JCT: Coronavirus کمک لایحه کاهش مالیات توسط $591B بیش از 10 سال

Coronavirus بسته نجات مالی خانه را تا جمعه خواهد صرفه جویی در خانواده های ایالات متحده و کسب و کار نزدیک به 1 تریلیون دلار مالیات در این سال هر چند شرکت را مجبور به پرداخت یک تکه از آن دوباره شروع به 2021.

کمیته مشترک در پرداخت مالیات تخمین می زند که به طور کلی در طول دهه آینده مالیات مفاد عظیم امداد لایحه هزینه خواهد شد $591 میلیارد دلار است. که تقریبا یک چهارم از کل 2.2 تریلیون دلار هزینه اولیه مقامات کاخ سفید را شمارش تا هر چند برخی از مستقل پیش بینی هستند و حتی گرانتر.

بزرگترین انداز فوری از بسته در می آید از یک حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی برای کارفرمایان که قرار کردن نیاز به پرداخت $352 میلیارد دلار در امنیت اجتماعی مالیات بر دستمزد و حقوق تا بعد از این سال است.

بازپرداخت مورد نیاز است سفت: نیم است که به علت پایان سال 2021 و بقیه تا پایان سال 2022 در بالای مالیات حقوق و دستمزد آنها می خواهم که معمولا باید برای تسویه حساب کردن. که می تواند با ایجاد فشار بر قانونگذاران به کشش بازپرداخت اگر اقتصاد هنوز به طور کامل بهبود نیافته پست-COVID-19. اما تا زمانی که IRS recoups پول در عرض 10 سال بودجه پنجره, هزینه های کلی از بسته کمک قابل ملاحظه ای پایین می آید.

بزرگترین قطعه از این بسته است که نیازی به بازپرداخت هستند اندازه گیری محور: تخفیف مالیاتی تا 1200 $در هر فرد است. ازدواج زوج تشکیل پرونده به طور مشترک دریافت تا $2,400 با اضافی $500 برای هر کودک است. سود شروع به فاز از بالا $75,000 و 150.000 دلار در درآمد ناخالص تنظیم برای افراد و مشترک filers بود. قیمت: $292 میلیارد دلار با توجه به JCT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im