جک تاد — Canadiens’ فصل توست و تمام مشاغل در خط

این تلاش تیم این است که در مورد به دست برگشتی برای سومین فصل متوالی و چهارمین بار در پنج سال و غیر قابل قبول است که — به خصوص در مونترال.

روز قبل از گرت رتبه و دین مورتون تبدیل در یک officiating عملکرد پنج شنبه شب پس از فاسد به طور معمول رواقی برندان گالاگر منتقل شد به آتشین postgame فوران های Canadiens بی سر و صدا ساخته شده خود را به خروج از این بدبخت فصل با از دست دادن خانه به آریزونا کویوتس.

آن را رسمی. هنوز هم وجود دارد اما نیز وجود دارد یک ریاضی امکان شما ممکن است ضربه 6/49 برنده تمام پولها. با حبس در خارج به دنبال در و رو به یک سفر جاده ای به بوستون و پیتسبورگ آریزونا بازی بود که یکی از آنها تا به حال برای قرار دادن در ستون پیروزی. دالاس بازی دیگری بود.

در حال حاضر من بهت زده به عنوان به عنوان هر کس دیگری به عنوان به چگونه دو داور با تنها شش اسکیت باز به دیده بان می تواند موفق به اطلاع یا حداکثر Domi دهان در حال پاره کردن یک چوب و یا یک آشکار مرکز-ice سفر به مسافت پایین Joel Armia — اما خوب تیم منفجر نمی 3-0 آگهی در صفحه اصلی, مهم نیست چقدر بد officiating.

در حقیقت هر گونه امید به Canadiens تا به حال از یک معجزه تجدید حیات شد سوخته زمانی که کاپیتان شیا وبر رفت. این تیم در زمان اخبار مانند مایک تایسون uppercut به شبکه خورشیدی. در مواجهه با مهم هفته آنها از دست تمام چهار بازی فصل خود را به طور موثر با روز ولنتاین است.


Canadiens goaltender Carey قیمت پاک جن در برابر دالاس ستاره ها در بل مرکز در روز شنبه, فوریه. 15, 2020, در مونترال.

ژان-ایو Ahern / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

به پایان تلخ این را به عنوان یک تیم که کمتر از مجموع قطعات خود را برای دلایل است که باقی می ماند کمتر روشن است. منصفانه و یا غیر منصفانه و سرزنش شده است apportioned به سر مربی کلود ژولین و جنرال موتورز مارک Bergevin. طرفداران می خواهند خون بر روی فرش و آنها آن را می خواهم در حال حاضر به نقطه ای که برخی می خواهند Bergevin اخراج بلافاصله با تجارت مهلت یک هفته دور.

این پیشنهاد مضحک است اما منجر به یک حقیقت عجیب و غریب در زمینه ای از دست این فصل که این تیم به نظر می رسد بدتر با وجود یک سری از حرکت قوی ساخته شده توسط Bergevin بیش از چند سال گذشته معاملات آورده است که در Domi, توماس تاتار, Armia و جوان نیک سوزوکی که صرفا شده Canadiens بهترین اسکیت باز در ماه گذشته است.

Bergevin به سادگی نمی از دست دادن قابل توجهی از معاملات هنوز تیم خود را در مورد به دست برگشتی برای سومین فصل متوالی و چهارمین بار در پنج سال و همانطور که منتقدان خود را سریع به اشاره و غیر قابل قبول — به خصوص در مونترال.

بهانه وجود دارد اعم از Carey قیمت نوامبر رکود به از دست دادن چهار کلید به جلو در یک بار به شرم آور کار انجام شده توسط داوران رتبه و مورتون در شنبه شب — اما هر تیم دارای مسائل برای غلبه بر. آنهایی که خوب فراموش تیم مانند بوستون پیتسبورگ و تمپا همه در حال حاضر بخار نسبت به پلی آف به عنوان حبس محو دور.

این فاجعه کشش به نظر می رسد آغاز زمانی که جاناتان Drouin مجروح شد و به دنبال آن در جانشینی سریع توسط پل بایرون Armia و گالاگر. هنگامی که او در نهایت بازگشت به عمل Drouin بود پشت در صف برای تمام چهار بازی به عنوان هر چند او cradling یک کارتن تخم مرغ در تیغه از چوب و سپس پایین آمد و با پیچ خوردگی — تماس با قلب خود و تمایل به سوال همه را دوباره و دوباره.

در ضمن ایلیا Kovalchuk که تا به حال ارائه شده از جمله افزایش فوق العاده ای برای تیم و طرفداران به طور یکسان به یک دیوار برخورد و تحویل تنها یک هدف و یک کمک در شش بازی. که انتظار می رود برای یک بازیکن است که دیده می شود محدود عمل بیش از دو فصل گذشته اما این است که به جای یک دیوار پیچیده ممکن است هر گونه قرارداد و/یا مذاکرات تجاری.

در حال حاضر وبر است فصل است و نان تست و جف Molson خواهد شد که برخی از تصمیمات آمده مارس و گلف است. در حال حاضر Bergevin می رود به مهلت تجارت تنها با یک زن و شوهر از بازیکنان که باید untouchable: گالاگر زیرا او قلب و روح و سوزوکی چرا که او در آینده است. من می چسبیدن به تاتار و جف Petry اما زمانی که تیم خود را بازی می کند به عنوان این یکی همه مشاغل در خط هستند — از جمله کسانی که از مهربانی, مربی و جنرال موتورز خود را.

♦♦♦

بیس بال است که مسائل در مونترال در ماه ژوئن سال 2024? به شما می گویند ؟

در عین حال به نظر می رسد در حال حاضر بازگشت Expos (یا بیشتر به درستی سابق اشعه) در حال حاضر همه اما یقین حداقل در پایه مشترک با شهر تمپا. با توجه به یک گزارش از دوست قدیمی من Réjean ترمبلی, استفان Bronfman گروه در حال حاضر تنها چند ماه به دور از تبدیل شدن به اقلیت همکاران با تمپا صاحب اکثریت استوارت استرنبرگ در یک تقسیم-شهرستان مفهوم است که در حال حاضر دارای تایید از لیگ اصلی بیس بال. این Bronfman گروه رفتن سرعت کامل پیش رو با پوست حوضه ballpark پروژه با اتمام برنامه ریزی شده برای سه سال پس از اولین بیل در زمین می رود.

این خیلی به در و معلوم نیست چگونه این می تواند انجام شود با توجه به مخالفت آشکار از شهر سنت پترزبورگ و بدنام نشکن اجاره. در دراز مدت به این معنی پس از 2028 من هنوز هم معتقدم که این تیم در حال رفتن به به طور کامل متعلق به شهر مونترال. در ضمن من منتظر تا ببینید که چگونه از آن همه کار می کند اما آن را در حال حاضر روشن به نظر می رسد:

این دیگر “آیا” Expos بازگشت در بعضی از فرم. آن زمانی که.

[email protected]

twitter.com/jacktodd46

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im