در یهودی بیمارستان عمومی یکی از چهار کبک بیمارستان های تعیین شده به عنوان مراکز برای افرادی که تست مثبت برای ویروس جدید آنها آماده است.

می گویند وجود دارد بیمارانی که بیمار به اندازه کافی با کروناویروس جدید است که آنها را به بستری در بیمارستان. این می تواند اتفاق می افتد.

کبک گزارش اولین مورد در هفته گذشته از COVID-19 بیماری ناشی از یک گونه جدید از همه جا coronavirus مسئول همه چیز از سرماخوردگی به سارس. می تواند وجود داشته باشد بیشتر است.

در یهودی بیمارستان عمومی یکی از چهار کبک بیمارستان — دو در مونترال و کبک سیتی — تعیین شده توسط ولایتی وزارت بهداشت به عنوان مراکز برای افرادی که تست مثبت برای ویروس جدید و کسانی که بیمار هستند به اندازه کافی به نیاز به پذیرش آنها آماده است.

“همه گیر شده است در جلسه کمیته به طور منظم به مطمئن شوید که ما باید تجهیزات مناسب و آموزش,” دکتر گفت: ایو Longtin صندلی بیمارستان را عفونت پیشگیری و کنترل واحد در روز دوشنبه در یک رسانه های تور از 10 طبقه از بیمارستان غرفه K که در آن این بیماران خواهد کرد. “آنچه ما از زمانی که این ویروس جدید اعلام شد به سادگی به سطح شیب دار تا ما آمادگی.”

بخشی از این شامل شبیه سازی از جمله “زنده” شبیه سازی در اتاق اورژانس واحد مراقبت های ویژه و طبقه که در آن بیماران خواهد کرد. و بخشی از آن را به معنای اطمینان از مراقبت های بهداشتی کارگران به درستی آموزش دیده در پوشیدن و doffing — دنده محافظ.

یک ویدئو نشان می دهد که کارگران چگونه زمان را به همین تجهیزات که شامل نزدیک اتصالات N-95 ماسک ماسک, انزوا, لباس و دستکش به اندازه کافی بلند به گسترش فراتر از عبا را کافهای.

حتی مهم تر از دانستن چگونه برای همین یکبار مصرف تجهیزات حفاظتی است که بدانیم چگونه به در اوردن آن را به درستی. حذف آن نشان دهنده بزرگترین خطر انتقال برای مراقبت های بهداشتی کارگران با توجه به تصویری. وجود یک سیستم دوستان به اطمینان حاصل شود که آنها آن را انجام دهد به درستی که بدان معنی است که مطمئن شوید به لمس سطوح بیرونی هر یک از تجهیزات در حالی که آن است که حذف شده است.

اکثریت بزرگی از مردم که تست مثبت برای coronavirus نسبتا خفیف علائم و می تواند در خانه بماند گفت: دکتر لوئیس خیش مدیر خدمات حرفه ای برای CIUSSS غرب-مرکزی مونترال که شامل یهودی طور کلی در روز دوشنبه. کسانی که علائم شدید هستند به اندازه کافی به آنها نیاز به بستری در بیمارستان به طور کلی باید شرایط بهداشتی اساسی.

“ما نباید افتاد اما ما باید این بیش از حد به آرامی” Longtin گفت. “این است که یک دشمن جدید.”

و آن را دشمن بیمارستان آماده است تا در.

غرفه K است که باز در سال 2016 در Légaré سنت طراحی شد که قادر به مقابله با شیوع بیماری مانند COVID-19. کل طبقه 10 و نیم واحد مراقبت های ویژه هستند و مجهز به سیستم تهویه ویژه است که به اتاق ظرفیت برای فشار منفی. این به این معنی است که هوا در اطراف بیماران — هوا است که احتمالا آلوده — ترک خواهد کرد نه از طریق باز کردن درب. آن است که recirculated در هر نقطه در موسسه خیش توضیح داد اما فیلتر و تخلیه.

بیماران در انزوا در این منفی-فشار اتاق نمی خواهد نیاز به هر گونه تجهیزات ویژه: بهداشت و درمان-مراقبت کارگران و درمان آنها را می پوشند نزدیک-اتصالات N-95 ماسک صورت سپر یکبار مصرف و جداسازی لباس با elasticized کافهای و دستکش با کافهای که می آیند تا در طول آستین لباس. این اتاق قابلیت antechambers که در آن کارگران دان و اوردن این دنده محافظ.


در این عکس گرفته شده در فوریه 26, 2020 نشان می دهد که یک داوطلب (L) توزیع محافظ برای دیگران در ووهان در چین هوبئی مرکزی استان. یک گروه از داوطلبان در ووهان با این نسخهها کار بر کمک به زنان باردار برای رفتن به بیمارستان در شهر قرنطینه در طول COVID-19 شیوع کروناویروس.

STR / خبرگزاری گتی ایماژ

بسیاری از ما دیده می شود فیلم هایی از چین که در آن جدید کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر از مراقبت های بهداشتی کارگران پوشیدن hazmat مناسب. بیمارستان در چین خانه بیماران در خوابگاه و ارسال بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران “به صرف هشت ساعت در شیفت در مناطق باز. که بسیار متفاوت از آمریکای شمالی واقعیت” Longtin توضیح داد.

کانادا مقامات بهداشت عمومی توصیه نمی hazmat مناسب چرا که آنها دشوار است برای همین و در اوردن و به دلیل خطر آلودگی به خصوص به عنوان آنها در حال حذف شدن است.

به این دلیل که یهودی کلی تعیین مرکز معنا نیست که مردم باید به نوبه خود اگر آنها فکر می کنم آنها باید coronavirus Longtin گفت. بلکه آنها باید شماره 811 “و آنها را مورد ارزیابی و تعیین خواهد کرد اگر شما نیاز به دنبال مراقبت های بهداشتی — و اگر پس از آن.”

گفت: معدنچی: “coronavirus باعث COVID-19 در حال ظهور ویروس, اما نه گذشته یک بیمارستان روبرو خواهد شد. ما می توانیم مراقبت از افرادی که آلوده می شوند: آنچه که ما در حال تلاش برای جلوگیری از انتقال ویروس است.”

روز دوشنبه Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی ذکر شده نیاز به چشم انداز. نود درصد از 88,913 موارد گزارش شده تا کنون در چین و بسیاری از آنها در یک استان. از 8,739 موارد گزارش شده در خارج از چین 81 درصد از چهار کشور ،

از دیگر 57 تحت تاثیر کشورهای “38 گزارش 10 مورد و یا کمتر, 19 گزارش کرده اند تنها یک مورد و تعداد زیادی از کشورها در حال حاضر شامل ویروس و نه گزارش شده در دو هفته گذشته” او گفت:. “دانستن و درک خود را از بیماری همه گیر است که اولین گام برای شکست دادن آن است.”

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im