جوئل Kotkin Q&A در آمدن Neo-فئودالیسم’

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بیایید از ابتدا شروع جوئل. در صحبت کردن در مورد کتاب جدید خود را “آمدن Neo-فئودالیسم: هشدار به جهانی طبقه متوسط” آیا شما به معنای واقعی کلمه ترس است که لیبرال سرمایه داری است که از دست دادن اقتصادی “فئودالیسم”? و لطفا قرار است که کلمه فئودالیسم در مدرن زمینه را برای خوانندگان ما.

تشابه قابل توجه می باشد. در قرن های طولانی پس از دوران فئودالی-اجازه دهید می گویند با شروع در حدود 1200 آس — وجود دارد اما تدریجی افزایش تحرک رو به بالا و رو به رشد قدرت به طبقه متوسط است. در 20th century این پیشرفت تمدید شد به طبقه کارگر است. با وجود آن بسیاری از بحران های لیبرال سرمایه داری ارائه یک راه بهتر از زندگی و انتظارات بالاتر نه تنها آمریکایی ها بلکه اروپایی ها, ژاپنی, شرق آسیایی از جمله چین و کانادا و استرالیا و حتی برخی از کشورهای در حال توسعه.

که پیشرفت متوقف شده در دهه 1970 در غرب به عنوان ثروت شروع به تمرکز در کمتر دست و درآمد رشد همه به پایان رسید اما برای اکثریت قریب به اتفاق. در عوض ما شاهد ظهور دو کلاس که موازی ساختار فئودالی. یکی از الیگارشی به ویژه در دره سیلیکون و دیگر یک نسخه مدرن از clerisy; یک تکرار اشراف نظامی است که پس از پایان امپراتوری روم دیگر قدرتمند روحانیت کلیسای کاتولیک. در ضمن طبقه متوسط آنچه که من اسمش ملک-داشتن yeomanry است کاهش یافته است در حالی که صفوف جدید سرف کلاس — اساسا کسانی که با امید دستیابی به مالکیت و یا یک شات به حرکت به طبقه متوسط — گسترش یافته اند.

این جوهر از neo-فئودالیسم.

شما صدای زنگ در مورد سرنوشت در انتظار “جهانی” طبقه متوسط اما کتاب کانون در کالیفرنیا است. شما باید یک contrarian نظر غالب مشاهده شد که به تازگی با بیان این راه پیشرو نویسندگان پیتر Leyden و روی Teixeira: “کالیفرنیا است که در آینده از سیاست آمریکا است.” ظاهرا شما دیگر بر این باورند که چیزی به جشن می گیرند.

من زندگی در کالیفرنیا برای نزدیک به نیم قرن. زمانی که من آمد در اینجا آن را سرزمین فرصت. مطمئن شوید که وجود دارد فقر بلکه بسیاری از تحرک رو به بالا. مردم به اینجا آمدند به زندگی خود را بهتر. در حال حاضر کالیفرنیا رنج می برد در مقیاس متوسط و طبقه کارگر مهاجرت و بالاترین نرخ فقر تنظیم برای هزینه های هر دولت است. نابرابری به عنوان جیمز Galbraith و دیگران پیدا کرده اند این است که در مورد به عنوان شیب دار به عنوان در هر نقطه.

ما یک بار-پویا سیاست منجمد در محل. کالیفرنیا پر رونق سیستم دو حزبی بدل به یک حزب و دولت تحت سلطه تکنولوژی الیگارشی عمومی کارکنان و فعالان سبز. دولت حزب جمهوری خواه که پس از loomed بیش از این ملت پژمرده به یک Trumpist فرقه شاید با 40% پشتیبانی در بهترین حالت.

در آن halcyon روز آينده خواهد روی تعجب فریاد زدن: “من دیده ام آینده و کار می کند!” صحبت کردن در مورد آنها کالیفرنیا یک دولت که موفق به ترکیب اجتماعی تحمل پویا نوآوری در فن آوری. اما خواندن کتاب خود را به من خاطر نشان کرد که این خط در اصل متعلق به لینکلن Steffens و این که او صحبت کردن در مورد اتحاد جماهیر شوروی در سال 1919.

چگونه apt. این ترقی خواهان در حال حاضر اغلب عمل مانند والتر Duranty نیویورک تایمز خبرنگار که اساسا flacked برای استالین در قحطی بزرگ. آنها نمی خواهید به شنیدن هر چیزی بد در مورد کالیفرنیا به دلیل آن است که نقش خود را مدل. چگونه اغلب گاوین Newsom یا کامالا هریس هر دو سابق سان فرانسیسکو مقامات مقصر است شهر اختلال جرم و بی خانمانی? چگونه اغلب خبرنگاران توجه داشته باشید که با وجود ruinously گران محیط زیست سیاست های دولت انجام می شود بهتر از حد متوسط کار کاهش گازهای گلخانه ای در حالی که طلبانه ارسال بیشتر از تولید آن در خارج از دولت ؟ ممکن است ما موظف به استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی, اما آن را به طور فزاینده ای روشن آنها خواهد بود ساخته شده است در جای دیگر به عنوان تسلا فقط اعلام جدید خود را گسترش خواهد خارج Austin. ایضا با SpaceX است که تغییر از جنوب کالیفرنیا به تگزاس و فلوریدا. تصور کنید این گیاهان می تواند انجام داده اند جنوبی L. A. یا فرزنو!

اگر ما تا به حال یک جمهوری خواه فرماندار چاقو را خارج از مترقی حاکم بر رسانه ها. در عین حال هر حزب در قدرت اقتصادی و بی عدالتی باقی می ماند حتی اگر به ریاست مردم با “حق” ایدئولوژی. نفاق است فقط واضح تر در حال حاضر.

Joel من و شما بودند خبرنگاران جوان با هم در کالیفرنیا جری براون فرماندار ، چه چیزی تغییر کرده است در مورد دولت های پس پس ؟

کالیفرنیا از آن زمان تا به حال یک حس بزرگ و خوش بینی. ما شاهد یک هجوم استعداد و جاه طلبی از سراسر جهان است. لس آنجلس شد تبدیل شدن به یک شهر بزرگ جهان وطنی. در حال حاضر مهاجرت داخلی تبدیل شده است به شدت منفی و مهاجرت از خارج از کشور کاهش یافته است و همچنین. ما تا به حال یک اقتصاد است که شامل فن آوری, سرگرمی, تولید و کسب و کار خدمات. این همه کاهش یافته است به خصوص در خارج از منطقه خلیج.

در یک یادداشت شخصی L. A. شد بسیار استقبال از شهرستان. به عنوان سال رفت و در آن کمتر شد تا به عنوان تلاش مردم با قیمت مسکن, اجاره همیشه در حال رشد و مقررات ناکارآمد مدارس و افزایش مالیات. آن را بیشتر شبیه به نیویورک اما بدون مزایای فرهنگی و غنی معنوی زندگی است. ما نقل مکان کرد و پنج سال پیش به اورنج کانتی که در آن مردم به طور کلی بهتر است و شما می توانید در اطراف تا حدودی به راحتی. این شهر همچنین دارای یک سیستم دو حزبی که تحت فشار قرار می دهد در officeholders به انجام.

در آن روز کالیفرنیا نگاه کردن در تگزاس است. در میان چیزهای دیگر, ما افتخار در مورد: آمریکایی های مکزیکی در کالیفرنیا شد آشکارا بهتر از همتایان خود در تگزاس و کشورهای دیگر. در کتاب خود شما سند است که این دیگر درست است. چه اتفاقی افتاده است ؟

تگزاس شده است برنده بزرگ. آن را تبدیل به بیشتر جهان وطنی — توسط برخی از اقدامات هوستون در حال حاضر بیشتر قومی متنوع از L. A. آن را گسترده تر اقتصاد است. Latinos انجام بهتر وجود دارد (پر جنب و جوش دو سیستم باعث می شود رقابت برای خود رای اجباری) به عنوان آمریکایی های آفریقایی تبار نظر آموزش و پرورش در مالکیت خانه و درآمد در مقایسه با سفید پوستان است. ما شاهد دیگر صعودی مناطق مانند رالی-دورهام, Nashville, Des Moines, و حتی مناطق کوچکتر مانند فارگو داکوتای شمالی, شمال غرب آرکانزاس (دفتر مرکزی به خارج, J. B. شکار و تایسون), Huntsville Alabama, و, Madison, Wisconsin.

اگر وجود دارد کالیفرنیا “معجزه” و من فکر می کنم آن است که در حال حاضر اتفاق می افتد به طور فزاینده ای در جای دیگر. به صورت اختصاصی در کالیفرنیا این بسیار دردناک است. من هنوز هم معتقدم کالیفرنیا دارای منابع و دانستن-چگونه برای ایجاد یک عملکرد اجتماعی دموکراسی مبتنی بر کار و رفاه اما کمی وجود دارد که حمایت سیاسی چه خواهد بود چیزی از بازگشت به Pat Brown سیاست های پرورش و رشد طبقه متوسط است. سبزی های حریص خود جذب اقلیت حاکم و دولت clerisy هیچ علاقه ای به توسعه مستقل شهروندان; آنها می خواهند numbed افراد آنها حکومت می تواند و گول زدن با کمی خویشتن داری.

شما نوشتن که کالیفرنیا است به طور همزمان ثروتمندترین و فقیرترین ایالت در امریکا — که آن را دارای بالاترین نرخ فقر تنظیم برای هزینه های زندگی بیش از هر دولتی در کشور است که 8 میلیون کالیفرنیا در فقر زندگی می کنند. چقدر از این رانده است گزاف مسکن هزینه ؟ وجود دارد هر راه حل به آسمان بالا املاک و مستغلات ؟ این یک بحران تمام راه را تا سواحل غرب گذشته از مرز کانادا — و در سواحل شرق ،

مشکل املاک و مستغلات است که دو برابر شده است. کالیفرنیا تنظیم مقررات و سیاست های آن را بسیار سخت برای ساخت مسکن در حاشیه جایی که زمین ارزان تر است. Densification دولت در اولویت است که به طور کلی به معنی نه تنها قیمت های بالاتر اما کمتر از یک خانواده و یا townhome نوع است که خانواده ها تمایل به ترجیح می دهند. در همان زمان شما باید یک اقتصاد که تولید به شدت کم درآمد بیش از دهه گذشته 80 درصد از مشاغل جدید پرداخت کمتر از متوسط درآمد و نیمی از کسانی که تحت $40,000 در سال است. هنگامی که شما عامل این دو چیز با هم ساحلی کالیفرنیا است که بیشتر غیرقابل تحمل مسکن در کشور است. مردم فرار به مکان هایی مانند دنور و سیاتل به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان افزایش قیمت وجود دارد.

در روند کالیفرنیا دولت که طولانی نماد جوانی تبدیل شده است به مراتب بهتر تر و مردمی مثل من که آمد زمانی که گرفتن خوب بود. جدید کالیفرنیا و کودکان از متولدین تا حد زیادی نمی توانیم یک خانه و چند کسب درآمد به اندازه کافی برای حتی فکر می کنم در مورد آن. وقتی مردم آمار 30s خود را, آنها مجبور به انتخاب کنید که آیا به ماندن در این ملاحظه ای جذاب دولت و یا شروع یک زندگی جای دیگر. در حال حاضر ما در حال پیری 50 درصد سریع تر از بقیه کشور است. این نظرسنجی نشان می دهد که این اقلیت ها و millennials که به طور کلی اکثر ناراضی. مسن تر بود ممکن است تمام این تغییرات اما آنها اغلب ثروت از خانه های خود محافظت گزاره 13. عمومی کارکنان بازنشسته می تواند در مخمل خواب دار حقوق بازنشستگی. در ضمن فن آوری نخبگان بستگی دارد وارد کار هر دو برای نیروی کار ماهر و ارزان و خدمات است. فرصت ها برای مردم زندگی در اینجا بیش از حد محدود به شرکت گسترش در جای دیگر در آمریکا یا خارج از کشور برای ایجاد یک زندگی طبقه متوسط بیشتر ممکن است در جاهای دیگر.

من فرض کنیم که تمام شکاف ها شما نوشتن در مورد در “آینده نو فئودالیسم” تشدید شده اند همه گیر ناشی از مستند.

همه گیر شتاب تغییر به neo-فئودالیسم. بزرگ بازنده شده اند کار ضعیف بسیاری از آنها شغل خود را از دست. این يومان کلاس کسب و کارهای کوچک در حال حاضر آمار شیفت به خرید آنلاین است نابود شده است. خیابان اصلی که آن را می گرداند خواهد شد و حتی بیشتر تحت سلطه زنجیر. برندگان بزرگ شده اند tech الیگارشی که در حال حاضر تسلط بر بازار سهام به درجه بی سابقه ای اما تولید بسیاری از مشاغل طبقه متوسط. این clerisy — است که حرفه ای مدیریتی کلاس — انجام داده است به خوبی در حال گسترش قدرت خود کار در خانه و به خصوص در دولت هنوز هم پرداخت می شود.

من می بینم که بسیار “بیدار” دانش آموز دبیرستانی از شرق خلیج تحت فشار معامله گر جو به تغییر برخی از بسته بندی و برچسب و پس از او تشخیص داده نژادپرستی در این آرم به عنوان “معامله گر خوزه است.” چه چیزی شما را به عنوان پایدار کلاس و مسابقه مفاهیم اقتصاد در پست COVID پست-جورج فلوید ،

نژاد دستور کار “بیدار” است قدرتمند در کالیفرنیا حتی به آمریکایی های آفریقایی تبار ترک دولت و به طور فزاینده طبقه کارگر Latinos پیوستن به آنها را. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است متمرکز پلیس مسائل و اساسا نئو مارکسیستی. آنها قادر نخواهد بود برای رسیدگی به مشکلات واقعی پشت نژادی شکاف مانند افتضاح مدارس و عدم upwardly موبایل مشاغل, خانواده, فروپاشی و بالا خانه قیمت. چپ در کالیفرنیا به نظر می رسد فراموش کرده اند که هدف از دموکراسی اجتماعی بود که به زندگی روزمره بهتر و بیشتری ایجاد تحرک رو به بالا. به جای آنها عقده روحی در چگونه برای ایجاد هنر و رسانه در تصویر خود را.

آن حیرت انگیز است برای دیدن ما شرکت های بزرگ را در به مطالبات از افرادی که در دراز مدت هدف این است که برای از بین بردن خود وجود است. گمان می کنم آنها ممکن است فکر می کنم که با انجام نمادین عمل می کند برای دیدار با خواسته های نژادی یا جنسیتی شکایت آنها می توانند همچنان به تحکیم ثروت و قدرت خود را آزادانه. گرگ ها از درب. اما اگر آنها واقعا در مورد مراقبت عدالت اجتماعی آنها خواهد در مورد مراقبت از مردم چگونه درمان می شوند در چین است. اما که خواهد صدمه دیده است خط پایین خود را.

چه نقش خوب یا بد باید محیط زیست در ایجاد “فئودالی” شرایط شما توصیف?

در کالیفرنیا سبزها بی حد و حصر پول و حمایت از هر دو اولیگارشی و clerisy. آنها شده اند مهم در سوق دادن کسب و کار به خصوص صنعتی آنهایی که از دولت در حالی که رانندگی کردن قیمت انرژی است. به عنوان فعال محیط زیست مایک Shellenberger و دیگران اشاره کرده اند که جنبش سبز بسیار کمی علاقه خود را چگونه سیاست تاثیر اکثر مردم است. آنها بر این باورند با شور مذهبی در جهان بینی خود را و می خواهم برای به حاشیه راندن هر کسی که مخالف است. شاید منتقدان و مخالفان در حال سوخته در خطر است, اما آنها همیشه در معرض خطر مالیده شده از روی اینترنت و در رسانه های جریان اصلی. فئودالی ذهنیت دیجیتال روش.

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin hovarda betElektronik sigara