جک Todd: اورژانس دروازه بان یک نفس هوای تازه در یک odorous زمستان

و بی وقفه overhyped تورنتو افرا برگها بودند skewered با chirp برای سنین: “شما از دست داده و به Zamboni راننده.”

است و در زمستان از بد بودن. زمستان تعفن stunk از چاه مستراح در کاخ سفید به منچستر سیتی از NHL وزارت بازیکن معرض خطر به سطل زباله می تواند فوق العاده Houston Astros.

از آن شده است بیچاره داور دین مورتون انداختن F-بمب در برندان گالاگر که Canadiens دستیار کاپیتان جرأت شکایت در مورد آبجو-لیگ officiating. این انسان بوده است شهرستان شدن دو سال محرومیت از لیگ قهرمانان برای صرف نقض بازیکنان NBA با 30 میلیون دلار در هر سال قرارداد خود را تنظیم معاملات و بالاتر از همه کمیسر راب مانفرد گرفتن سومین رسوایی بزرگ در تاریخ طولانی از لیگ اصلی بیس بال و باد آن را به یک گردباد است که تهدید به خراب کردن کمیسر و ورزشی خود را با او همراه است.

از آن شده است حرص و طمع و نادانی در سراسر هیئت مدیره در ورزشی مهم به نقطه که در آن شما می خواهید به لحن بی پایان و بی معنی تجارت-مهلت jibber-پرحرفی و عقب نشینی به یک غار بدون وای فای.


Carolina Hurricanes اضطراری goaltender دیوید Ayres طول می کشد یک استراحت در عمل در برابر افرا برگها در روز شنبه, فوریه. 22, 2020 در تورنتو است.

احسان جان Sokolowski / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

به این ظروف سرباز یا مسافر در پایان ماه فوریه تزریق یک Zamboni راننده یکی از داستان سیندرلا که به پایان می رسد با سیندرلا پیروز و بی وقفه overhyped تورنتو افرا برگها skewered با chirp برای سنین: “شما از دست داده و به Zamboni راننده.”

ما مدیون دیوید Ayres قلبی با تشکر از شما امروز. یا به دلیل این است که از کبک دلچسب merci beaucoup M. Ayres. برای بخشی از یک بازی هاکی روی او تا به حال این ملت با هم کشیدن که ما به ندرت برای هر چیزی از طلا-بازی مدال در المپیک است.

نه تنها 42 سال Zamboni راننده فشرده به خدمات اورژانس پشتیبان goaltender پس از کارولینای goalies جیمز ریمر و پیتر Mrazek هر دو صدمه دیده است — او ضرب و شتم Maple Leafs. در حالی که با پوشیدن یک برگ ماسک نشده است.

شاهکار خواهد کشیده شده اند مقدار زیادی از توجه مهم نیست که کانادا تیم Ayres ضرب و شتم — اما واقعیت این برگها شد و در پایان دریافت این غیر محتمل 6-3 beatdown ساخته شده آن را شیرین تر از ساحل به ساحل. در هر گوشه و مخفیگاه از این قریب به اتفاق ملت شده است کوبیده توسط برگها 24/7 سد برای سال در حال حاضر هر طرفداران هاکی در کشور گفت: یک هزار بار در بیش از این تجمع استعداد بود مثل هیچ کدام دیگر تا به حال مونتاژ است که Auston ماتیوز بزرگترین گلزن پس Wayne Gretzky و مورگان Rielly بیشتر از بابی Orr.

حتی در حال حاضر زمانی که بسیاری از ما می دانیم این است که عمیقا ناقص تیم ضربه طبل می رود و بدون مکث. در پی Ayres پیروزی شنبه شب سابق تورنتو مقاله نویس روزنامه دامین کاکس با اشاره به برگها هنوز بهتر از حبس.

آره شخص. اما بسیاری خود را مورد ضرب و شتم شد توسط Zamboni راننده.

مانند سیاه و سفید عکس از تورنتو آخرین جام استنلی رژه این یک باید به خوبی برای نیم قرن یا بیشتر. نه تنها آن را نهایی chirp پیروزی برای دیوید Ayres شد یک پیروزی برای هر اضافه وزن آبجو-لیگ دروازه بان که فکر می کند او می توانست پاتریک روی هر رو به جلو که اسکیت در حرکت آهسته اما می بیند خود را به عنوان یک کشف نشده کانر McDavid.

Ayres است رودی در نظر گرفتن زمینه برای نوتردام. او Rocky تاب آپولو کرید حتی به عنوان چهره اش حل می شود به خونین ، او همه شکست تلاش برای دریافت در یک overdog جهان است. برای هر طرفداران هاکی که فکر آنچه در آن می خواهم برای متوقف کردن Auston ماتیوز — Ayers شده است وجود دارد و انجام داده است.

Proudest فرد در این کشور شنبه شب بود که سارا Ayres که تا به حال ایستاده بود و خواب خواب با یک مرد که سرنوشت آن به نظر می رسید در حال حاضر گذشت. “من شادترین proudest زن در این سیاره چون من انسان رو به زندگی کردن خود را ultimate dream” سارا Ayres توییتی هنگامی که آن را بیش از. “… من نیز تعجب من هنوز هم یک صدا.”

در سراسر کشور طرفداران هاکی تحسین اما برگزار شد به سلامتی, چرا که آنها به عنوان خشونت به عنوان او بود. او همچنین در توییتی مختصر و مفید دو کلمه تعجب فوری بازی بود اما این یکی لزوما به معنای مناقصه گوش — اگر چه آن را به کانادا به عنوان Zamboni رانندگان است.

لحظه کشف و ضبط کانادا تخیل به نقطه ای که در آن اغلب نفس الکساندر Ovechkin سپرده شد و به پشت صفحات با 700th هدف که قرار است بزرگترین هدف-گلزن زمان ما در فاصله قابل توجه از یک بار قابل دسترسی در مجموع 894. Ovechkin باید حداقل چهار فصل به تهدید Gretzky و احتمالا بیشتر از پنج یا شش — اما شما نمی خواهید به شرط بندی در برابر او بیشتر از شما شرط می بندم در برابر او برنده Maurice Richard جایزه هر سال داده شده.

این Canadiens و خود را 3-0 shutout از سناتورهای اتاوا نیز از دست داد در تصادفی که تا به حال غیر منتظره سود آرام گفتگو در دوزخی مهلت تجارت — یکی دیگر از کسانی که مصنوعی تاریخ در تقویم ورزشی شبکه شیر فراتر از تمامی عقل است.

مهلت خواهد آمد دوشنبه بعد از ظهر. از آن خواهد شد به احتمال زیاد به این معنی نیست خیلی از نظر استنلی فنجان برنده و یا از دست داده اما که نمی خواهد نگه داشتن سر صحبت از ضرب و شتم آن را به مرگ از سحر تا به شب.

برای بخشی از من, من علاقه مند هستم فقط اگر دیوید Ayres ارائه شده است یک قرارداد. پس از همه, او باید چیزی خاص — ضرب و شتم او توانا Maple Leafs.

[email protected]

twitter.com/jacktodd46

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de