کلگری دادگاه مرکز دارن MAKOWICHUK/Postmedia

استانی دولت است 10 روز تا تصمیم بگیرد که آیا رونق نفتی Ltd. s 10,000-بشکه در روز نفت ماسه پروژه می توانید یک کلگری قاضی حکم روز سه شنبه در پیدا کردن دولت کشیده بود پای خود را در یک تصمیم.

عدالت بارب Romaine با استناد به استدلال ارائه شده توسط این شرکت در حمایت از یک نظم قضایی اشاره کرد برتر جیسون کنی متنبه دولت فدرال برای شبیه تاخیر در پروژههای صنعت نفت.

“برتر مشخص است کمتر تاخیر در بسیار پیچیده تر فدرال ترانس کوه پروژه به عنوان مصرف بیش از حد طولانی حتی اگر این پروژه مورد نیاز مشاوره با بیش از 100 گروه های بومی در مقایسه با سه که رستگار شد و نیاز به مشورت با” Romaine گفت.

دادگاه ملکه نیمکت قاضی اشاره کرد رستگار است و در حال حاضر منتظر 19 ماه برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آن را به نظم در شورای تصویب Rigel نفت ماسه پروژه حدود 85 کیلومتری شمال غربی فورت مکمورری. این SAGD پروژه تصویب شد آلبرتا انرژی تنظیم کننده در ماه ژوئن سال 2018 است.

“به طور متوسط در کابینه چهار ماه به موضوع تصمیم گیری در زیر شنهای نفت حفاظت از محیط زیست عمل می کنند و این طولانی ترین دوره از زمان دیگر نسبت به این متقاضی بوده و هفت ماه.”

قاضی گفت: کابینه تصمیم گیری تحت این عمل به طور معمول ساخته شده به سفارش آنها فرستاده شده به دولت توسط تنظیم کننده.

“حداقل دو با AER تایید را دریافت سفارشات در شورای بعدی رستگار),” Romaine گفت.

“به طور معمول پروژه های دریافت تصمیم گیری در آنها دریافت AER تصویب.”


محل رونق نفتی Ltd. s Rigel SAGD پروژه.

رونق نفتی

او گفت: به منظور رونق به مسلم دستور فوتی و فوری در این استان را یک حکم از آن تا به حال به آن را اثبات کند به حال یک مورد فوتی و فوری را دچار آسیب های جبران ناپذیر اگر محروم و در یک تعادل احتمالات دستور موجه بود.

و Romaine گفت که این شرکت تاسیس هر سه زمینه.

“کابینه تاخیر در تصمیم گیری بود نقض وظیفه خود تحت … نفت ماسه حفاظت از محیط زیست عمل می کنند.”

او اشاره کرد که بدون تصمیم به زودی نه تنها می Rigel پروژه بود به خطر افتاده است اما رستگار می تواند بیرون رفتن از کسب و کار به عنوان یک نتیجه.

خارج از دادگاه خندان رستگار مدیر عامل براد گاردینر گفت که او خوشحال بود با Romaine’ تصمیم گیری است.

“ما خوشحالیم که قاضی به نفع ما تصمیم,” گاردینر گفت.

“ما گفت: در تمام طول این بوده است که بسیار کند و خسته کننده روند اما حداقل ما می دانیم که 10 روز از در حال حاضر ما در حال رفتن به یک تصمیم مثبت یا منفی اما حداقل ما باید یک تصمیم” او گفت:.

فورت مک کی اول کشور که استدلال Rigel پروژه خواهد شد که تاثیر منفی بر آن Moose Lake مدیریت برنامه ریزی کرده است به دادگاه تجدید نظر AER تصمیم گیری است.

KMartin@postmedia.com

در توییتر: @KMartinCourts

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im