketers به خراب کردن موانع.

نرده ها باقی مانده اند تا در Carseland تسهیلات از این حکم صادر شد. FCL گفت: آنها خواهد بود و نظارت بر رعایت دستور سفارش از طریق پنج شنبه و به دنبال بیشتر اقدام قانونی اگر نرده ها باقی می ماند. برعکس McGarrigle گفت: اتحادیه است بیشتر نگران در مورد “تحقیر (FCL) نشان داده است برای خود نیروی کار” از یک پتانسیل تحقیر از حکم دادگاه.

McGarrigle اضافه شده که picketers باقی خواهد ماند در سایت در Carseland و که این اتحادیه در حال برنامه ریزی در حال گسترش ثانویه اعتصاب اضافی FCL امکانات در سراسر غرب کانادا است.

این دستور آخرین توسعه در حال انجام کار اختلاف بین Unifor و کارگران در یک FCL پالایشگاه در رجاینا بیش کارگر برنامه های بازنشستگی.

تنش اختلاف ریخته به آلبرتا در اواخر ژانویه هنگامی که Unifor اعضای آغاز شد اینجا سوخت ذخیره سازی ترمینال در Carseland در حدود 65 کیلومتری جنوب شرقی Calgary, احداث نرده برای محدود کردن زمانی که وسایل نقلیه می تواند ورود و خروج از مرکز.

مشابه زنجیره ای از حوادث در رجینا که در آن یک قاضی اعمال محدودیت در عمل با قفل کردن کارگران در آن شهر پالایشگاه. یک قاضی بعد از پیدا Unifor به جرم اهانت که به دستور دادگاه و جریمه اتحادیه $100,000.

در بیانیه روز شنبه, FCL, مدیر عامل شرکت اسکات Banda گفت که او خوشحال بود با حکم اما آنها هنوز هم قادر به کار در Carseland در حالی که دستور است unenforced. او تصریح کرد که هیچ چانه زنی را در حالی که موانع باقی می ماند.

“ما گفته ایم که ما در حال حاضر به معامله برای زمانی که طول می کشد برای دریافت یک معامله اما ما نمی خواهد معامله تا زمانی که این محاصره غیر قانونی در محل هستند” گفت: Banda. “واضح است که Unifor نیست به اشتراک گذاری منافع ما در چانه زنی از آنجایی که آنها همچنان به استفاده از اقدامات غیر قانونی برای نگه داشتن کسب و کار ما و بخش زیادی از غربی کانادایی’ عرضه سوخت, گروگان.”

Unifor گفت: FCL حقوقی استراتژی است که قصد ندارم به رهبری دو طرف به چانه زنی جدول.

“یک بار دیگر Co-op با استفاده از دادگاه و پلیس به سعی و اجرای راه خود را به چانه زنی جدول” McGarrigle گفت. “آنها در حال تلاش برای استفاده از سیستم حقوقی و سیستم پلیس برای جلوگیری از تعهد خود را برای درمان از کارگران خود را با احترام.”

شده اند وجود دارد تناوبی سوخت قطع در Co-op میله گاز و cardlocks به عنوان یک نتیجه از کار اختلاف FCL می گوید. این شرکت همچنین اعمال محدودیت سوخت در آن cardlocks از 300 لیتر دیزل و 100 لیتر بنزین روز چهارشنبه.

KMartin@postmedia.com

توییتر: @KMartinCourts

jherring@postmedia.com

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im