جک Todd: The sound of silence در مونترال به نظر می رسد پس از آخرالزمانی

پلیس, کشتی, توسط, تبدیل و پارک کردن راه. یک پیرمرد toting یک کیسه مکث و مذاکرات به پلیس از فاصله حدود 15 فوت است. یکی دیگر از پلیس می کشد تا بعد اول و سپس یک سوم ماشین پلیس. آنها نشستن سه پهلو به پهلو صحبت کردن. آنها به مسدود کردن ترافیک به دلیل وجود ترافیک برای جلوگیری از وجود دارد بیشتر ماشین های پلیس در وظیفه از مردم به پلیس است.

این است که مونترال. ما گلهای خارج و در مورد افراد به ندرت با عجله. دو لیوان شراب عامیانه همیشه با زمان یک دوم فنجان قهوه است. ما اساتید اتلاف وقت و ماهر loiterers خبره از جشنی قابل تامل است.

اما شهر احساس تخلیه از حیات خود را در این یکشنبه صبح سربی و خسته تحت سفیدی آسمان را تهدید می کند که باران. رها به مرغان و کبوتر. حتی مجسمه باکره به عنوان ستاره دریا در بالای Bonsecours نمازخانه دارای آغوش او مطرح شده که اگر در نیایش — اما با کف دست تبدیل به بیرون به عنوان اینکه او در تلاش است برای دفع برخی نامرئی کنید.

من ترک بندر به پلیس و wheeling مرغان و سر تا اصلی. حتی معمول گروهی از مردان بی خانمان خارج از آبجوسازی از دست رفته است اما دورتر همراه تنهاست panhandler کار گوشه. این دوران سخت برای panhandlers چرا که وجود دارد هیچ کس در اطراف به پر کردن آن جام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im