تعداد مدعیان بیکاری افزایش می یابد به عنوان خانه در نظر مزایای اضافه

دموکرات ادعا اعتبار برای افزایش نرخ بیکاری غرامت از این لایحه که در مجلس سنا اوباما هفته گذشته منتشر شد.

سناتور. Richard J. دوربین D-Ill., شماره 2 رتبه بندی سنا از حزب دموکرات گفت: در طبقه چهار شنبه موجود بیکاری سیستم کافی نبود در زمان بحران است. او گفت: این قانون را قرار داده مزایای بیکاری “در استروئید.”

“ما گسترش دوره های اضافی جبران بیکاری از سه ماه به چهار ماه,” او گفت:. “ما فکر می کنیم آن را معقول و منطقی به مردم صلح از ذهن است.”

Durbin همچنین مخالفت با جمهوری خواهان بیش از $600 هفتگی غرامت اضافی. او گفت: وزارت کار گفته بود آن را بیش از حد دشوار است به استفاده از افراد درآمد برای محاسبه مزایای. “$600 شکل که ما گرفتیم این بود که تلاش برای مطمئن شوید که هر کس ساخته شده بود کل ” Durbin گفت: در طبقه. “اعتقاد من این است که یک ثروت باد آورده.”

این لایحه نمی دهد یک برچسب قیمت برای گسترش چشمگیر بیکاری اما مشخص است که 100 درصد از پول نقد اضافی خواهد جریان به سازمان های دولتی از بودجه فدرال با بودجه بیشتر برای دولت از جمله پول برای پوشش نیاز دیگری از این لایحه که برنامه های کاربردی به کار گرفته می شود آنلاین و تلفنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>