جک تاد — بهترین راه ما می توانیم با هم کار کنند به ضرب و شتم این ویروس این است به ماندن از هم جدا

ما هم فرستاده COVID-19 پرواز در اطراف این سیاره در سرعت یک هواپیمای جت مسافربری و در حال حاضر آن را مجبور کرده است تا ما را به ماندن و جدا به منظور زنده ماندن.

ما از طریق این بوده است قبل از. انزوای خستگی اضطراب آمیخته با لحظات ترور.

هر Montrealer بیش از سن 30 می یاد طوفان یخ از سال 1998 است. وجود دارد وحشت خرید و احتکار. فروشگاه شدند و محروم از منابع خود را از باتری و شمع تقریبا یک شبه. در بسیاری از راه های ما بیشتر قطع از ما در حال حاضر. رسانه های اجتماعی هنوز در افق گوشی های تلفن همراه می تواند نمی شود به اتهام تلویزیون تاریک بود و رادیو کار کرده و تنها زمانی که باتری به طول انجامید.

به نحوی ما را تحمل کردند تا این چراغ در آمد — 10 روز بدون حرارت یا نور در خانه من بسیار طولانی در بسیاری از مکان ها.

اگر شما تجربه طوفان یخ, شما ممکن است بهتر آماده اما COVID-19 همه گیر است که یک چیز متفاوت در دسترس نباشد: یک زندگی-تهدید تهدید به کل جمعیت انسانی. و که در آن شما می توانید ببینید و احساس یخ طوفان ویروس به طور کامل نهان خاموش تهدید است که می تواند به نوبه خود یک فرد سرفه در یک اتوبوس به یک قاتل.


مردم خط خارج SAQ محل در Westmount در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است.

جان کنی / Montreal Gazette

در عین حال شاید به دلیل آن است که نهان و بی سابقه بسیاری از زندگی به نظر می رسد به طور کامل و در مد نرمال. در چهار ساعت بعد از ظهر پنجشنبه در حومه آرام که در آن من زندگی می کنند تمام خانواده بودند با استفاده از خوشبو هفت درجه و آب و هوا برای دوچرخه, rollerblade, راه رفتن سگ خود را فشار خود را در کالسکه بچه یا پستی همراه اسکوتر و پا زدن در وسط خیابان به خاطر اتومبیل های آشکار خود نبود.

این یک صحنه در یک بار شاعرانه و عجیب و غریب مانند بسیاری از آنچه که ما در حال تجربه در حال حاضر. این ممکن است عجیب ترین روز در تاریخ بشر است. هرگز ما به عنوان یک گونه بوده است تا با هم و یا به طوری از هم جدا. ما هم فرستاده COVID-19 پرواز در اطراف این سیاره در سرعت یک هواپیمای جت مسافربری و در حال حاضر آن را مجبور کرده است تا ما را به ماندن و جدا به منظور زنده ماندن.

که می رود در برابر غریزه انسان. ما گلهای موجودات در کل با وجود بورس و misanthropes در میان ما. ما انسان طلب گرما و در عین حال ترین عنصری برخورد در حال حاضر مملو از خطر: از دست دادن دو گونه بوسه شام صمیمی با یک دوست جدید ،

بسیاری از ما فکر می کنم تجربه آن را به عنوان ترکیبی از یکنواختی و ترور — روز هنگامی که احساس خستگی طاقت فرسا شب هنگام اضطراب توقیف ما گلو و خواب غیر ممکن است. برخی از نادیده گرفتن ترس و فوق العاده احمقانه تصمیم گیری های آمریکایی مانند بهار-قطع هجوم آوردند به سواحل. دیگران به افراطی مخالف و تغذیه یک رژیم غذایی مداوم ترسناک آمار وحشتناک و حکایات از رسانه های اجتماعی.

اگر شما احساس می کنید همه چیز در حال حاضر به عنوان بد به عنوان آنها می توانند یک لحظه به همدردی با مردم زاگرب. میا Vrbanac Uzarevic یک Canadiens فن که به توصیف خودش را به عنوان یک Montrealer در قلب بیدار در شهر بومی خود کرواسی در 6:24 صبح روز یکشنبه به پیدا کردن خودش در میان زلزله با ظروف غلت از آشپزخانه خود کابینت و فوق العاده بر روی زمین است.

Uzarevic بود قادر به آن را به خانه از شوهر و پدر و مادر همراه با همسرش خود را 5 ساله به پدر و مادرش اما دیگران خود را بدون سرپناه در یک شهر در مستند از جمله تعدادی از زنان و نوزادان آنها مجبور به خیابان در بیمارستان لباسهای هنگامی که نوزادان تا به حال برای تخلیه شود.

آن را همیشه می تواند بدتر. ما خوش شانس بوده اند به خوبی رهبری در این بحران توسط جاستین ترودو با Valérie پلانت و به خصوص کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت. به هیچ وجه ما فرار از صدمه ندیده اما همه در همه استان کبک و شهر مونترال انجام می دهند و همچنین هر کسی که حاوی ویروس است. بهتر از ونکوور که در آن سواحل شد و بنا به گزارش ها پس از بسته بندی چهار شنبه وجود ندارد یک فضای پارکینگ یافت می شود.

هنوز هم ما می توانیم بهتر انجام دهید. گوش دادن به آنچه که مقامات بهداشت عمومی به شما گفتن. در خانه بمانند. دور ماندن از مردم است. نگه داشتن خود را دو متر فاصله است. جلوگیری از تجمعات عمومی. میزبان نیست ، لازم نیست یک جرعه طولانی نوشیدن از دوستان خود را از آبجو.

شما می خواهید این بود ؟ گوش دادن به توصیه شما داده می شود. بهترین راه (تنها راه) برای پایان دادن به این است که به تمرین شدید اجتماعی فاصله. پر کردن حقه باز پهلوانان. شما نه تنها با قرار دادن خود در معرض خطر, شما در حال به خطر انداختن زندگی کسانی که در اطراف شما است.

ما از این طریق به عنوان ما را از طریق طوفان یخ. اما در حال حاضر بهترین راه ما می توانیم با هم کار کنند برای اقامت از هم جدا.

[email protected]

twitter.com/jacktodd46

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im