جیم فانینگ Expos’ اولین GM می میرد 87

محتوای مقاله در ادامه

برگرفته بازگشت و به عنوان مدیر در سال 1982 اما Expos به پایان رسید ناامید کننده سوم. برگرفته نقل مکان کرد و به مقابل دفتر توزیع بیش از این مدیر کار به لایحه Virdon.

John McHale این Expos اول رئیس جمهور مشغول به کار با فانینگ در بریوز’ سازمان و استخدام او در مدت کوتاهی پس از فانینگ شروع به کار برای لیگ اصلی بیس بال مرکزی سراغ دفتر. برگرفته ساخته شده جامد جزئی-سیستم لیگ و با استفاده از چندین برخی از اولیه پیش نویس میدارد به عنوان بخشی از تجارت برای زنگ زده Staub که شد این تیم, اولین ستاره.

Staub, که با نام مستعار Le Grand نارنجی بود و مسلما محبوب ترین بازیکن در حق رای دادن تاریخ اما او گرفتار صاحب چارلز Bronfman در سال 1972 که خواستار یک قرارداد به ارزش $100,000. برگرفته معامله Staub به نیویورک متس سه به طور منظم — shortstop تیم Foli outfielder کن سینگلتون و اولین baseman مایک Jorgensen. به کمک آنها مونترال ادعا برای NL East عنوان در سال 1973. برگرفته زمانی به درجه ای از موفقیت خود را در طول هشت سال به عنوان GM, اما او به جای چارلی فاکس زمانی که Expos, سقوط در سال 1976.

برگرفته پر تعدادی از نقش ها در Expos جبهه و همچنین در خدمت به عنوان یک تحلیلگر در رادیو و تلویزیون. او بعدها به عنوان دستیار مدیر کل Toronto Blue Jays و به عنوان یک خدمت خوب شد سفیر برای این تیم است.

برگرفته متولد شد و در شیکاگو اما در آیووا. او به نظر می رسد در 89 بازی های لیگ بیش از چهار فصل با توله شیکاگو. او به کانادا Baseball Hall of Fame در سال 2000 تبدیل شد و یک شهروند کانادایی در سال 2012.

[email protected]

twitter.com/zababes1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im